-10 %

produkt nie jest już w sprzedaży

Zestaw szybkowarów 2 szt. Sicomatic® t-plus ze stali nierdzewnej 4,5 l i 3,0 l

Opis produktu

Zestaw szybkowarów 2 szt. Sicomatic® t-plus ze stali nierdzewnej 4,5 l i 3,0 l zawiera:

 • 1 szybkowar Sicomatic® t-plus ze stali nierdzewnej 4,5 l z pokrywką
 • 1 szybkowar Sicomatic® t-plus ze stali nierdzewnej 3,0 l bez pokrywki

Uwaga: Szybkowary i patelnie ciśnieniowe należy napełniać maksymalnie do 2/3 ich całkowitej objętości. Konieczne jest, aby w naczyniu pozostało wystarczająco dużo miejsca na powstającą parę, w której gotują się potrawy.

Spółka Silit, wieloletni lider w produkcji dobrych jakościowo naczyń, zaprezentowała szybkowary wysokiej jakości Sicomatic® t-plus ze stali nierdzewnej.

Do produkcji szybkowarów Sicomatic® t-plus wykorzystywane są najnowocześniejsze technologie. Są więc ucieleśnieniem najwyższej jakości naczyń, które cechują się długim okresem żywotności. Szlachetna stal nierdzewna 18/10, wykorzystana do produkcji tych szybkowarów to materiał najwyższej jakości, wytrzymały, odporny na wysokie temperatury, nie pochłania zapachów i łatwo się czyści. Co więcej, bardzo pasuje do nowoczesnych kuchni.

Garnki nierdzewne są wyposażone w specjalne dno Silitherm®. Temperaturę i ciśnienie wewnątrz szybkowarów serii Sicomatic® t-plus można łatwo regulować dzięki dobrze zaprojektowanemu przesuwnemu elementowi regulowaniaz trzema stopniami gotowania umieszczonemu na uchwycie pokrywki. Za pomocą jednego palca ustawia się wszystkie funkcje: otwieranie i zamykanie pokrywki, zmianę ustawienia temperatury lub uwolnienia pary. Szybkowar jest wyposażony w bezpiecznik. Dopóki ciśnienie w garnku całkowicie nie spadnie, jego otwarcie jest niemożliwe.

Elegancki wskaźnik informuje o wewnętrznym ciśnieniu w garnku. Regulacja temperatury zapewnia kontrolowane gotowanie w idealnej temperaturze, dlatego też można osiągnąć znakomite efekty. Jedzenie zachowuje witaminy, substancje mineralne, naturalny kolor i charakterystyczny aromat. Ponadto, dzięki specjalnym wkładkom w szybkowarach Sicomatic® t-plusmożna gotować kilka produktów jednocześnie.

Garnki są doskonale przystosowane do energooszczędnego pieczenia i gotowania. Długo zachowują ciepło, co oszczędza cenną energię i czas. Nowoczesne i ergonomiczne uchwyty nie nagrzewają się. Korpus garnka i wkładki do szybkowaru można myć w zmywarce do naczyń. Uchwytu nie można oddzielić od pokrywki, dlatego też pokrywkę należy myć ręcznie.

Szybkowar Sicomatic® t-plus krótki opis:

 • Wykonany z wysokiej jakości szlachetnej stali nierdzewnej 18/10 ze specjalnym dnem Silitherm®.
 • Trzy regulowane stopnie gotowania (bez ciśnienia, wolne gotowanie, szybkie gotowanie).
 • Wygodna, łatwa obsługa.
 • Bezobsługowy system zaworów.
 • Zintegrowany wyświetlacz ciśnienia resztkowego.
 • Bezkonkurencyjne bezpieczeństwo zapewnione przez kilka niezależnych elementów bezpieczeństwa.
 • Przyspiesza proces gotowania nawet o 70%. Na przykład ziemniaki pokrojone w ćwiartki ugotują się al dente w ciągu około 8 minut, gulasz z ½ kg mięsa ugotuje się w ciągu około 20 minut.
 • Idealnie wykonane brzegi do wygodnego odcedzania bez rozlewania.
 • Ma podziałkę i oznaczenie maksymalnego napełnienia.
 • Przystosowane do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym indukcyjnych.
 • Ekskluzywna gwarancja minimalnie 10 lat na dostępność części zamiennych.
 • Korpus garnka i specjalne wkładki można myć w zmywarce do naczyń, pokrywkę z uchwytem należy myć ręcznie.

KOD: SL1087602214

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu