produkt nie jest już w sprzedaży

Zestaw szybkowarów 2 szt. Sicomatic® econtrol Energy Red 4,5 l i 3,0 l

Silargan®

Opis produktu

Zestaw szybkowarów 2 szt. Sicomatic® econtrol Energy Red 4,5 l i 3,0 l zawiera:

 • 1 szybkowar Sicomatic® econtrol Energy Red 4,5 l z pokrywką
 • 1 szybkowar Sicomatic® econtrol Energy Red 3,0 l bez pokrywki

Uwaga: Szybkowary i patelnie ciśnieniowe należy napełniać maksymalnie do 2/3 ich całkowitej objętości. Konieczne jest, aby w naczyniu pozostało wystarczająco dużo miejsca na powstającą parę, w której gotują się potrawy.

Firma Silit, wieloletni lider w produkcji wysokiej jakości naczyń, zaprezentowała szybkowary najwyższej jakości Sicomatic® econtrol z Silarganu®. Ten wyjątkowy materiał o gładkiej ceramicznej powierzchni jest bardzo wytrzymały, twardy i odporny na zarysowania. Silit udziela na materiałSilargan® gwarancji na 30 lat! Na części szybkowaru jest gwarancja na 3 lata, ekskluzywna jest także gwarancja na minimalnie 10 lat na dostępność części zamiennych.

Garnek jest wykonany z jednego kawałka stali, dlatego też ciepło rozchodzi się równomiernie i szybko. Temperaturę i ciśnienie wewnątrz szybkowarów serii Sicomatic® econtrol można łatwo regulować dzięki dobrze zaprojektowanemu obrotowemu regulatorowiz trzema stopniami gotowania. Jedną ręką ustawia się wszystkie funkcje: otwieranie i zamykanie pokrywki, zmianę ustawienia temperatury lub uwolnienia pary. Szybkowar jest wyposażony w bezpiecznik. Dopóki ciśnienie w garnku całkowicie nie spadnie, jego otwarcie jest niemożliwe.

Elegancki wskaźnik informuje o wewnętrznym ciśnieniu w garnku. Regulacja temperatury zapewnia kontrolowane gotowanie w idealnej temperaturze, dlatego też można osiągnąć znakomite efekty. Jedzenie zachowuje witaminy, substancje mineralne, naturalny kolor i charakterystyczny aromat. Ponadto, dzięki specjalnym wkładkom w szybkowarach Sicomatic® econtrolmożna gotować kilka produktów jednocześnie.

Garnki są doskonale przystosowane do energooszczędnego pieczenia i gotowania . Dzięki unikalnemu materiałowi długo utrzymują ciepło, w ten sposób oszczędzają cenną energię i czas. Nowoczesne i ergonomiczne uchwyty nie nagrzewają się. W celu umycia szybkowara, uchwyt można łatwo oddzielić od pokrywki i opłukać. Garnek, pokrywkę i wkładki do szybkowarów można myć w zmywarce.

Szybkowar Sicomatic® econtrol krótki opis:

 • Z unikalnego opatentowanego materiału Silargan®.
 • Trzy regulowane stopnie gotowania (bez ciśnienia, wolne gotowanie, szybkie gotowanie).
 • Wygodna, łatwa obsługa.
 • Zdejmowalny uchwytpokrywki do łatwego mycia.
 • Bezobsługowy system zaworów.
 • Zintegrowany wyświetlacz ciśnienia resztkowego.
 • Bezkonkurencyjne bezpieczeństwo zapewnione przez kilka niezależnych elementów bezpieczeństwa.
 • Przyspiesza proces gotowania nawet o 70%. Na przykład ziemniaki pokrojone w ćwiartki ugotują się al dente w ciągu około 8 minut, gulasz z ½ kg mięsa ugotuje się w ciągu około 20 minut.
 • Idealnie zaprojektowane brzegi do wygodnego odcedzania bez rozlewania.
 • Nie zawiera niklu, idealny dla alergików.
 • Ma podziałkę i oznaczenie maksymalnego napełnienia.
 • Przystosowane do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym indukcyjnych.
 • Naczynia są przystosowane do mycia w zmywarce (bez uchwytu).
 • Produkt otrzymał nagrodę za design: iF product design award 2012.

Na temat wykorzystanego materiału i technologii:

Firma Silit opracowała unikalny materiał Silargan® produkowany za pomocą najnowocześniejszej technologii. Silargan® prezentuje doskonałą syntezę specjalnej ferromagnetycznej stali i bardzo odpornej high-tech ceramicznej powierzchni. Szybkowary z Silarganu® są ucieleśnieniem najwyższej jakości naczyń, które cechują się długim okresem żywotności. Silit udziela na materiał Silargan® gwarancji na 30 lat!

Nowa generacja szybkowarów, jak sama nazwaSicomatic® econtrol wskazuje, przedstawia naczynia pomocne w kuchni, wspierające zdrowy styl życia, co więcej ich produkcja i używanie są przyjazne dla środowiska. Naczynia wykonane z Silarganu® są wytrzymałe i odporne na zarysowania. Silargan® to najbardziej odpowiedni materiał do produkcji naczyń w celu zapewnienia zdrowego odżywiania i świadomego stylu życia. Jest neutralny w smaku. Co więcej nie zawiera niklu. Jest najlepszym rozwiązaniem dla alergików.

KOD: SL1080174811

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu

Ulepszamy dla Was Kulinę!

Obecnie przebiegają kluczowe zmiany w naszej administracji magazynowej w celu jeszcze szybszego przetwarzania Waszych zamówień. W związku z tym wysyłka wszystkich paczek jest zawieszona do 4.6.2020. Dziękujemy za wyrozumiałość!