Mały nóż do warzyw FUNCTIONAL FORM 7 cm, Fiskars
Kod: FISK1057545Opis szczegółowy produktu
Dla kucharzy, którzy cenią sobie elegancko zaprojektowane narzędzia kuchenne z łatwą konserwacją. Nóż do obierania z zakrzywionym ostrzem Fiskars Functional Form™ to solidny nóż, niezbędny do codziennego użytku. Jego zakrzywione i mocne ostrze z ostrym czubkiem wykonane z japońskiej stali nierdzewnej jest idealne do obierania okrągłych warzyw korzeniowych.
Ergonomiczna rękojeść ma miękką powierzchnię SoftGrip™. Posiada głęboki ochraniacz na palce do krojenia dla wygodnego i bezpiecznego chwytu. Podobnie wszystkie noże Functional Form™, ten nóż nadaje się do codziennego mycia w zmywarce. Dzięki smukłemu profilowi, nóż jest łatwy do przechowywania. Zaprojektowany w Finlandii.
Zalety i parametry noża do obieraniaFiskars Forma funkcjonalna:
- Idealny do obierania okrągłych warzyw korzeniowych
- Wytrzymałe, zakrzywione ostrze wykonane z japońskiej stali nierdzewnej
- Ergonomiczna rękojeść z powierzchnią SoftGrip™ przy uchwycie
- Głęboki chwyt ochraniacz na palce do krojenia zapewnia wygodne i bezpieczne trzymanie
- Nadaje się do mycia w zmywarce
- Długość ostrza 68 mm
- Twardość ostrza HRC 52
KolekcjaFiskars Forma funkcjonalna
Kolekcja Functional Form składa się z szerokiej gamy wysokiej jakości noży, przyborów kuchennych, naczyń i sztućców. Razem tworzą estetycznie harmonijną kolekcję, która ułatwia codzienne życie poprzez łatwość użytkowania, czyszczenia i przechowywania.
Nowe przybory kuchenneFiskars należy je wyprać przed pierwszym użyciem. Prawie wszystkie przybory Functional Form można myć w zmywarce. Pomimo wszystko zalecane jest mycie ręczne, aby zapewnić dłuższy okres dobrego stanu przyborów i naczyń.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Noże do obierania |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 0.5 kg |
| EAN: | 6424002012900 |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Rozmiar: | 7 cm |
| Długość ostrza: | 7 cm |
| Liczba części: | 1 ks |
| Właściwości: | Można myć w zmywarce |
| Rodzaj produktu: | Nóż uniwersalny |
| Seria: | Fiskars Functional Form |
| Margin: | D |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Producent: | Fiskars |
| Margin-category: | B |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.