Foremka do lodu niebieska QuickSnap™ Plus Joseph Joseph

Kod: JS20020
79 zł
W magazynie (1 Szt)

Wyzwanie dla projektantów Joseph Joseph: łatwo wydobyć lód z foremki

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Wyzwanie dla projektantów Joseph Joseph: łatwo wydobyć lód z foremki

Rozwiązanie: opatentowana foremka do lodu QuickSnap™ Plus

Na pierwszy rzut oka klasyczna forma do lodu kryje innowacyjny system wsypywania lodu, który utrzymuje kostki bezpiecznie na miejscu, dopóki nie zdecydujesz się orzeźwić zimnym napojem. Używając wypustek na spodzie, można uwolnić każdą pojedynczą kostkę z uchwytu mrożącego bez dotykania kostki ręką. Idealnie dopasowana pokrywa chroni lód przed zapachami z zamrażarki, zapobiega rozlewaniu się wody, a także umożliwia układanie foremek w stos.

  • 100% higieniczna foremka do lodu
  • Opatentowana metoda wsypywania lodu bezpośrednio do szklanki
  • Pokrywa zapobiegająca wchłanianiu zapachów
  • Wykonane z tworzywa sztucznego wolnego od BPA
  • Nadaje się do zmywarki

Unowocześnianie zwykłych narzędzi kuchennych to cel firmy Joseph Joseph oraz jej projektantów od 2003 roku. Bracia Richard i Anthony Joseph postanowili przenieść swoje doświadczenie zdobyte na studiach projektowania produktów do własnej firmy. Ich entuzjazm dla innowacji przynosi co sezon nowe produkty i nowe atrakcyjne gamy kolorystyczne. Każdy pojedynczy produkt jest wynikiem rozwoju, który dążył do maksymalnego zwiększenia funkcjonalności, bezpieczeństwa i atrakcyjności wizualnej. Powstałe produkty budzą entuzjazm i przynoszą radość, nie tylko dzięki nowatorskiemu designowi, ale także dzięki zaskakującej praktyczności, którą pokochasz już od pierwszego użycia. Firma Joseph Joseph nie tylko zyskuje klientów w ponad 100 państwach, ale także co roku zdobywa wiele nagród i nominacji za projektowanie i innowacyjność. Wysoka sprzedaż i popularność produktów kuchennych pozwoliła projektantom przenieść swoją uwagę ponad blat kuchenny, a konkretyzując pod niego - do segmentu odpadów komunalnych i porządków. Dzięki temu klienci mogą teraz cieszyć się nie tylko designerskimi przyborami kuchennymi, ale także kompleksowym, zmiennym i inteligentnym rozwiązaniem w zakresie odpadów i recyklingu, które doskonale pasuje do nowoczesnego stylu życia. Joseph Joseph to już nie tylko gwarancja doskonałego designu i jakości, ale także możliwość zmiany stylu życia.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Pojemniki chłodnicze i akcesoria
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.16 kg
Kolor: Niebieski
Rodzaj produktu: Akcesoria barowe
Margin: E

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie