Filiżanka do herbaty Magiczny ogród Blossom Rosenthal 200 ml

Kod: RS1085042631314922
Outlet
Marka: Rosenthal
130 zł –42 %
Filiżanka do herbaty Magiczny ogród Blossom Rosenthal 200 ml
130 zł –42 % 75 zł
Wyprzedane
Pozycja została wyprzedana…

Naczynia z kolekcji Magic Garden Blossom wykonane są z najwyższej jakości białej porcelany. Kolekcja ta inspirowana jest końcowym stadium ogrodu - kwitnącymi kwiatami, radosnymi kolorami i zapachem kwiatów.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Kolekcja Magic Garden oparta jest na magicznej atmosferze ogrodów medycznych - Hortus Medicus. Mnisi i uczeni uprawiali w ogrodzie leczniczym magiczne rośliny, które stały się inspiracją dla kolekcji Magic Garden zaprojektowanej przez szwajcarską projektantkę Sachę Walckhoff.

Wszystkie produkty Rosenthal wyróżniają się wyjątkową formą, funkcjonalnością, jakością i wykonaniem oraz są synonimem prestiżowego "made in Germany".

Istnieją 3 podserie Magic Garden Black Seeds, Magic Garden Foliage i Magic Garden Blossom. Wszystkie te podserie wskazują na 3 etapy rozwoju ogrodu - nasiona, sadzonki/pędy i pełny rozkwit. Podserie te mogą być łączone lub wykorzystywane oddzielnie.

Zastawa stołowa Magic Garden Blossom wykonana jest z najwyższej jakości białej porcelany. Kolekcja ta inspirowana jest końcowym stadium ogrodu - kwitnącymi kwiatami, radosnymi kolorami i zapachem kwiatów. Na naczyniach można zobaczyć kwiaty takie jak mniszek lekarski, rumianek czy owoce dzikiej róży. Produkty nadają się do mycia w zmywarce i mikrofalówce.

Korzyści

  • wysokiej jakości porcelana
  • wesoły, kolorowy design
  • naczynia można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej

Parametry dodatkowe

Kategoria: Kubki i filiżanki
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.15 kg
Rodzaj produktu: Filiżanka
Objętość: 0,2 l
Margin: E
Pozycja została wyprzedana…

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie