-29 %

produkt nie jest już w sprzedaży

Zestaw podarunkowy grill żeliwny Staub 24 x 24 cm i noże BSF

5-częściowy

Opis produktu

1x patelnia, 4x noże do steków

Ulubiony żeliwny grill Staub tylko teraz w specjalnym zestawie wraz z czterema nożami do stekówBSF w atrakcyjnej cenie. Idealny prezent dla miłośników dobrego jedzenia i grillowanych potraw.

Najlżejsze grille żeliwne na rynku. Grill Staub gotowy do użycia wprost na Państwa kuchence, nadaje daniom autentyczny posmak grillowania na łonie natury. Specjalna, odczepiana rękojeść ułatwiająca pracę z grillem. Dzięki matowej, czarnej emalii wewnętrznej grill jest niemal niezniszczalny, odporny na obtłuczenia, idealnie kumuluje i rozprowadza ciepło. Grill nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym indukcyjnych.

Grill żeliwny kwadratowy Staub 24 x 24 cm - krótki opis:

  • Łatwe grillowanie, perfekcyjny zarówno dla profesjonalistów, jak i kucharzy amatorów
  • Wykonany z żeliwa emaliowanego odlewanego, bardzo wytrzymały, odporny na korozję i obtłuczenia, idealnie kumuluje i rozprowadza ciepło
  • Nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym indukcyjnych
  • Przeznaczony także do używania w piekarniku
  • Specjalna odczepiana rękojeść

Noże do steków z ząbkowanym ostrzem idealnie nadają się do grillowanego mięsa, które jest wyjątkowo smaczne, jeżeli jest chrupiące na zewnątrz i soczyste w środku. Mają bardzo ostrą klingę ze specjalnej stali nożowej, wyposażonej w ząbkowane ostrze, które doskonale poradzi sobie z tym rodzajem mięsa.

KOD: STAKCE1202123

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu