Dzbanek/miarka dwukomorowa 2w1 Joseph Joseph

Kod: JS40067
106 zł –9 %
Dzbanek/miarka dwukomorowa 2w1 Joseph Joseph
106 zł –9 % 96 zł
W magazynie (1 Szt)

Wyzwanie dla projektantów Joseph Joseph: dwie różne miarki w jednej

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Wyzwanie dla projektantów Joseph Joseph: dwie różne miarki w jednej

Rozwiązanie: dwukomorowa miarka Joseph Joseph

Wyobraź sobie możliwość odmierzania dwóch różnych ilości jednocześnie w jednej miarce... Projektanci marki zaskakują produktami, które dosłownie rewolucjonizują kuchnię. Sześcienna miarka z antypoślizgowym uchwytem ma kilka skalibrowanych podziałek. Dzięki rogom do wylewania można wybrać sposób odlewania - jednocześnie lub osobno. Odmierzanie i wylewanie jest zawsze dokładne.

  • Duża miarka V 1 l z małą miarką V 50 ml w środku
  • Możliwość jednoczesnego odmierzania 2 różnych ilości i 2 różnych płynów
  • Duża miarka w ml, filiżankach, fl.oz, pintach
  • Mała miarka w ml, łyżeczkach, fl.oz
  • Wykonane z tworzywa sztucznego wolnego od BPA
  • Nadaje się do zmywarki

Unowocześnianie zwykłych narzędzi kuchennych to cel firmy Joseph Joseph oraz jej projektantów od 2003 roku. Bracia Richard i Anthony Joseph postanowili wykorzystać swoje doświadczenie zdobyte na studiach projektowania produktów we własnej firmie. Ich entuzjazm dla innowacji przynosi co sezon nowe produkty oraz nowe atrakcyjne serie barw. Każdy pojedynczy produkt jest wynikiem rozwoju, który dążył do maksymalnego zwiększenia funkcjonalności, bezpieczeństwa i atrakcyjności wizualnej. Powstałe produkty budzą entuzjazm i przynoszą radość, nie tylko dzięki nowatorskiemu designowi, ale także dzięki zaskakującej praktyczności, którą pokochasz już od pierwszego użycia. Firma Joseph Joseph nie tylko zyskuje klientów w ponad 100 państwach, ale także co roku zdobywa wiele nagród i nominacji za projektowanie i innowacyjność. Wysoka sprzedaż i popularność produktów kuchennych pozwoliła projektantom przenieść swoją uwagę ponad blat kuchenny, a konkretyzując pod niego - do segmentu odpadów komunalnych i porządków. Dzięki temu klienci mogą teraz cieszyć się nie tylko stylowymi przyborami kuchennymi, ale także kompleksowym, zmiennym i inteligentnym rozwiązaniem w zakresie odpadów komunalnych i recyklingu, który doskonale wpisuje się w nowoczesny styl życia. Joseph Joseph to już nie tylko gwarancja doskonałego designu i jakości, ale także możliwość zmiany stylu życia.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Pomiary, ważenie, mierzenie
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.26 kg
Kolor: Zielony
Materiał: Plastikowy
Właściwości: Można myć w zmywarce
Rodzaj produktu: Pomiar, ważenie, mierzenie
Objętość: 1,0 l
Margin: E

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie