Korzystny pakiet 6+2 szklanek gratis Viognier, Chardonnay O-Riedel

Kod: RD541485
339 zł
W magazynie (2 Szt)

Szklanki Viognier, Chardonnay O- Riedel promocyjne opakowanie 6+2 szt. gratis to specjalnie przecenione opakowanie tych bardzo popularnych szklanek do wina. Zaoszczędź 25% od oryginalnej ceny!

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Szklanki Viognier, Chardonnay O- Riedel promocyjne opakowanie 6+2 szt. gratis to specjalnie przecenione opakowanie tych bardzo popularnych szklanek do wina. Zaoszczędź 25% od oryginalnej ceny!

Maximilian Riedel (11 pokolenie) prezentuje swoją pierwszą serię kieliszków - serię "O". Znawców produktów Riedel zaskoczy fakt, że w tej nowej serii kieliszków czegoś brakuje - nie mają trzonka i podstawy.

Czym więc jest "O"? O-Riedel to nowy, innowacyjny kieliszek do wina. Krótko i prosto: "O" to idealna szklanka na każdy dzień, do każdego napoju i na każdą okazję. Jest zabawny, dobrze leży w dłoni, wygląda nowocześnie i działa!

Kształty pucharków są identyczne z tymi, które sprawdziły się już niezliczoną ilość razy w serii Riedel Vinum. W serii "O" Maximilian Riedel zaprojektował coś zupełnie nowego, nie tracąc przy tym swoich "korzeni": "Przyjemność picia wina jest w przypadku kieliszków Riedel oczywiście na pierwszym miejscu, ale szczególną cechą tej serii jest to, że doskonale nadaje się ona również do wszystkich innych napojów."

30 lat temu Claus Riedel (9 pokolenie) wywrócił świat szkła do góry nogami, kiedy postawił funkcjonalność szkła ponad jego design. Według jego wnuka, Maximiliana Riedla (11 pokolenie), nadszedł czas, aby zaoferować produkt do codziennego użytku. Szkło, które może być używane bez żadnych ograniczeń. Zmieści się w każdej zmywarce, minibarze czy miniaturowej kuchni, ale także w koszu piknikowym. Koniec ze złamanymi trzonkami!

"O" nie może i nie chce zastąpić istniejącej serii kieliszków Riedel. "O" to raczej udane akcesorium dla każdego, kto lubi piękny, nieskomplikowany i funkcjonalny design!

"O" oferujemy jako: Cabernet Merlot, Pinot / Nebbiolo, Syrah / Shiraz, Chardonnay, Viognier / Chardonnay, Riesling / Sauvignon.

Kieliszki do Viognier, Chardonnay O-Riedel polecamy do:

  • Albarino, Aligoté, Bouvier, Burgundia, Cahors, Chablis, Chenin Blanc
  • Condrieu, Cortese, Coulée de Serrant, Fendant, Fumé Blanc
  • Furmint, Grauvernatsch, Graves blanc, Gutedel, Hermitage, Kerner
  • Madiran, Marsanne, Melon de Bourgogne, Monbazillac, Montagny
  • Muscadet, Müller Thurgau, Mukateller, Neuburger, Palomino
  • Pinot, Recioto di Soave, St. Joseph, Sauternes, Sauvignon blanc
  • Sauvignon Sémillon, Sémillon, Soave, Spätrot-Rotgipfler, Sylvaner
  • Trebbiano, Trockenbeerenauslese, Vernatsch, Vin de Savoie, Viognier

Parametry dodatkowe

Kategoria: Zestawy szklanek
Gwarancja: 2 lata
Waga: 2 kg
Materiał: Szkło
Rodzaj produktu: Zestaw szklanek
Seria: Riedel O
Margin: E

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie