Pojemnik termoregulacyjny KSBC56D do miksera stołowego Professional KitchenAid 1,6 l

Kod: KAKSBC56D
999 zł –5 %
Pojemnik termoregulacyjny KSBC56D do miksera stołowego Professional KitchenAid 1,6 l
999 zł –5 % 949 zł
W magazynie (1 Szt)

Pojemnik termoregulacyjny KitchenAid przeznaczony jest do miksera stołowego KitchenAid Professional 5KSBC1B0. W opakowaniu znajduje się pojemnik termoregulacyjny oraz pokrywka z miarką.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

OPIS

Pojemnik termoregulacyjny KitchenAid KSBC56D 1,6 l wykonany jest z poliwęglanu wolnego od BPA. Przeznaczony jest do miksera stołowego KitchenAid Professional 5KSBC1B0 . Opakowanie zawiera pojemnik termoregulacyjny i pokrywkę z miarką, nie zawiera wypełniacza.

Ostrze blendera zostało zaprojektowane tak, aby z łatwością rozdrabniać lód i warzywa, tworząc w mniej niż minutę gładki i puszysty napój lub pożywne smoothie. Blender miksuje pod 4 różnymi kątami, aby wepchnąć składniki w wir blendowania dla gładszych, spójnych i wyjątkowych rezultatów. Ostrze o grubości 3 mm pozwala na blendowanie dużych i twardych składników. Mikser posiada mocny silnik o maksymalnej mocy 3,5 KM (HP = horse power). Mikser wyposażony jest w jednościenny pojemnik o pojemności 1,7 l. Dokładny przycisk regulacyjny oferuje zmienne sterowanie, prędkość i czas, aby sprostać określonym cechom.

SPECYFIKACJA

Pojemność pojemnika: 1,7 l

Materiał: poliwęglan

Parametry dodatkowe

Kategoria: Akcesoria do mikserów
Gwarancja: 2 lata
Waga: 2.08 kg
Rodzaj produktu: Akcesoria do mikserów
K překladu: CZ AUTO-PRO
Margin: A

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie