produkt nie jest już w sprzedaży

Zestaw naczyń z pokrywkami 5-częściowy Riva

3 garnki z pokrywkami, 1 garnek niski z pokrywką i 1 rondel bez pokrywki

Opis produktu

Zestaw naczyń 5-częściowy Riva zawiera:

 • 1x garnek Ø 16 cm z nierdzewną pokrywką
 • 1x garnek Ø 20 cm z nierdzewną pokrywką
 • 1x garnek Ø 24 cm z nierdzewna pokrywką
 • 1x garnek niski Ø 20 cm z nierdzewną pokrywką
 • 1x rondelek z długą rękojeścią Ø 16 cm bez pokrywki

Stylowy 5-częściowy zestaw naczyń Riva niemieckiej marki Fissler zawiera naczynia o rozmiarach najczęściej używanych podczas gotowania, z którymi wyczarują Państwo praktycznie każde danie.

Wysokiej jakości nierdzewne naczynia z serii Riva przyniosą do Państwa kuchni powiew nowości. Naczynia z płaskimi pokrywkami ze stali nierdzewnej i uchami z tego samego materiału są polerowane na wysoki połysk, który rozświetli Państwa kuchnię podczas gotowania. Ponadczasowy, a jednocześnie klasyczny design naczyń zauroczy nie tylko obrońców tradycji, ale także miłośników gotowania preferujących nowoczesne trendy. Garnki są praktyczne, bardzo funkcjonalne a dzięki nieskomplikowanemu wyglądowi będą pasowały do pozostałego wyposażenia kuchni.

Możliwości wykorzystania poszczególnych części zestawu są naprawdę szerokie. W średnim i większym garnku wygodnie przygotują Państwo cały szereg zup, warzyw, większą ilość dodatków takich jak ziemniaki, makaron czy ryż, różnego rodzaju potrawki, gulasze i inne pyszności. Mniejszy garnek sprawdzi się na przykład przy podsmażaniu cebulki do włoskiego risotto, ale przede wszystkim do przygotowywania i przechowywania mniejszych porcji. Rondelek jest idealnym pomocnikiem przy gotowaniu sosów, podgrzewaniu mleka, a także może posłużyć jako patelnia do opieczenia mniejszej ilości składników. W niskim garnku można wygodnie smażyć lub obsmażać mięso, a następnie je dusić lub upiec w piekarniku.

 • Ponadczasowy design i najwyższej jakości wykonanie
 • Zewenętrzna powierzchnia polerowana na wysoki połysk
 • Naczynia ze szlachetnej stali nierdzewnej 18/10
 • Doskonałe przewodzenie ciepła, dzięki dnu z zabudowanym rdzeniem
 • Doskonale absorbuje, rozprowadza i utrzymuje cenne ciepło przez cały czas gotowania
 • Naczynia do zdrowego, szybkiego i oszczędzającego energię gotowania
 • Doskonale dopasowana, płaska pokrywka ze stali nierdzewnej utrzymuje ciepło i zachowuje aromat potraw
 • Duży, wygodny uchwyt pokrywki
 • Komfortowe, ergonomiczne, duże nierdzewne ucha zapewniają wygodną manipulację
 • Izolowane ucha nie nagrzewają się (należy uważać przy manipulacji naczyniami wyciągniętymi z piekarnika)
 • Odporne na zarysowania i oznaki zużycia
 • Szerszy, wygięty brzeg zapewnia bezpieczne wykładanie potraw bez skapywania.
 • W pełni zabudowane dno SuperThermic odpowiednie na wszystkie źródła ciepła z indukcją włącznie
 • Można używać w piekarniku
 • Łatwo czyści się ręcznie
 • Nadaje się do zmywarki
 • Rozmiar opakowania: 44 cm x 33,5 cm x 29,5 cm, masa 8 kg

Naczynia Riva wykonane są ze szlachetnej stali nierdzewnej 18/10 (18 % chromu, 10 % niklu, 72 % stali), bardzo łatwo się je czyści, są higieniczne i wyjątkowo odporne na korozję. Ucha, rękojeści i uchwyty pozostają chłodne podczas gotowania i zwiększają bezpieczeństwo użycia.

Płaska, nierdzewna pokrywka z dużym uchwytem idealnie przylega do brzegu garnka, dzięki czemu skraca się czas gotowania, a składniki zachowają w ten sposób smak, kolor i więcej witamin. Odcedzanie bez niespodzianek gwarantuje szerszy, wygięty brzeg garnka.

Perfekcyjnie równe dno SuperThermic nadaje się do użycia na wszystkich źródłach ciepła, z indukcją włącznie. Dzięki specjalnemu dnu z zabudowanym rdzeniem ciepło jest rozprowadzane równomiernie, co oszczędza czas i zużywaną energię.Wewnętrzna powierzchnia garnka jest doskonale gładka i łatwo się czyści. Połącznie dna i ścianek w naczyniach marki Fissler jest zawsze pełne, bez pustych przestrzeni. Przejście pomiędzy dnem a ściankami jest zaokrąglone – docenią je Państwo przede wszystkim podczas mieszania gęstej zawartości, które wymaga dokładnego przesuwania drewnianą łyżką po całym obwodzie garnka.

Nasze rady dotyczące oszczędnego gotowania: aby podczas gotowania oszczędzać energię, należy znaleźć właściwy zakres intensywności ogrzewania naczynia. Potrawa wewnątrz garnka powinna gotować się delikatnie, z małą ilością wydostającej się pary. Zbyt duża ilość pary jest sygnałem do zmniejszenia temperatury!

Co 3 sekundy na całym świecie sprzedawany jest 1 produkt marki Fissler!

Firma Fissler GmbH jest największym niemieckim producentem artykułów do domu i kuchni. Za pośrednictwem swoich oddziałów handlowych jest obecna na wszystkich kontynentach w ponad 80 krajach. Oznaczenie "Supermarka z Niemiec" zasłużenie klasyfikuje Fissler między najbardziej wpływowe firmy.Duży nacisk na innowacje i rozwój trwający od wielu dziesięcioleci doprowadza do tworzenia produktów, które umożliwiają realizację często nudnych kulinarnych procesów w nowy, ciekawy sposób. Co roku klienci niecierpliwie czekają na nowości, które sprawią im radość. Fissler dyktuje nowe trendy, czego potwierdzeniem jest również szereg uzyskanych patentów i designerskich wyróżnień. Warta wzmianki jest również kontrola jakości, która przebiega podczas całego procesu produkcji pod nadzorem surowych norm. Nowoczesne technologie produkcyjne i nowe narzędzia kontroli gwarantują najwyższą jakość. Już od ponad 170 lat Fissler buduje swoją markę na 3 kluczowych filarach – technologicznym know-how, doskonałej produkcji i ogromnej sile innowacji. Wszystkich 700 pracowników ma tylko jeden cel - produkt dostosowany do potrzeb klienta.Gotowanie musi sprawiać naszym klientom radość! Made in Fissler (Germany)

KOD: FS00211605000

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu