Nóż Santoku BAMBOO 16 cm, Samura
Kod: SMRSNBNSUOpis szczegółowy produktu
Noże Samura wykonane są z najlepszej japońskiej i szwedzkiej stali, hartowanej do 58 - 61 HRC. Ostrza mają japoński kształt i łagodne zwężenie od czubka, co zapewnia im fantastyczną wydajność cięcia. Noże Samura są ostrzone pod kątem 17 stopni. Jest to więcej niż w przypadku noży japońskich, ale mniej niż w przypadku noży europejskich. Do rękojeści używane są najlepsze nowoczesne materiały: Micarta, G10, drewno stabilizowane, plastikowy, Kraton i kompozyty.
Dzięki kręgosłupowi opadającemu ku czubkowi i wyjątkowo długiemu ostrzu, nóż Santoku Samura Bamboo szybko zdobywa popularność. Jest w stanie wykonywać zdecydowaną większość czynności kuchennych - siekać kapustę, kroić produkty spożywcze, siekać sałatkę lub po prostu przenosić jednym ruchem pokrojone produkty do pojemnika. Ogólną ergonomię tego noża zwiększa szereg małych owalnych nacięć wzdłuż ostrza, które zapobiegają przywieraniu kawałków jedzenia. Specjalny kształt i materiał, z którego wykonano uchwyt, zapewniają higienę niezbędną w profesjonalnej kuchni.
Główne zalety noży Samura:
- wykonane z najlepszej japońskiej i szwedzkiej stali, hartowane do 58 - 61 HRC
- fantastyczna wydajność cięcia dzięki japońskiemu kształtowi ostrza i delikatnemu zwężeniu od czubka
- kąt ostrzenia 17 stopni (tj. większy niż w przypadku noży japońskich, ale mniejszy niż w przypadku noży europejskich)
- uchwyty wykonane z najlepszych nowoczesnych materiałów: Micarta, G10, drewno stabilizowane, plastikowy z delikatną powierzchnią, Kraton i kompozyty
Dane techniczne:
- Długość całkowita: 29 cm
- Długość ostrza: 16 cm
- Masa: 109 g
- Materiał ostrza: stal nierdzewna
- Materiał rękojeści: stal nierdzewna
- Zalecane jest mycie ręczne
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Noże santoku ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 1 kg |
| EAN: | 4751029320124 |
| Kolor: | Srebrny |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Rozmiar: | 16 cm |
| Długość ostrza: | 16 cm |
| Liczba części: | 1 ks |
| Rodzaj produktu: | Nóż Santoku |
| Seria: | Samura Bamboo |
| Margin: | D |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Producent: | SAMURA |
| Margin-category: | B |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe, yesspend_kfr |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.