Kieliszki Chardonnay O-Riedel

Kod: RD041497
88 zł
W magazynie (1 Szt)

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Maximilian Riedel (11 pokolenie) prezentuje swoją pierwszą serię kieliszków - serię „O”. Znawcy produktów Riedel z zaskoczeniem stwierdzą, że tej nowej serii kieliszków czegoś brakuje - nie mają nóżki i stopki.

Czym więc jest „O”? O-Riedel to nowy, innowacyjny kieliszek do wina. Krótko i prosto: „O” to idealny kieliszek do codziennego użytku, do każdego napoju i na każdą okazję. Jest zabawny, dobrze się go trzyma w ręku, wygląda nowocześnie i jest funkcjonalny!

Kształt czaszy jest identyczny jak te, które już wielokrotnie sprawdziły się w serii Riedel Vinum. Maximilian Riedel serią „O” zaprezentował coś zupełnie nowego, przy czym nie stracił swoich „korzeni”: „Przyjemność czerpana z picia wina w przypadku kieliszków Riedel stoi na pierwszym miejscu, jednak seria ta różni się tym, że doskonale nadaje się także do wszystkich pozostałych napojów.“

Przed 30 laty Claus Riedel (9 pokolenie) obrócił świat kieliszków do góry nogami, ponieważ funkcjonalność kieliszków postawił ponad ich design. Według jego wnuka Maximiliana Riedla (11 pokolenie) teraz przyszła chwila na zaoferowanie produktów codziennego użytku. Kieliszek, który można używać bez jakichkolwiek ograniczeń. Zmieści się w każdej zmywarce do naczyń, barku czy miniaturowej kuchni, a także w koszu piknikowym. Koniec ze złamanymi nóżkami!

„O” nie może ani nie chce zastąpić obecnych serii kieliszków Riedel. „O” to raczej udany dodatek dla każdego, kogo cieszy piękny kształt oraz nieskomplikowany i funkcjonalny design!

„O” oferujemy jako: Cabernet Merlot, Pinot / Nebbiolo, Syrah / Shiraz, Chardonnay, Viognier / Chardonnay, Riesling / Sauvignon.

Kieliszki Chardonnay O-Riedel polecamy do:

  • Chardonnay, Corton Charlemagne
  • Meursault, Montrachet, Morillon, Neuburger
  • Neue Welt Chardonnay Pouilly Fuissé, Riesling
  • Riesling Smaragd, Sauvignon blanc, Smaragd

Parametry dodatkowe

Kategoria: Szklanki
Gwarancja: 2 lata
Material: Szkło
Rodzaj produktu: Szklanki
Seria: Riedel O

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: