Zestaw dziecięcy do spożywania posiłków 6dílný "Samochody 2" ©Disney WMF

Kod: WM1286019964
279 zł
W magazynie (10 Szt)

Zestaw sztućców dla dzieci "Auta 2" ©Disney WMF zawiera:

 • 1x widelec, d 16,5 cm
 • 1x nóż, długość 18,5 cm
 • 1x łyżka, d 16,5 cm
 • 1x łyżka, d 13 cm
 • 1x porcelanowy talerz ? 19 cm, h 2 cm
 • 1x porcelanowa miska ? 14 cm, h 6,5 cm, H 0,5 l

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Sztućce dla dzieci z porcelanowym talerzem i miseczką - 6-częściowy zestaw "Cars 2" ©Disney niemieckiej producenta WMF z motywami z filmu dla dzieci o tym samym tytule. Animowane samochody z ludzkimi głosami i historiami nadają temu zestawowi dla dzieci charakterystyczny charakter. McQueen i jego przyjaciele oczarują każdego małego urwisa i przyszłego kierowcę podczas posiłku. Keench Twój rajdowiec je sam, w towarzystwie wesołych samochodzików każdy posiłek smakuje o wiele lepiej!

Figurki różnych samochodów zdobią zarówno sztućce, jak i miskę oraz talerz. Mały rajdowiec ma jasny cel - nie zostawić nawet ostatniego okruszka jedzenia w misce i na talerzu.

 • Zestaw 6 elementów dla dzieci od 3 roku życia
 • Wykonane z polerowanej, wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10 Cromargan®
 • Stabilny kształt, higieniczny, kwasoodporny
 • Kolorowe motywy na sztućcach są odporne na zarysowania
 • 100% nietoksyczne, trwałe w kolorze
 • Można myć w zmywarce
 • Piękny prezent

Dzięki sztućcom dla dzieci niemieckiej firmy WMF, która posiada ponad 125-letnie doświadczenie w produkcji sztućców dla dzieci, samodzielne spożywanie posiłków stanie się dla Państwa dzieci przyjemnym i lubianym zajęciem. Pozwól im cieszyć się nauką i rozwojem motoryki małych rączek i paluszków podczas oglądania bajek i filmów przy śniadaniu, podwieczorku lub kolacji. Zestawy sztućców dla dzieci nie tylko wywołają uśmiech na twarzach Twoich dzieci, ale także uprzyjemnią czas posiłków.

Poszczególne elementy sztućców dla dzieci, tj. łyżki, noże, widelce i łyżeczki, mają ergonomiczny kształt, szerokie rączki dla pewnego chwytu przez małe rączki oraz zaokrąglone krawędzie , aby zapobiec skaleczeniu. Ich kształt jest specjalnie dostosowany nie tylko do wielkości i zdolności motorycznych dziecięcych rączek, ale także pięknie pasuje do buzi maluszka.

Zestawy sztućców dla dzieci WMF są dostępne w wielu wzorach i motywach, przy czym kolorowe wzory są całkowicie bezpieczne dla zdrowia, odporne na zadrapania i trwałe w kolorze.

Sztućce dla dzieci WMF wykonane ze stali nierdzewnej można bezpiecznie myć w zmywarce

Sztućce WMF wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10 Cromargan®, która zawiera 18% chromu, 10% niklu i 72% stali. Chrom sprawia, że Materiał jest nierdzewny, natomiast nikiel nadaje mu odporność na działanie kwasów i jednocześnie nadaje mu połysk. Sztućce WMF wykonane z Cromarganu® są stabilne wymiarowo, neutralne smakowo i odporne na działanie kwasów spożywczych. Są higieniczne, łatwe do utrzymania w czystości i oczywiście można je myć w zmywarce.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Naczynia dla niemowląt
Gwarancja: 2 lata
Rodzaj produktu: Naczynia dla dzieci
Seria: WMF ©Disney

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: