Nieprzywierająca patelnia do serwowania Ø 28 cm original pro collection® Fissler

Kod: FS08436028100
Marka: Fissler
1 045 zł
Wyprzedane
Pozycja została wyprzedana…

Naczynia Fissler original pro collection® - wykonane przez profesjonalistów dla profesjonalistów. Solidny materiał ze stali nierdzewnej i ciężka, szczelnie przylegająca pokrywa sprawiają, że jest to rodzaj naczynia, które można znaleźć w każdej profesjonalnej kuchni. Rosnące wymagania dotyczące wyposażenia kuchni były wyraźnym sygnałem do stworzenia profesjonalnej serii naczyń kuchennych.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Naczynia Fissler original pro collection® - wykonane przez profesjonalistów dla profesjonalistów. Solidny materiał ze stali nierdzewnej i ciężka, szczelnie przylegająca pokrywa sprawiają, że jest to rodzaj naczynia, które można znaleźć w każdej profesjonalnej kuchni. Rosnące wymagania dotyczące wyposażenia kuchni były wyraźnym sygnałem do stworzenia profesjonalnej serii naczyń kuchennych.

 • Nieprzywierająca patelnia z powierzchnią wolną od PFOA
 • Wykończenie Protectal Plus premium
 • Do dokładnego wykończenia i delikatnego smażenia panierowanych mięs, ziemniaków, jajek, ryb, klopsików lub płatków mięsa
 • Nadaje się również do podgrzewania gotowych dań z ryżu lub makaronu
 • Wysokiej jakości obróbka techniczna
 • Solidna konstrukcja profesjonalnych naczyń
 • Półmatowy wygląd stali nierdzewnej 18/10
 • Odporny na ścieranie, zarysowania, wodę i odciski palców
 • Doskonałe przewodnictwo cieplne dla energooszczędnego gotowania dzięki aluminiowemu wnętrzu
 • Wygodne, obszerne uchwyty ze stali nierdzewnej - nie trzeba używać rękawic kuchennych
 • Zakrzywiona, szersza krawędź zapewnia czyste wylewanie bez ściekania
 • Podstawa CookStar nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji
 • Może być używany w piekarniku
 • Nagrody za design i jakość KitchenInovation od the year 2008, iF design award China 2008
 • Przedłużona gwarancja 10 lat

Patelnia z nieprzywierającą powłoką z oryginalnej serii pro collection® wykonana jest ze stali nierdzewnej 18/10 (18% chromu, 10% niklu, 72% stali), bardzo łatwej do czyszczenia, higienicznej i wyjątkowo odpornej na korozję. Wewnętrzna powierzchnia patelni pokryta jest nieprzywierającą powłoką Protectal Plus. Uchwyty garnka i pokrywy w polerowanym wykończeniu pozostają chłodne podczas całego procesu gotowania. Ich koncepcja jest naprawdę wspaniała - nawet podczas szybkiej pracy szybko znajdziesz optymalny i bezpieczny uchwyt, a Twoje ręce pozostają z dala od korpusu patelni, więc nie ma ryzyka poparzenia. Od puszystych omletów i chrupiących warzyw po soczyste ryby i smaczne klopsiki - patelnia z powłoką nieprzywierającą ułatwia przygotowywanie potraw wymagających delikatnego gotowania z niewielką ilością tłuszczu lub bez tłuszczu. Używaj tej patelni, jak wszystkich patelni z powłoką nieprzywierającą, tylko do niskich i średnich temperatur - na kuchence lub w piekarniku.

Idealnie płaska podstawa CookStar nadaje się do stosowania na wszystkich źródłach ciepła, w tym na indukcji. Dzięki aluminiowemu rdzeniowi ciepło rozprowadzane jest równomiernie, a gotowanie jest energooszczędne i czasooszczędne. Przejście między dnem a ściankami jest zaokrąglone - docenisz to szczególnie podczas mieszania zawartości, kiedy trzeba łyżką kuchenną mieszać po całym obwodzie patelni. Istnieje szeroka gama rozmiarów i typów, które tworzą kompletny asortyment Fissler original pro collection®. Jeśli chcesz zachwycić swoich bliskich, podarujesz im nie tylko najwyższej jakości naczynia kuchenne, ale także możliwość rozpoczęcia gotowania jak szef kuchni!

Instrukcje dotyczące używania patelni z powłoką nieprzywierającą:

 1. Posmaruj patelnię tłuszczem
 2. Podgrzej do średniej temperatury (nigdy do najwyższego ustawienia w piekarniku lub na kuchence!)
 3. W razie potrzeby dodaj więcej tłuszczu
 4. Teraz dodaj składniki, które mają być smażone i rozpocznij smażenie
 5. Po zakończeniu, opłucz patelnię pod bieżącą ciepłą wodą i osusz, najlepiej ręcznikiem papierowym
 6. Aby przedłużyć żywotność patelni, nie używaj żadnych środków czyszczących, chyba że jest to absolutnie konieczne
 7. Nigdy nie myj patelni w zmywarce do naczyń
 8. Od czasu do czasu możesz potrzeć patelnię olejem stołowym, aby poprawić jej właściwości nieprzywierające

Nasza rada: każdy profesjonalista powinien mieć w kuchni co najmniej 2 patelnie: nieprzywierającą i stalową. Stalowa patelnia jest przystosowana do wysokiej temperatury i pomoże Ci przygotować najlepsze steki.

Co 3 sekundy, na całym świecie zostaje sprzedany jeden produkt Fissler!

Fissler GmbH jest największym niemieckim producentem artykułów gospodarstwa domowego i przyborów kuchennych . Poprzez swoje biura sprzedaży działa na wszystkich kontynentach świata w ponad 80 krajach. Etykieta "Supermarka z Niemiec" słusznie plasuje Fisslera wśród najbardziej wpływowych brandy. Silny nacisk na innowacje i rozwój przez wiele dziesięcioleci słusznie przyczynia się do wytwarzania produktów, które pozwalają doświadczyć często nudnych procesów technologicznych w zabawny i nowy sposób. Każdego roku klienci z niecierpliwością czekają na nowe produkty, które dostarczą im rozrywki. Fissler jest pionierem nowych trendów, o czym świadczą liczne patenty i nagrody za design. Warto również wspomnieć o zarządzaniu kontrolą, która przebiega przez cały proces produkcyjny według ściśle określonych standardów. Nowoczesne technologie produkcji i nowe narzędzia kontroli gwarantują najwyższą jakość. Przez ponad 170 lat firma Fissler opierała się na 3 kluczowych filarach - technologicznym know-how, doskonałej produkcji i wielkiej sile innowacji. Wszystkim 700 pracownikom przyświeca jeden cel - produkt dostosowany do potrzeb klienta. Gotowanie musi zachwycać naszych klientów! Made in Fissler (Germany)

Parametry dodatkowe

Kategoria: Patelnie do serwowania
Gwarancja: 2 lata
Waga: 2 kg
Rozmiar: 28 cm
Właściwości: Nadaje się do indukcji
Rodzaj produktu: Uniwersalna patelnia
Seria: Fissler original profi collection®
Margin: E
K překladu: CZ AUTO
Pozycja została wyprzedana…

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: