Palenisko ogrodowe i grill NERO L 105, Remundi

Kod: RMDI800702
Marka: Remundi
8 603 zł
W magazynie (1 Szt)

Jeśli lubisz grillować, to wiedz, że możesz to robić lepiej, wydajniej i w dobrym stylu!

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Jeśli lubisz grillować, to wiedz, że możesz to robić lepiej, wydajniej i w dobrym stylu!

Koncepcja grilla i paleniska w jednym od niemieckiej marki Remundi prezentuje nowe doświadczenia dla wszystkich miłośników grillowania na świeżym powietrzu lub relaksu przy ognisku. Otwarty ogień i stylowy design grilla Remundi staną się nie tylko źródłem ciepła i przyjemnej atmosfery, ale także dominującym elementem Twojego ogrodu, który sprawi, że zawsze będziesz czuł się doskonale.

Wyjątkowo zaprojektowane kominki Remundi są jedynymi na rynku z inteligentnym systemem płynnej regulacji dopływu powietrza. Ogień regulowany jest z zewnątrz kominka za pomocą dźwigni, która połączona jest z wlotem powietrza do kominka. Pozwala to na grillowanie z dokładną intensywnością, jakiej potrzebujesz, zapobiegając niepożądanym poparzeniom. Cały system wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej w gatunku 1.4301.

Szeroka płyta o specjalnej geometrii nagrzewa się do temperatury 300°C. Dzięki różnym strefom temperatury umożliwia jednoczesne przygotowywanie wielu potraw w różnych temperaturach grillowania. W grillu można stosować zarówno węgiel drzewny jak i drewno i cieszyć się grillowaniem lub otwartym ogniem przez cały rok.

Czyszczenie kominka jest bardzo proste - po wypaleniu się ognia wystarczy podnieść regulator dopływu powietrza i spuścić popiół bezpośrednio do popielnika przez otwór w dnie kominka.

Koncepcja grilla Remundi została zaprezentowana na międzynarodowych targach IENA w 2014 roku, gdzie zdobyła złoty medal w kategorii Innowacja. Twórcą koncepcji jest niemiecki inżynier, projektant i pasjonat gotowania Ralf Weisbrod.

Materiał: stal, stal nierdzewna
Wysokość całkowita: 105 cm
Zewnętrzna średnica blatu: 102 cm
Średnica wewnętrzna blatu: 45 cm
Grubość płyty grillowej: 10 mm
Średnica rusztu grilla: 445 mm
Grubość rusztu grilla: 5 mm
Masa całkowita: 97,728 kg
Kod Producenta: 800702

Parametry dodatkowe

Kategoria: Paleniska
Gwarancja: 2 lata
Waga: 120 kg
Kolor: Brązowy
Rodzaj produktu: Kominek
Margin: E
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: