produkt nie jest już w sprzedaży

Zestaw podarunkowy 3 mis do zapiekania czerwony Burgundy

3 misy różnej wielkości w opakowaniu podarunkowym

Opis produktu

Zestaw podarunkowy mis do zapiekania Emile Henry zawiera:

  • 1x duża misa 36x23 cm (wymiary wewnętrzne dna 28x20 cm)
  • 1x średnia misa 29x19 cm (wymiary wewnętrzne dna 23x15 cm)
  • 1x mała misa 22x14 cm (wymiary wewnętrzne dna 17x11 cm)

Zestaw złożony z małej, średniej i dużej misy do zapiekania w opakowaniu podarunkowym sprawi radość nie tylko tuż po rozpakowaniu, ale za każdym razem, kiedy zdecydują się Państwo upiec coś dobrego. Czerwień to nie tylko jeden z symboli Bożego Narodzenia, ale także kolor miłości i dobrej energii. Jeśli chcą Państwo szerzyć pasję do sztuki kulinarnej, ten wariant kolorystyczny to idealny wybór. Jako prezent pod choinkę wyrazista czerwień sprawi podwójną radość.

Misy do zapiekania dzięki swojej głębokości umożliwią przyrządzanie lasagne, pysznej moussaki, zapiekanych ziemniaków lub gratynowanych warzyw. Równie dobrze można je wykorzystać do domowych sufletów lub ciast. Praktyczne uchwyty zapewniają łatwe użytkowanie. Ceramika High Resistance® zagwarantuje, że serwowane dania pozostaną ciepłe nawet przez długi czas po wyjęciu z piekarnika.

Naczynia Emile Henry dzięki zastosowaniu technologii High Resistance® są odporne na uderzenia i zarysowania, dlatego nadają się nie tylko do pieczenia, ale również do porcjowania i serwowania dań. Wszystkie naczynia nadają się do użycia w mikrofalówce. Naczynia Emile Henry po wyjęciu z zamrażalnika można natychmiast włożyć do piekarnika lub mikrofalówki. Naczynia z tej serii nie są przeznaczone do stosowania na bezpośrednich źródłach ciepła, takich jak kuchenki gazowe lub elektryczne. Wszystkie naczynia firmy Emile Henry można myć w zmywarce. Wytrzymują temperaturę do 270°C.

Emile Henry jest tradycyjną francuską firmą, która od 1850 roku zaopatruje gospodarstwa domowe w burgundzką ceramikę wysokiej jakości. Wszystkie produkty w dużej części wytwarzane są ręcznie, dlatego każdy egzemplarz jest oryginałem. Symbol wybity od spodu - np. JN3 nie jest numerem produkcyjnym Twojego dzbanka lub formy. Chodzi o podpis rzemieślnika i jednocześnie ulotne wspomnienie chwili zrodzenia wyrobu we francuskim mieście Marcigny.

KOD: EH349750

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu