WMF

Zestaw łyżeczek do lodów Nuova 2 sztuki

  • 50 zł
  • w magazynie 6 szt.
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Opis produktu

2x łyżeczka do lodów

Łyżeczka do lodów Nuova ma bardzo długi uchwyt, ułatwiający sięgnięcie do dna nawet bardzo wysokiego naczynia. Zwężona główka łyżeczki pozwala nabrać zawartość wąskiej szklanki, na przykład szklanki do kawy lodowej, przy samym dnie.

Specjalne sztućce serii Nuova z wysokiej jakości szlachetnej stali nierdzewnej Cromargan® w wersji polerowanej nie tylko pięknie wyglądają, ale ułatwiają codzienne czynności. Sekretem magii serii Nuova nie jest kształt poszczególnych sztućców, ale to, jak doskonale do siebie pasują. Projektanci Jutta Keil i André Stocker stworzyli atrakcyjny, ponadczasowy design, który cieszy oko na co dzień i od święta.

Sztućce wykonane są z wysokiej jakości szlachetnej stali nierdzewnej Cromargan®, zawierającej 72 % stali, 18 % chromu i 10 % niklu. Materiał jest trwały, nierdzewny i odporny na działanie kwasów spożywczych. Cromargan® ma piękny połysk i jest łatwy w czyszczeniu. Sztućce można myć w zmywarce.

KOD PRODUCENTA: 12.9179.6042

O firmie WMF

WMF

Marka WMF jest synonimem niemieckiej precyzji, tradycji, nowoczesnych technologii i trendów. Celem firmy jest zapewnienie swoim klientom doskonałego sprzętu do gotowania i serwowania. Ergonomiczne, wyrafinowane produkty wysokiej jakości szczycą się szeregiem nagród za design i patenty technologiczne.

Kod: WM1291796042
Marka: WMF
Seria: WMF Nuova
Designer: Jutta Keil
Kolor / wymiary: dł. 22 cm
Materiał: nadaje się do zmywarki
polerowane
stal nierdzewna Cromargan®