Kieliszek do czerwonego wina SOMMELIERS BLACK TIE 860 ml, Riedel

Kod: RD41000
Marka: Riedel
449 zł –18 %
Kieliszek do czerwonego wina SOMMELIERS BLACK TIE 860 ml, Riedel
449 zł –18 % 367 zł
W magazynie (2 Szt)

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Podczas degustacji został wykazany nieprawdopodobny potencjał starzenia win z wyróżnikiem z Bordeaux.

Także wina butelkowane ponad sto lat temu i doskonale przechowywane, do dziś pokazują swą najlepszą kondycję. Późno dojrzewające odmiany z małymi owocami o grubej skórce tworzą w dobrych rocznikach ekstremalnie pełne wina z mocnymi garbnikami, które wymagają długiego przechowywania w butelkach, by mogły osiągnąć prawdziwą dojrzałość. Wina dojrzałe charakteryzują się lepszym smakiem niż zapachem.

Nuty bukietu przypominają grzyby i leśną glebę. Niektóre zapachy mogą być bardzo mocne. Zbyt duży kieliszek mógłby takie aromaty niepotrzebnie podkreślić.

Dlatego też w celu zadowolenia kubków smakowych polecane są kieliszki średnich objętości. Koncentruje dojrzały smak owocowy, dzięki podkreśleniu kwasowości nadaje charakter, a pozostałe garbniki mogą się barwnie zaprezentować.

Kieliszki Mature Bordeaux Sommeliers Black Tie Riedel polecamy do:

  • Bordeaux (dojrzałe)
  • Zweigeltrebe

Seria SOMMELIERS BLACK TIE:

Sommeliers Black Tie - seria kieliszków z niezaprzeczalnym czarem pochodzących ze szklarskiej manufaktury z bogatą tradycją Riedel

Dresscode Black Tie: wielkie wydarzenie może odbyć się pod znakiem elegancji i ekstrawagancji. Tyrolska szklarska manufaktura Riedel wraz z Black Tie przedstawia nową spektakularną serię kieliszków dla podniosłej kultury ucztowania. 50 lat temu, na wystawie światowej w Brukseli publiczność po raz pierwszy ujrzała "Pokal Hoch" czyli "Podnieście czary" - wzór Clausa J. Riedla.

Riedel Glas uczcił 50 rocznicę powstania tego kamienia milowego w designie szkła, ręcznie wydmuchiwaną i produkowaną serią Black Tie.

Znak rozpoznawczy: czarna nóżka kieliszków na czerwone wina i czarna stopa na białe wina w połączeniu ze sprawdzonymi czaszami kolekcji Sommeliers. Nazwa ta prezentuje się w następujący sposób: Sommelier Black Tie.

Kieliszki Sommeliers Black Tie sprawią dobre wrażenie samodzielnie lub w połączeniu z tradycyjnymi kieliszkami Riedel, nie tylko z serii Sommeliers. Tworzy różne efekty w zależności od nastroju i okazji: polegają na harmonijnym współgraniu najróżniejszych kolorów i kształtów od wzniosłego i gładkiego w czystej czerni, po lekkie.

Sommeliers Black Tie stylowo i godnie powiększa cenioną na całym świecie serię Riedel Sommeliers.

Parametry dodatkowe

Kategoria: kieliszki do wina
Gwarancja: 2 lata
Waga: 1 kg
Materiał: Szkło
Rodzaj produktu: Zestaw szklanek
Seria: Riedel Sommeliers Black Tie
Margin: D
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: