Czajnik elektryczny BUENO 1,7 l, WMF

Kod: WM413080011
Marka: WMF
379 zł –11 %
Czajnik elektryczny BUENO 1,7 l, WMF
379 zł –11 % 335 zł
W magazynie (2 Szt)
Czajnik elektryczny Bueno WMF o pojemności 1,7 l wykonany jest ze stali nierdzewnej 18/10 Cromargan®. Posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem i pracą bez wody, automatyczne wyłączenie po osiągnięciu punktu wrzenia oraz podstawkę obrotową 360° .

Nadmiar kabla jest ukryty w podstawie. Grzałka ze stali nierdzewnej jest ukryta, a filtr antywapienny można łatwo wyjąć i umyć.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Czajnik elektryczny Bueno WMF w skrócie:

  • Wysoka moc 2400 W zapewnia szybkie podgrzewanie wody
  • Nadmiar kabla można schować w podstawie
  • Wygodne otwieranie pokrywki jedną ręką
  • Wyjmowany i łatwy do mycia filtr
  • Wskaźnik napełnienia jest podświetlany i ukryty pod uchwytem
  • Zabezpieczenie przed przegrzaniem i włączeniem bez wody
  • Automatyczne wyłączanie
  • Ukryta grzałka
  • Ergononomiczna rękojeść z miękkim uchwytem
  • Wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10 Cromargan®, która jest higieniczna, nie wchłania zapachów ani smaków, jest odporna na korozję, ma długą żywotność

Czajnik elektryczny Bueno firmy WMF wykonany jest ze stali nierdzewnej Cromargan®, która jest higieniczna, odporna na korozję, nie absorbuje zapachów ani smaków i ma długą żywotność. Posiada miękki, ergonomiczny uchwyt , a pokrywę można wygodnie otworzyć jedną ręką.

Czajnik obraca się u podstawy o 360°. Filtr antywapienny można wyjąć i umyć. Nadmiar kabla jest przechowywany w podstawie czajnika. Posiada zabezpieczenie przed pracą na sucho, przed przegrzaniem i wyłącza się automatycznie po osiągnięciu temperatury wrzenia. Wskaźnik poziomu wody pod uchwytem jest podświetlony. Spirala grzejna jest ukryta i wykonana ze stali nierdzewnej.

Seria Bueno

Kolekcja Bueno to linia śniadaniowa WMF, w której skład wchodzą: czajnik o pojemności 1,7 litra, toster na dwie kromki i ekspres do kawy z filtrem. Wszystkie urządzenia łączą w sobie ponadczasowe i eleganckie materiały o wdzięcznie zaokrąglonych kształtach w kolorze srebrnym z czarnymi detalami. Seria Bueno została zaprojektowana z myślą o nowoczesności i elegancji.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Czajniki stalowe
Gwarancja: 2 lata
Waga: 1.56 kg
Rodzaj produktu: Czajnik elektryczny
Margin: D
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

WMF – German quality since 1853

WMF – healthy cooking

WMF – premium German design

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: