Składanie deska do krojenia Czerwony Chop2Pot™ Small Joseph Joseph

Kod: JSNSR016SW
94 zł
Wyprzedane
Pozycja została wyprzedana…

Wyzwanie dla projektantów Joseph Joseph: ułatwić wysypanie zawartości deski do krojenia

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Wyzwanie dla projektantów Joseph Joseph: ułatwić wysypanie zawartości deski do krojenia

Rozwiązanie: składana deska do krojenia Chop2Pot

Kiedy składniki są już pokrojone, zazwyczaj trzeba je przenieść w inne miejsce - do miski, garnka, na patelnię czy talerz. Wyobraź sobie, że naczynieChop2Pot można złożyć jedną ręką, dzięki czemu opróżnianie jest precyzyjne, łatwe i czyste. Wygodny chwyt zapewniają miękkie krawędzie rękojeści.

  • Deska składana
  • Uniwersalne zastosowanie
  • Obsługa jedną ręką - wystarczy ścisnąć krawędzie uchwytu
  • Łatwe opróżnianie deski do krojenia
  • Wygodny, miękki, antypoślizgowy uchwyt
  • Nadaje się do zmywarki
  • 3 rozmiary w różnych kolorach

Plastikowe deski do krojenia są idealne do utrzymania noży w dobrym stanie, podobnie jak deski drewniane. Jednak w przeciwieństwie do desek drewnianych, deski plastikowe są trwalsze i łatwiejsze w utrzymaniu.

Nasza rada: zaleca się używanie kilku desek do krojenia w kuchni. Ten sposób krojenia jest całkowicie higieniczny i stosowany przez profesjonalistów. Idealnym rozwiązaniem jest zakup desek do krojenia mięsa, warzyw, potraw gotowanych i pieczywa.

Unowocześnianie zwykłych narzędzi kuchennych to cel firmy Joseph Joseph oraz jej projektantów od 2003 roku. Bracia Richard i Anthony Joseph postanowili wykorzystać swoje doświadczenie zdobyte na studiach projektowania produktów we własnej firmie. Ich entuzjazm dla innowacji przynosi co sezon nowe produkty oraz nowe atrakcyjne serie barw. Każdy pojedynczy produkt jest wynikiem rozwoju, który dążył do maksymalnego zwiększenia funkcjonalności, bezpieczeństwa i atrakcyjności wizualnej. Powstałe produkty budzą entuzjazm i przynoszą radość, nie tylko dzięki nowatorskiemu designowi, ale także dzięki zaskakującej praktyczności, którą pokochasz już od pierwszego użycia. Firma Joseph Joseph nie tylko zyskuje klientów w ponad 100 państwach, ale także co roku zdobywa wiele nagród i nominacji za projektowanie i innowacyjność. Wysoka sprzedaż i popularność produktów kuchennych pozwoliła projektantom przenieść swoją uwagę ponad blat kuchenny, a konkretyzując pod niego - do segmentu odpadów komunalnych i porządków. Dzięki temu klienci mogą teraz cieszyć się nie tylko stylowymi przyborami kuchennymi, ale także kompleksowym, zmiennym i inteligentnym rozwiązaniem w zakresie odpadów komunalnych i recyklingu, który doskonale wpisuje się w nowoczesny styl życia. Joseph Joseph to już nie tylko gwarancja doskonałego designu i jakości, ale także możliwość zmiany stylu życia.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Deski do krojenia
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.3 kg
Kolor: Czerwony
Materiał: Plastikowy
Właściwości: Można myć w zmywarce
Rodzaj produktu: Deska kuchenna
Seria: Joseph Joseph Chop2Pot™
Margin: E
K překladu: CZ AUTO
Pozycja została wyprzedana…

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: