WMF

Zestaw szklanek na wodę Taverno Basic

2 sztuki w opakowaniu

  • 89 zł
  • w magazynie 3 szt.
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Opis produktu

Dwie piękne i stabilne szklanki Tavernoz ręcznie dmuchanego szkła będą ozdobą każdego stołu. Mogą ich Państwo używać nie tylko na wodę, ale również na sok czy wino. Szklankimożna myć w zmywarce.

W serii Taverno WMF zaprojektowanej przez Jonasa Wagella przejawia się zamiłowanie tego projektanta do minimalistycznych kształtów w połączeniu z najwyższej jakości materiałami.

W serii Taverno znajdą Państwo gustowną, ręcznie dmuchaną szklaną karafkę z korkowym zamknięciem, nad którą żaden miłośnik nowoczesnego designu i klasycznych kształtów nie przejdzie obojętnie. Kolekcję dopełniają ręcznie dmuchane szklanki na wodę lub wino z wyjątkowym, masywniejszym dnem, dekanter z wklęsłym dnem oraz minimalistyczne zestawy sałatkowe.

KOD PRODUCENTA: 09.1752.2000

O firmie WMF

WMF

Marka WMF jest synonimem niemieckiej precyzji, tradycji, nowoczesnych technologii i trendów. Celem firmy jest zapewnienie swoim klientom doskonałego sprzętu do gotowania i serwowania. Ergonomiczne, wyrafinowane produkty wysokiej jakości szczycą się szeregiem nagród za design i patenty technologiczne.

Kod: WM0917522000
Marka: WMF
Designer: Jonas Wagell
Kolor / wymiary: Ø 8 cm, obj. 0,3 l, wys. 12 cm
Materiał: nadaje się do zmywarki
ręcznie dmuchane
szkło WMF