-10 %

produkt nie jest już w sprzedaży

Zestaw szybkowarów 2 szt. Sicomatic® econtrol Vision 4,5 l i 3,0 l

Silargan® e30

Opis produktu

Zestaw szybkowarów 2 szt. Sicomatic® econtrol Vision 4,5 l i 3,0 l zawiera:

 • 1 szybkowar Sicomatic® econtrol Vision 4,5 l z pokrywką
 • 1 szybkowar Sicomatic® econtrol Vision 3,0 l bez pokrywki

Uwaga: Szybkowary i patelnie ciśnieniowe należy napełniać maksymalnie do 2/3 ich całkowitej objętości. Konieczne jest, aby w naczyniu pozostało wystarczająco dużo miejsca na powstającą parę, w której gotują się potrawy.

Firma Silit, wieloletni lider w produkcji wysokiej jakości naczyń, prezentuje nowy typ niezniszczalnych szybkowarów dla wymagającychSicomatic® econtrol Vision z Silarganu® e30. Ten wyjątkowy materiał najwyższej jakości o gładkiej ceramicznej powierzchni jest bardzo wytrzymały, dzięki wielokrotnemu wypalaniu jest nadzwyczaj twardy i odporny na zarysowania. Silit udziela na materiał Silargan® e30 gwarancji na 30 lat! Na części szybkowaru jest gwarancja na 3 lata, ekskluzywna jest także gwarancja na minimalnie 10 lat na dostępność części zamiennych.

Garnki są wykonane z jednego kawałka stali, dlatego też ciepło rozchodzi się równomiernie i szybko. Temperaturę i ciśnienie wewnątrz szybkowarów serii Sicomatic® econtrol można łatwo regulować dzięki dobrze zaprojektowanemu obrotowemu regulatorowi z trzema stopniami gotowania. Jedną ręką ustawia się wszystkie funkcje: otwieranie i zamykanie pokrywki, zmianę ustawienia temperatury lub uwolnienia pary. Szybkowar jest wyposażony w bezpiecznik. Dopóki ciśnienie w garnku całkowicie nie spadnie, jego otwarcie jest niemożliwe.

Elegancki wskaźnik informuje o wewnętrznym ciśnieniu w garnku. Regulacja temperatury zapewnia kontrolowane gotowanie w idealnej temperaturze, dlatego też można osiągnąć znakomite efekty. Jedzenie zachowuje witaminy, substancje mineralne, naturalny kolor i charakterystyczny aromat. Ponadto, dzięki specjalnym wkładkom, w szybkowarach Sicomatic® econtrol można gotować kilka produktów na raz.

Garnki są doskonale przystosowane do energooszczędnego pieczenia i gotowania. Dzięki unikalnemu materiałowi długo utrzymują ciepło, w ten sposób oszczędzają cenną energię i czas. Nowoczesne i ergonomiczne uchwyty nie nagrzewają się. W celu umycia szybkowara, uchwyt można łatwo oddzielić od pokrywki i opłukać. Garnek, pokrywkę i wkładki do szybkowarów można myć w zmywarce.

Szybkowar Sicomatic® econtrol Vision, krótki opis:

 • Z unikalnego, opatentowanego materiału Silargan® e30 (wzbogacony Silargan® o większej odporności).
 • Trzy regulowane stopnie gotowania (bez ciśnienia, wolne gotowanie, szybkie gotowanie).
 • Wygodna, łatwa obsługa.
 • Zdejmowalny uchwytpokrywki dla łatwego mycia.
 • Bezobsługowy system zaworów.
 • Zintegrowany wyświetlacz ciśnienia resztkowego.
 • Bezkonkurencyjne bezpieczeństwo zapewnione przez kilka niezależnych elementów bezpieczeństwa.
 • Przyspiesza proces gotowania nawet o 70%. Na przykład ziemniaki pokrojone w ćwiartki ugotują się al dente w ciągu około 8 minut, gulasz z ½ kg mięsa ugotuje się w ciągu około 20 minut.
 • Idealnie wykonane brzegi do wygodnego odcedzania bez rozlewania.
 • Nie zawiera niklu, idealny dla alergików.
 • Ma podziałkę i oznaczenie maksymalnego napełnienia.
 • Przystosowany do wszystkich rodzajów kuchenek, także indukcyjnych.
 • Naczynia są przystosowane do mycia w zmywarce (bez uchwytu).
 • Produkt otrzymał nagrodę za design: iF product design award 2012.

Na temat wykorzystanego materiału i technologii:

NIE JEST TO POWIERZCHNIA NIEPRZYWIERAJĄCA! Do smażenia zawsze należy używać oleju lub innego rodzaju tłuszczu! Puste naczynie z tłuszczem lub olejem rozgrzać na 3/4 mocy kuchenki, a następnie NATYCHMIAST zmniejszyć temperaturę do 1/3 mocy lub mniej. Naczynia świetnie przewodzą ciepło, mniejsza temperatura jest wystarczająca do dopieczenia posiłku. Wystarczy po prostu pozostawić potrawę tak długo, aż zarumieni się jej spodnia część, wtedy bez problemu mięso lub inna przyrządzana potrawa odklei się od dna.

Firma Silit, która opracowała wyjątkowy materiał Silargan®, obecnie tę przełomową technologię jeszcze bardziej udoskonalona. Materiał chroniony marką Silargan® e30 prezentuje udoskonaloną syntezę specjalnej stali ferromagnetycznej i szczególnej high-tech ceramicznej powierzchni. W porównaniu z klasycznym Silarganem® materiał ten jest jeszcze bardziej odporny dzięki wielokrotnemu wypalaniu. Szybkowary z Silarganu® e30 są ucieleśnieniem wysokiej jakości naczyń, które cechują się długą żywotnością, ponad 80 lat doświadczenia. Silit udziela na materiał Silargan® e30 gwarancji na 30 lat!

Nowa generacja szybkowarów, jak sama nazwa Sicomatic® econtrol wskazuje, przedstawia naczynia pomocne w kuchni, wspierające zdrowy styl życia, co więcej ich produkcja i używanie są przyjazne dla środowiska. Naczynia wykonane z Silarganu® e30 są wytrzymałe i nadzwyczaj odporne na zarysowania. Silargan® e30 to najbardziej odpowiedni materiał do produkcji naczyń w celu zapewnienia zdrowego odżywiania i świadomego stylu życia. Jest neutralny w smaku. Co więcej, nie zawiera niklu. Jest najlepszym rozwiązaniem dla alergików.

KOD: SL1080151411

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu

Ulepszamy dla Was Kulinę!

Obecnie przebiegają kluczowe zmiany w naszej administracji magazynowej w celu jeszcze szybszego przetwarzania Waszych zamówień. W związku z tym wysyłka wszystkich paczek jest zawieszona do 4.6.2020. Dziękujemy za wyrozumiałość!