Butelka do kontroli reżimu picia szara Dot Joseph Joseph

Kod: JS81053
94 zł
Wyprzedane
Pozycja została wyprzedana…

Wyzwanie projektowe Josepha Josepha: przestrzeganie reżimu picia

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Wyzwanie projektowe Josepha Josepha: przestrzeganie reżimu picia

Rozwiązanie: butelka z kontrolą picia Dot™

Butelka Dot™ z licznikiem może stać się Twoim trenerem picia. Odpowiednia ilość płynów jest niezbędna dla zdrowego stylu życia, dlatego projektanci stworzyli butelkę, która będzie śledzić Twój reżim picia. Za każdym razem, gdy uzupełniasz płyn i dokręcasz nakrętkę, dodawana jest jedna kropka - więc pod koniec dnia będziesz mieć doskonały przegląd tego, ile wypiłeś.

  • Inteligentna butelka z licznikiem
  • Nadaje się do sportu, biura, domu i siłowni
  • Pomoc w piciu i promowanie zdrowego stylu życia
  • Picie wystarczającej ilości wody zwiększa energię i poprawia koncentrację
  • Wykonany z kopoliestruTritan™ bez bisfenoli i bez wpływu na równowagę hormonalną
  • Materiał stosowany również w przemyśle medycznym
  • Made in EASTMAN USA
  • Butelka nadaje się do mycia w zmywarce / tylko do mycia ręcznego

Unowocześnianie zwykłych narzędzi kuchennych to cel firmy Joseph Joseph oraz jej projektantów od 2003 roku. Bracia Richard i Anthony Joseph postanowili przenieść swoje doświadczenie zdobyte na studiach projektowania produktów do własnej firmy. Ich entuzjazm dla innowacji przynosi co sezon nowe produkty i nowe atrakcyjne gamy kolorystyczne. Każdy pojedynczy produkt jest wynikiem rozwoju, który dążył do maksymalnego zwiększenia funkcjonalności, bezpieczeństwa i atrakcyjności wizualnej.

Powstałe produkty budzą entuzjazm i przynoszą radość, nie tylko dzięki nowatorskiemu designowi, ale także dzięki zaskakującej praktyczności, którą pokochasz już od pierwszego użycia. Firma Joseph Joseph nie tylko zyskuje klientów w ponad 100 państwach, ale także co roku zdobywa wiele nagród i nominacji za projektowanie i innowacyjność.

Wysoka sprzedaż i popularność produktów kuchennych pozwoliła projektantom przenieść swoją uwagę ponad blat kuchenny, a konkretyzując pod niego - do segmentu odpadów komunalnych i porządków. Dzięki temu klienci mogą teraz cieszyć się nie tylko designerskimi przyborami kuchennymi, ale także kompleksowym, zmiennym i inteligentnym rozwiązaniem w zakresie odpadów i recyklingu, które doskonale pasuje do nowoczesnego stylu życia. Joseph Joseph to już nie tylko gwarancja doskonałego designu i jakości, ale także możliwość zmiany stylu życia.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Butelki do wody
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.15 kg
Kolor: Szary
Rodzaj produktu: Butelka do picia
Margin: E
K překladu: CZ AUTO
Pozycja została wyprzedana…

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: