Dodatkowa pokrywa ze stali nierdzewnej ⌀ 22 cm vitavit® Fissler

Kod: FS62300022700
Marka: Fissler
290 zł
Wyprzedane
Pozycja została wyprzedana…

Dzięki dodatkowej metalowej pokrywie z plastikowym uchwytem możesz używać szybkowaru vitavit® o średnicy 22 cm jak zwykłego garnka.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Dzięki dodatkowej metalowej pokrywie z plastikowym uchwytem możesz używać szybkowaru vitavit® o średnicy 22 cm jak zwykłego garnka.

Co 3 sekundy, na całym świecie zostaje sprzedany jeden produkt Fissler!

Fissler GmbH jest największym niemieckim producentem artykułów gospodarstwa domowego i przyborów kuchennych . Poprzez swoje biura sprzedaży działa na wszystkich kontynentach świata w ponad 80 krajach. Etykieta "Supermarka z Niemiec" słusznie plasuje Fisslera wśród najbardziej wpływowych brandy. Silny nacisk na innowacje i rozwój przez wiele dziesięcioleci słusznie przyczynia się do wytwarzania produktów, które pozwalają doświadczyć często nudnych procesów technologicznych w zabawny i nowy sposób. Każdego roku klienci z niecierpliwością czekają na nowe produkty, które dostarczą im rozrywki. Fissler jest pionierem nowych trendów, o czym świadczą liczne patenty i nagrody za design. Warto również wspomnieć o zarządzaniu kontrolą, która przebiega przez cały proces produkcyjny według ściśle określonych standardów. Nowoczesne technologie produkcji i nowe narzędzia kontroli gwarantują najwyższą jakość. Przez ponad 170 lat firma Fissler opierała się na 3 kluczowych filarach - technologicznym know-how, doskonałej produkcji i wielkiej sile innowacji. Wszystkim 700 pracownikom przyświeca jeden cel - produkt dostosowany do potrzeb klienta. Gotowanie musi zachwycać naszych klientów! Made in Fissler (Niemcy)

Parametry dodatkowe

Kategoria: Pokrywki do patelni
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.68 kg
Materiał: Stal nierdzewna
Rozmiar: 22 cm
Rodzaj produktu: Pokrywki
Margin: E
K překladu: CZ AUTO
Pozycja została wyprzedana…

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: