Garnek niski PREMIUM ONE 16 cm, WMF

Kod: WM1788166040
Marka: WMF
589 zł
Wyprzedane
Pozycja została wyprzedana…

Szczegółowe wymiary:

 • Ø 16 cm, V 1,5 l
 • waga 1,2 kg, bez pokrywy 0,85 kg
 • szerokość z uchwytami 26 cm
 • wysokość z pokrywą 13 cm, bez pokrywy 8 cm

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Garnki z serii Premium One

 • Wysokiej jakości Materiały + pierwszorzędne wykonanie + doskonałe wzornictwo = garnki najwyższej jakości o długiej żywotności
 • Innowacyjna funkcja Cool+® - nienagrzewające się uchwyty naczyń i pokrywki
 • Uchwyty naczyń i uchwyty pokrywki podczas gotowania pozostają chłodniejsze niż temperatura ciała
 • Garnki z polerowanej stali nierdzewnej 18/10 Cromargan®
 • Nie wymaga konserwacji i jest odporny na zarysowania
 • Uniwersalna podstawa TransTherm® do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji
 • Pokrywki ze stali nierdzewnej z otworem do odprowadzania pary podczas gotowania
 • Garnki mogą być używane z pokrywkami do pieczenia w piekarniku do 250 °C
 • Podczas pracy w piecu należy używać ochronnych rękawic kuchennych
 • Wyrafinowane, spłaszczone brzegi garnków zapewniają wygodne nalewanie bez rozlewania
 • Wyposażony w wewnętrzną skalę pomiarową
 • Możliwość układania w stosy - oszczędność miejsca w kuchni
 • Higieniczne, łatwe do czyszczenia
 • Można myć w zmywarce

Od tej pory nie ma powodu, aby nie przyłożyć ręki do gotowania. Nowa 5-gwiazdkowa linia Premium One łączy w sobie wszystkie cechy niezbędne w nowoczesnej kuchni. Uzupełnia go opatentowana na świecie innowacja Cool+®, izolujące uchwyty, które podczas gotowania zawsze pozostają chłodniejsze niż temperatura ciała. Cool+ to znak rozpoznawczy wysokiej jakości naczyń kuchennych.

Garnki Premium One wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10 Cromargan®. Wyraziste kształty w połączeniu z polerowaną powierzchnią wyglądają nowocześnie i ponadczasowo. Pokochasz je za ich funkcjonalność, jakość materiałów i wykonania. Bardzo praktyczne nie powodujące przegrzania, opatentowane uchwyty Cool+®. Podczas gotowania będą one nadal chłodniejsze od temperatury ciała, co znacznie zwiększa komfort użytkowania.

Zaletą garnków Premium One ze stali nierdzewnej jest zastosowanie uniwersalnego dna TransTherm®, które nadaje się do wszystkich rodzajów ciepła, w tym indukcji. Dno szybko absorbuje ciepło, a następnie równomiernie przenosi je na przygotowywane potrawy. Garnki nadają się więc doskonale do gotowania, duszenia, smażenia, blanszowania i gotowania na parze. Mogą być również używane do podgrzewania i pieczenia w piekarniku do 250 °C.

Dzięki opatentowanej funkcji Cool+® uchwyty przykrywek ze stali nierdzewnej nie nagrzewają się podczas gotowania. Miłym szczegółem jest otwór w pokrywie, który pozwala na kontrolowane wydostawanie się pary z garnka podczas gotowania. Pokrywa nie odskakuje, a woda nie wylewa się. Dzięki wytrzymałemu Materiałowi Premium One może być używany również do pieczenia w piekarniku. W tym przypadku konieczne jest używanie rękawic kuchennych do pracy z gorącymi naczyniami.

Premium One posiadają również szeroki, zakrzywiony brzeg ułatwiający nalewnie zawartości. Zapobiega to niepożądanemu kapaniu lub spływaniu cieczy po zewnętrznych ściankach naczynia. Wewnętrzna podziałka ułatwia odmierzanie optymalnej ilości płynu. Garnki są łatwe do czyszczenia, oczywiście można je myć w zmywarce.

Informacje o zastosowanym materiale

WMF wykorzystuje do produkcji większości swoich garnków stal nierdzewną 18/10, zarejestrowaną pod marką Cromargan®. "Crom" w nazwie oznacza chrom, natomiast pozostała część nazwy "argan" pochodzi od łacińskiego słowa argentum, oznaczającego srebro. Nazwa tego materiału trafnie odnosi się do błyszczącego wyglądu garnków, który jest spowodowany stosunkowo wysokim procentem niklu.

Wysokiej jakości stal nierdzewna Cromargan® powstaje w procesie rafinacji stali. Zawiera 72% stali, 18% chromu i 10% niklu. Jest to materiał trwały, niekorodujący, odporny na działanie kwasów spożywczych. Cromargan® pięknie błyszczy i jest łatwy do czyszczenia.

Niemiecka firma WMF jest tradycyjnym producentem wysokiej jakości sprzętu kuchennego. Wnosi do swojego asortymentu doświadczenie ponad 160 lat istnienia, tworząc wraz z projektantami o uznanych nazwiskach produkty o praktycznym i ponadczasowym wzornictwie. Podobnie jest z serią garnków Premium One autorstwa projektanta Petera Rammingera.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Garnki niskie
Gwarancja: 2 lata
Waga: 1.34 kg
Rozmiar: 16 cm
Rodzaj produktu: Rondel niski
Seria: WMF Premium One
Margin: D
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Pozycja została wyprzedana…

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: