Fissler

Zestaw garnków 4 szt. viseo®

z pokrywką odpowiednią do piekarnika

 • 1 280,00 zł
 • na zamówienie
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: FS8411704
Marka: Fissler
Seria: Fissler viseo®
Kolor / wymiary: Ø 16 cm, Ø 20 cm, Ø 20 cm, Ø 24 cm
Materiał: matowe
nadaje się do gotowania indukcyjnego
nadaje się do zmywarki
nadaje się również do piekarnika
pokrywka do piekarnika do 180°C
szlachetna stal nierdzewna 18/10
żaroodporne uchwyty/rękojeści ze stali szlachetnej

Opis produktu

Zestaw garnków 4 szt. viseo® zawiera:

 • 1x garnek z pokrywką Ø 16 cm o obj. 2 l
 • 1x garnek z pokrywką Ø 20 cm, o obj. 3,2 l
 • 1x garnek z pokrywką Ø 24 cm, obj. 5,3 l
 • 1x garnek niski z pokrywką Ø 20 cm, o obj. 2,4 l

Naczynia Fissler viseo® są oferowane w praktycznych zestawach. Design naczyń jest ponadczasowy i pasuje do każdej kuchni. Czyste linie, wysoka jakość wykonania i praktyczne funkcje to najważniejsze powody, dla których to właśnie ten zestaw jest ulubiony wśród klientów. Minimalistyczny wygląd naczyń daje idealną możliwość zrobić wrażenie przede wszystkim przygotowaną w nich potrawą!

 • Ponadczasowy kształt
 • Jedwabiste wykończenie
 • Szlachetna stal nierdzewna 18/10
 • Doskonałe przewodnictwo ciepła oraz aluminiowy rdzeń zapewni oszczędne gotowanie
 • Doskonale przylegająca pokrywka z utwardzanego szkła dla szybkiego i oszczędnego gotowania
 • Duży, wygodny uchwyt na pokrywce
 • Komfortowe, przestronne ucha – podczas pracy nie potrzeba rękawicy
 • Odporne na zarysowania
 • Zaokrąglony, szerszy brzeg zapewnia czyste wylewanie bez rozlewania
 • Dno SuperThermic odpowiednie na wszystkie źródła ciepła, łącznie z indukcją
 • Nadaje się do piekarnika / z pokrywką do 180°C
 • Można myć w zmywarce

Naczynia viseo® są wykonane ze szlachetnej stali nierdzewnej 18/10 (18% chromu, 10% niklu, 72% stali), z łatwością się czyści, jest higieniczna i wyjątkowo odporna na korozję. Ucha garnka i uchwyt pokrywki pozostaje chłodny również podczas gotowania, zwiększając tym samym bezpieczeństwo przy pracy.

Szklana pokrywka z dużym uchwytem szczelnie przylega do brzegu garnka, dzięki czemu czas gotowania jest krótszy, a składniki zachowują więcej smaku, koloru i witamin. Bezproblemowe wylewanie zapewni zaokrąglony, szerszy brzeg.

Perfekcyjnie równe dno SuperThermic jest odpowiednie do użycia na wszystkich źródłach ciepła, łącznie z indukcją. Ciepło jest rozprowadzane równomiernie, a gotowanie oszczędza czas i energię. Wewnętrzna powierzchnia patelni jest doskonale gładka i łatwa w czyszczeniu. Połączenie dna i ścian naczyń Fissler jest zawsze pełne, bez pustych przestrzeni. Przejście między dnem a ścianami jest zaokrąglone – docenią to Państwo przede wszystkim podczas mieszania gęstych potraw, kiedy trzeba łyżką płynnie mieszać po całym obwodzie patelni.

Czy wiecie że? U garnków ze stali nierdzewnej, wszystkie dna Fissler są wykonane w taki sposób, że rozgrzany garnek, rdzeń aluminiowy i obudowa dna są za pomocą jednego, silnego uderzenia (ok. 1500 ton) zostaną na stałe połączone. Zaletą tej metody jest to, że nie ma konieczności stosowania żadnych dodatkowych materiałów do połączenia dna z garnkiem. Aluminium rozpłynie się po całej powierzchni obudowy i żadne puste przestrzenie czy przerwy nie powstaną w materiale dna garnka.

Co 3 sekundy na całym świecie sprzedawany jest 1 produkt marki Fissler!

Firma Fissler GmbH jest największym niemieckim producentem artykułów do domu i kuchni. Za pośrednictwem swoich oddziałów handlowych jest obecna na wszystkich kontynentach w ponad 80 krajach. Oznaczenie "Supermarka z Niemiec" zasłużenie klasyfikuje Fissler między najbardziej wpływowe firmy. Duży nacisk na innowacje i rozwój trwający od wielu dziesięcioleci doprowadza do tworzenia produktów, które umożliwiają realizację często nudnych kulinarnych procesów w nowy, ciekawy sposób. Co roku klienci niecierpliwie czekają na nowości, które sprawią im radość. Fissler dyktuje nowe trendy, czego potwierdzeniem jest również szereg uzyskanych patentów i designerskich wyróżnień. Warta wzmianki jest również kontrola jakości, która przebiega podczas całego procesu produkcji pod nadzorem surowych norm. Nowoczesne technologie produkcyjne i nowe narzędzia kontroli gwarantują najwyższą jakość. Już od ponad 170 lat Fissler buduje swoją markę na 3 kluczowych filarach – technologicznym know-how, doskonałej produkcji i ogromnej sile innowacji. Wszystkich 700 pracowników ma tylko jeden cel - produkt dostosowany do potrzeb klienta. Gotowanie musi sprawiać naszym klientom radość! Made in Fissler (Germany)

KOD PRODUCENTA: 84 117 04

O firmie Fissler

Fissler

Firma Fissler GmbH jest największym niemieckim producentem artykułów do domu i kuchni. Jej naczynia wyróżniają się precyzją, funkcjonalnością i przemyślanym designem. Chociaż Fissler jest jedną z niemieckich supermarek, nadal jest to rodzinna firma.