produkt nie jest już w sprzedaży

Zestaw naczyń miedzianych do płyt indukcyjnych Prima Matera 3 szt.

Opis produktu

Zestaw naczyń miedzianych do płyt indukcyjnych Prima Matera 3 szt. zawiera:

  • 1x Patelnia miedziana do płyt indukcyjnych, stożkowa, zaokrąglona Ø 20 cm, obj. 1,7 l, nr produkcyjny: DB623620
  • 1x Garnek miedziany do płyt indukcyjnych Ø 24 cm, 5,4 l, z pokrywką nierdzewną, nr produkcyjny: DB624224
  • 1x Patelnia miedziana do płyt indukcyjnych Ø 28 cm, nr produkcyjny: DB622428

Tradycyjna francuska marka de Buyer wprowadziła na rynek nowość na skalę światową - ekskluzywne naczynia miedziane nadające się również do zastosowania z kuchenkami indukcyjnymi. Firma de Buyer, założona w 1830 roku, na przestrzeni dziesiątek lat ceniona jest szczególnie przez profesjonalistów ze świata gastronomii. Poprzez wprowadzenie naczyń serii PRIMA MATERA poszerza swoją ofertę o produkty przeznaczone do wymagających domów. Naczynia ze specjalnym dnem ferromagnetycznym nadają się do wszystkich rodzajów kuchenek, jednak przeznaczone są przede wszystkim do kuchenek indukcyjnych.PRIMA MATERA wyróżnia się doskonałym wykonaniem, solidnymi, nitowanymi uchwytami i ściankami o ponadstandardowej grubości 2 mm. Z tego 10% stanowi wewnętrzna warstwa ze stali nierdzewnej, która jest bardzo łatwa w czyszczeniu, nie przenosi żadnych zapachów do jedzenia i jest całkowicie odporna na wszystkie kwasy używane w przemyśle spożywczym. 90% materiału stanowi czysta miedź o świetnej przewodności cieplnej. Ze strony zewnętrznej naczynia są polerowane na wysoki połysk i tym samym stanowią estetyczny element dekoracyjny każdej dobrze wyposażonej kuchni.

Miedziane naczynia są władcami kuchni. Szlachetność naczyń miedzianych tkwi nie tylko w ich luksusowym wyglądzie, ale również w wyjątkowej przewodności cieplnej. Materiał ten zapewnia szybkie i równomierne gotowanie na całej powierzchni garnka lub patelni. Nie tylko dno, ale również ścianki są równomiernie podgrzewane. Miedziane naczynia są niezastąpione w przypadku gotowania delikatnych pokarmów i sosów, gdzie najbardziej wymagana jest możliwość szybkiej i skutecznej regulacji temperatury.

Naczynia miedziane PRIMA MATERA - krótki opis:

  • miedziane naczynia do wszystkich rodzajów kuchenek, włącznie z indukcyjnymi!
  • unikalna opatentowana technologia
  • grubość ścianki 2 mm
  • materiał składający się w 90% z miedzi i w 10% z warstwy wewnętrznej ze stali nierdzewnej
  • ergonomiczne uchwyty z odlewanej stali nierdzewnej
  • marka klasy premium de Buyer, od 1830 roku

Konserwacja miedzianych naczyń PRIMA MATERA:

Do czyszczenia miedzi należy używać specjalnej pasty do naczyń miedzianych PRIMA MATERA, najlepiej po każdym użyciu. Wewnętrzną powierzchnię ze stali nierdzewnej można myć w zwykły sposób. Nie zaleca się mycia naczyń miedzianych w zmywarce. Środki do mycia naczyń w zmywarkach charakteryzują się wysoką zawartością chloru.

KOD: DB62SET3P

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu

Ulepszamy dla Was Kulinę!

Obecnie przebiegają kluczowe zmiany w naszej administracji magazynowej w celu jeszcze szybszego przetwarzania Waszych zamówień. W związku z tym wysyłka wszystkich paczek jest zawieszona do 4.6.2020. Dziękujemy za wyrozumiałość!