Joseph Joseph

Zestaw pojemników do gotowania na parze 3-częściowy Nest™ Steam

do oddzielnego gotowania na parze

  • 117,00 zł
  • na zamówienie
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: JS40083
Marka: Joseph Joseph
Seria: Joseph Joseph Nest™
Designer: Graeme Davies
Kolor / wymiary: wiosenna zieleń, zieleń o odcieniu trawy, żółty / ułożone w stos 13,5 x 15,5 x 8 cm

Opis produktu

Wyzwanie dla designerów Joseph Joseph: oddzielne gotowanie na parze

Rezultat: koszyczki do gotowania na parze Nest Steam

Gotowanie i ogrzewanie na parze to najdelikatniejszy sposób przygotowywania posiłków. Niestety większość wkładek nie pozwala na oddzielne gotowanie. Zestaw do gotowania na parze z laboratorium designu Joseph Joseph idzie pod prąd. 3 oddzielne wkładki dają możliwość przygotowania 3 różnych produktów w jednym garnku. Za pomocą wbudowanych haczyków możemy umieścić koszyczki na krawędzi garnka. Bezpieczna, silikonowa rękojeść chroni przed gorącą parą. Zielony groszek gotuje się krócej niż całe ziemniaki, więc wygodnie mogą Państwo wyjmować z garnka przygotowane już produkty. Wkładki można przechowywać jedna w drugiej, dzięki czemu nie zabiorą dużo miejsca.

  • Zestaw pojedynczych wkładek do gotowania na parze
  • Z systemem piętrowego przechowywania
  • Łatwe zawieszenie na krawędzi garnka
  • Silikonowa, antypoślizgowa rękojeść
  • Nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń

Nasza wskazówka: obróbka cieplna na parze to najdelikatniejszy sposób przygotowywania warzyw. Gotowanie na parze nie musi być wymagające, wystarczy do tego garnek ze ściśle przylegającą pokrywką i wkładka do gotowania na parze. Warzywa będą delikatne, chrupiące oraz pełne witamin i minerałów.

Udoskonalanie standardowych pomocników kuchennych jest już od 2003 roku głównym celem marki Joseph Joseph i jej projektantów. Bracia Richard i Anthony Joseph zdecydowali się wykorzystać swoje doświadczenie nabyte podczas studiów w dziedzinie wzornictwa użytkowego i otworzyć własny biznes. Ich zachwyt nad innowacjami sprawia, że marka co sezon zaopatruje rynek w nowe produkty i atrakcyjne, kolorowe serie pomocników kuchennych. Każdy produkt jest wynikiem rozwoju, którego celem jest maksymalne zwiększenie funkcjonalności, bezpieczeństwa użytkowania i doznań estetycznych. Wynik końcowy budzi entuzjazm i radość nie tylko swoim figlarnym designem, ale i niespodziewaną praktycznością, w której zakochacie się Państwo od pierwszego użycia. Marka Joseph Joseph nie tylko podbija serca klientów z ponad 100 krajów świata, ale także co roku zdobywa wiele nagród i nominacji w dziedzinie designu i innowacji. Świetne wyniki sprzedażowe i popularność wyposażenia kuchennego spowodowały, że uwaga projektantów została skierowana dalej niż tylko na kuchenny blat, a mianowicie na obszar segregacji śmieci i sprzątania. Dzięki temu klienci mogą cieszyć się nie tylko designerskim wyposażeniem kuchni, ale także kompleksowym, zróżnicowanym i inteligentnym systemem segregacji odpadów i recyklingu, który jest niezbędną częścią nowoczesnego świata. Joseph Joseph to nie tylko gwarancja niepowtarzalnego designu i wysokiej jakości, ale i szansa na zmianę swojego stylu życia.

KOD PRODUCENTA: 40083

O firmie Joseph Joseph

Joseph Joseph

Bracia Richard i Anthony Joseph zdecydowali się wykorzystać swoje doświadczenie nabyte podczas studiów w dziedzinie wzornictwa użytkowego i otworzyć własny biznes. Od 2003 roku klienci w ponad 100 krajach z niecierpliwością oczekują na inteligentne innowacje stwarzane pod marką Joseph®Joseph.