produkt nie jest już w sprzedaży

Zestaw podarunkowy 6 świec zapachowych mini Meadows Collection

ekskluzywny zestaw podarunkowy 6 różnych zapachów

Opis produktu

Zestaw podarunkowy jest zapakowany w eleganckie, czarne papierowe pudełko.

Zestaw podarunkowy 6 świec zapachowych Meadows Collection czeskiej marki Meadows w eleganckim opakowaniu jest przepięknym prezentem dla wszystkich miłośników pachnących wnętrz z duszą. W kolekcji znajduje się 6 świec Meadows mini, które można także zakupić pojedynczo. Każda sztuka została wykonana z ekologicznego sojowego wosku. Umieszczona w wyjątkowym, ręcznie dmuchanym szkle jest wprost małym dziełem sztuki w stylu urokliwej bohemy. Światło przebijające się przez ozdobione dekoracją szkło oczaruje Państwa zmysły magią stuletniej tradycji wyrobu szkła. Starannie wyselekcjonowany, owiany tajemnicą zapach, wniesie odrobinę nowoczesnej alchemii do każdego wnętrza. Wyprodukowano w Czechach, z miłością i z uśmiechem.

Zapach Mystic Cashmere ukrywa się gładkim, mlecznobiałym szkle.Otulcie się Państwo miękkim kaszmirem i zasmakujcie w egzotycznej kombinacji cynamonu i gałki muszkatołowej z delikatnym akcentem czarnego bzu. Mistyczny orient otwiera bramy do swojego świata.

Zapach Rose Desire ukrywa się w delikatnym, mlecznoróżowym szkle.Państwa dusza w okamgnieniu zanurzy się w słodkim zapachu świeżo zerwanych róż i przeniesie się do powabnego ogrodu, którego wprost nie sposób opuścić. Ten delikatny hołd wdzięczności dla królowej kwiatów uzupełnia naturalny dotyk bawełny.

Zapach Ambrosia Alure ukrywa się w szkle o barwie dojrzałych jagód.Obezwładniające orzeźwienie o zapachu czarnej porzeczki, słodkich soczystych winogron i odcienia listków mandarynek mocno oddziałuje na wszystkie zmysły. Cudowne przeżycie, które pozostanie w sercu na długo.

Zapach Shadow Dance ukrywa się w czarującym, barwionym na szaro szkle. Odcieniom tańczącym między dniem a nocą towarzyszy nuta aromatycznych fig. Tajemniczy zmierzch owiany jest bergamotem, czerwonym cedrem i delikatnym tonem białego wawrzynu... Na szaroniebieskim niebie pojawia się pierwsza gwiazda. Zmierzch zamienił się w noc.

Zapach Libertine Spirit ukrywa się w ciemnobursztynowym szkle. Pobudka w otoczeniu pachnącej filiżanki herbaty ze świeżym imbirem i energizującą trawą cytrynową. Doskonałe połączenie ciepła i łagodnych przypraw rozgrzeje ciało i podniesie na duchu.

Zapach Opulent Mahogany ukrywa się w czarnym jak noc szkle. Rozpłyńcie się w magicznej woni rozpalonego kominka. Drogocenny mahoń, delikatne ziemiste tony brzozy i słodkich goździków rozbudzą uśpione zmysły oraz rozpoczną niekończącą się, zimową, gwieździstą noc.

 • Podarunkowa kolekcja 6 świec zapachowych mini w eleganckim, czarnym papierowym opakowaniu
 • Delikatne zapachy Mystic Cashmere, Rose Desire, Ambrosia Allure
 • Zmysłowe zapachy Shadow Dance, Libertine Spirit, Opulent Mahogany
 • Masa każdej świeczki 80 g, czas palenia 30 godzin
 • Wykonana z ekologicznego sojowego wosku
 • Wosk nie pozostawia śladów na szkle
 • Zapachy komponowane są w znanej francuskiej perfumerii we Francji
 • Ręcznie wyśrodkowany knot ze 100% egipskiej bawełny
 • Perfekcyjne spalanie, knot nie pozostawia czarnych odprysków na wosku
 • Wytwarzane ręcznie, oryginalne czeskie szkło
 • Dmuchane za pomocą tradycyjnych, czeskich form w Kamenickim Szenowie
 • Dekoracje umieszczone na szkle stwarzają piękną grę świateł
 • Po wypaleniu świecy zyskają Państwo ozdobny świecznik
 • Szklane opakowanie może zostać wykorzystane jako szklanka, wazon lub doniczka
 • Wyprodukowano w Czechach, produkt końcowy został wykonany w Pradze
 • 100% ręczne wykonanie, małe serie produkcyjne
 • Świeczki są dostępne w kilku rozmiarach i zapachach

Zalecenie:

Świeca będzie palić się dłużej i lepiej, jeśli zastosują się Państwo do poniższych wskazówek.Podczas pierwszego użycia należy pozwolić świeczce palić się przez przynajmniej 1 godzinę, aby wosk rozpuścił się po całej powierzchni. Przed każdym zapaleniem należy skrócić knot do 5 mm. Zgasić płomień, jeśli ogień zbytnio zbliży się do ścianki. Szkło po dłuższym czasie może się mocno nagrzewać. Nie dopuszczać do całkowitego wypalenia świeczki, bezpośredni kontakt szkła i płomienia może skutkować pęknięciem świecznika. Nie należy ustawiać świecy w przeciągu lub w bliskości łatwopalnych materiałów. Nigdy nie zostawiać zapalonej świeczki bez nadzoru. Chronić przed dziećmi i zwierzętami.

Skład

Świece zapachowe Meadows są produkowane w Pradze, ze starannie wybieranych lokalnych i zagranicznych składników najwyższej jakości. Podstawą jest sojowy wosk, który nie pozostawia śladów. Knoty wykonane z naturalnej egipskiej bawełny zostały ręcznie wyśrodkowane. Gwarantują świetne palenie i nie pozostawiają czarnych fragmentów na wosku. Zapachy są komponowane w znanej perfumerii we Francji.

Jakość

Świeczki są tworzone w małych seriach, dzięki czemu kupujący dostaje produkt najwyższej jakości.

Szkło

Oryginalne, ręcznie dmuchane szkło Meadows jest małym dziełem sztuki wyprodukowanym w Czechach, przy użyciu stuletnich form pochodzących z Kamenickiego Szenowa. Dekoracja stwarza magiczną atmosferę również dzięki wielkiemu wyborowi kolorów. Co zapach, to inny świecznik, który pięknie współgra z zapachem.

Opakowanie

Minimalistyczne opakowanie podarunkowe z czarnego papieru o organicznej strukturze zostało wykonane w Czechach z odzyskiwanych materiałów. Klasyczne wykonanie podtrzymuje wyjątkowy design poszczególnych świeczek ukrytych wewnątrz.

Tradycja

Koncept marki Meadows opiera się na odnawianiu tradycji i tworzeniu nowych opowieści.

KOD: MW2003

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu