Grill na węgiel drzewny CONE z wbudowanym kitem Höfats

Kod: HO010501
Outlet
Marka: Höfats
4 690 zł –31 % 3 239 zł
W magazynie (1 Szt)

Grillowanie na węglu drzewnym jeszcze nigdy nie było tak łatwe i... bardziej przyjemne, nawet do oglądania!

Dzięki pierwszemu na świecie grillowi na węgiel drzewny CONE w którym możesz bezpośrednio kontrolować żar, szybko i łatwo za pomocą jednego uchwytu, będziesz spędzać znacznie więcej czasu na gotowaniu na zewnątrz niż w środku - zwłaszcza gdy przyjmujesz przyjaciół na letnim przyjęciu w ogrodzie. A jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem kuchni zewnętrznej, będziesz mógł zamontować grill CONE na dowolnym blacie (drewnianym, betonowym, a nawet z płytek) dzięki dołączonemu zestawowi montażowemu.

Dzięki odległości źródła ciepła od rusztu grilla w połączeniu z nawiewem powietrza, regulacja ciepła jest intuicyjna i bardzo łatwa. Jeśli przygotowujesz steki i potrzebujesz wysokiej temperatury, aby zamknąć soki z mięsa, po prostu podnieś źródło ciepła za pomocą uchwytu. Jeśli przygotowujesz piersi z kurczaka lub warzywa, po prostu opuść ruszt węglowy i zmniejsz dopływ powietrza. A jeśli nie jesteś pewien, czy temperatura jest prawidłowa, po prostu sprawdź termometr w pokrywie. Tak, to takie proste!

Kolejną wielką zaletą tego grilla jest jego kształt i konstrukcja. Jest nie tylko funkcjonalny, ale także piękny i mieści się na małym tarasie lub balkonie. Stożkowy kształt wygląda świetnie i doskonale spełnia swoje zadanie, a ergonomiczna wysokość robocza 85 cm zapewnia komfort grilla gazowego, ale z prawdziwym ogniem i prawdziwą atmosferą.

Grill jest w całości wykonany ze stali nierdzewnej, można go używać jako designerskiego paleniska dzięki funkcji kosza i zapewnia dużo miejsca na potrawy dzięki dwuczęściowej, składanej skrzyni grillowej o średnicy 46 cm i dodatkowemu stojakowi do podgrzewania.

Nic więc dziwnego, że grill CONE zdobył liczne nagrody za design, w tym Red Dot Design Award i European Product Design Award.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Główne zalety:

  • bezpośrednie sterowanie ogrzewaniem
  • termometr w pokrywie
  • idealne rozwiązanie do kuchni zewnętrznych

W zestawie:

  • ruszt na węgiel drzewny o średnicy 44 cm, średnica drutu 5 mm
  • ruszt grzewczy (segment o średnicy 50 cm)
  • pierścień mocujący o średnicy 60 cm

Więcej informacji:

  • wysokość grilla 90 cm
  • w całości wykonany ze stali nierdzewnej

Parametry dodatkowe

Kategoria: Grille ogrodowe
Waga: 17 kg
Kolor: Czarny
Materiał: Stal nierdzewna
Rodzaj produktu: Grill ogrodowy
Rozmiar: 90 cm
Margin: B
TOP: Outlet

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie