Magazynowanie kosz EDDIE Bloomingville naturalny

Kod: BV82054938
819 zł
W magazynie (1 szt)

Jeśli jesteś rodzicem, to dobrze wiesz, jak ciężko jest przechowywać te wszystkie zabawki, które posiada Twoje dziecko. Wiesz też, jak trudno jest utrzymać ład i porządek w pokoju dziecka przez większość czasu. Mission impossible? Oczywiście, że nie - dzięki pojemnikom na zabawki Bloomingville, które zapewniają mnóstwo stylowej przestrzeni do przechowywania wszystkich lalek, pluszaków, samochodów i innych zabawek.

Kosz na zabawki EDDI z rattanu to stylowy, zabawny pojemnik w kształcie dinozaura z szeroko otwartą paszczą. Jego kształt ułatwia dzieciom zbieranie zabawek, bo naprawdę uwielbiają karmić dinozaura (dodatkowo cały czas wygląda na głodnego). Możesz go trzymać w pokoju dziecka, salonie lub sypialni - w zasadzie wszędzie tam, gdzie znajdują się zabawki Twoich pociech.

Jeśli potrzebujesz więcej koszy do sortowania rzeczy swoich dzieci, sprawdź więcej koszy do przechowywania zabawek od Bloomingville, a zobaczysz, że uczynienie pokoju dziecka ładnym, czystym i stylowym w kilka sekund nie będzie problemem!

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Główne zalety:

  • figlarne wzornictwo
  • pomaga utrzymać porządek

Dodatkowe informacje:

  • wymiary: 48 x 57 x 37 cm
  • materiał: rattan

Parametry dodatkowe

Kategoria: Pojemniki do przechowywania
Waga: 1 kg
Kolor: Brązowy
Materiał: Ratan
Rozmiar: 57 cm
Rodzaj produktu: Košík
Margin: E
K překladu: OK

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: