Nóż do obierania PREMIER PLUS PATRIOT 9 cm, stal nierdzewna, F.DICK
Kod: FDCK814470981100 dni na zwrot Bezpłatny i bezproblemowy zwrot
99% zadowolonych osób Opineo: 3000+ sprawdzonych opinii
Wysyłamy natychmiastPrzy zamówieniu do godziny 12:00
50 000+ recenzji produktówNapisanych przez naszych klientów
Opis szczegółowy produktu
Główne zalety:
- uniwersalny nóż do obierania, dekorowania i krojenia
- stworzone we współpracy z niemiecką narodową drużyną kulinarną
- idealnie ostre ostrze wykonane z wysokiej jakości stopu stali X50CrMoV15
- ergonomiczny, higieniczny, plastikowy uchwyt o niepowtarzalnym wyglądzie
- wyważona twardość 56° HRC jest idealnym kompromisem pomiędzy doskonałym utrzymaniem krawędzi a łatwością ponownego ostrzenia
- każda sztuka jest oryginalna i ma nieco inny wzór
Dodatkowe informacje:
- materiał: stal nierdzewna, utwardzony plastik
- tylko mycie ręczne
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Noże do carvingu |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 0.14 kg |
| EAN: | 4009215194531 |
| Kolor: | Czerwony |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Rozmiar: | 19 cm |
| Długość ostrza: | 9 cm |
| Liczba części: | 1 ks |
| Rodzaj produktu: | Nóż specjalny |
| Seria: | F.DICK Go For Gold |
| Margin: | D |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Producent: | F.DICK |
| Margin-category: | B |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.