Patelnia uniwersalna Ekologiczny szacunek Tefal 28 cm

Kod: TEFG2540653
210 zł –20 %
Patelnia uniwersalna Ekologiczny szacunek Tefal 28 cm
210 zł –20 % 169 zł
W magazynie (>5 Szt)

Patelnia Eco Respect z serii Tefal łączy doskonałe rezultaty i długotrwałą wydajność z przyjazną dla środowiska konstrukcją. Jest to idealny wybór do kuchni przyjaznej dla środowiska: stop, z którego wykonana jest patelnia, zużywa do 90% mniej energii niż nowe aluminium*. Seria Eco Respect przyczynia się do ochrony środowiska, zapewniając jednocześnie bezkompromisowe osiągi. Posiada niezwykle trwałą powierzchnię nieprzywierającą TITANIUM PRO, która wytrzymuje do trzech razy dłużej niż standardowa Tefalpowierzchnia tytanowa

*Aluminium z recyklingu w porównaniu z nowym aluminium

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Marka Tefal jest pionierem w dziedzinie gospodarki cyrkulacyjnej i zawsze podejmowała działania na rzecz ochrony środowiska. Seria Eco-Respect idzie o krok dalej: korpus patelni wykonany jest w 100% z aluminium pochodzącego z recyklingu. Aluminium pochodzące z recyklingu, z którego wykonana jest patelnia, wymaga do 90% mniej energii do produkcji niż nowe aluminium*.

A wszystko to w jakości i innowacji bez kompromisów: Titanium Pro wytrzymuje do dwóch razy dłużej niż standardowa powierzchnia TefalTitanium i zapewnia długotrwałą wydajność, a wewnętrzna i zewnętrzna powierzchnia nieprzywierająca ułatwia czyszczenie. Technologia Thermo-Signal™® wskazuje idealną temperaturę początkową dla doskonałego smażenia i aromatycznych rezultatów, a dno Thermo-Fusion™ optymalnie przewodzi ciepło, zapewniając równomierne rezultaty. Odkryj niezastąpioną patelnię zaprojektowaną do doskonałego pieczenia i gotowania bez dodatku tłuszczu, oferującą zdrowe gotowanie dzięki wysokiej jakości nieprzywierającej powierzchni oraz smak bez kompromisów. A ponieważ wszyscy możemy zrobić więcej, aby chronić naszą planetę, pamiętaj o recyklingu przyborów kuchennych!

*Aluminium z recyklingu w porównaniu z nowym aluminium

Parametry dodatkowe

Kategoria: Patelnie uniwersalne
Gwarancja: 2 lata
Waga: 1.22 kg
Materiał: Aluminium
Właściwości: Nadaje się do piekarnika
Rodzaj produktu: Uniwersalna patelnia
Rozmiar: 28 cm
K překladu: CZ AUTO-PRO
Margin: A

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie