produkt nie jest już w sprzedaży

Zestaw garnków 4 szt. solea®

szklana funkcjonalna pokrywka

Opis produktu

Zestaw garnków 4 szt. solea® zawiera:

 • Garnek Ø 16 cm, objętość 1,9 l, ze szklaną pokrywką nr prod.: FS1611016
 • Garnek Ø 20 cm, objętość 3,2 l, ze szklaną pokrywką nr prod.: FS1611020
 • Garnek Ø 24 cm, objętość 5,1 l, ze szklaną pokrywką nr prod.: FS1611024
 • Niski garnek Ø 20 cm, objętość 2,3 l, ze szklaną pokrywką nr prod.:FS1612020

Naczynia Fissler solea® zwrócą uwagę przede wszystkim miłośników designu, którzy podczas każdego gotowania lubią być zaskakiwani przemyślaną funkcjonalnością. Dzięki tym naczyniom będą Państwo mogli skupić się na kreatywnej twórczości kuchennej, bowiem praca z naczyniami będzie nieskomplikowana i bezpieczna. Ponadto solea® wprowadza innowacje w odlewaniu wody - bez rękawicy i bez cedzaka. Zabawę z gotowaniem czas zacząć!

 • Wyjątkowy i funkcjonalny innowacyjny design skupiony na szczegółach
 • Satynowy wygląd
 • Najwyższej jakości naczynia ze szlachetnej stali nierdzewnej 18/10
 • Doskonałe przewodnictwo ciepła zapewnione przez aluminiowy rdzeń w celu oszczędnego gotowania
 • Doskonale przylegająca szklana pokrywka z możliwością odlewania bez cedzaka
 • Pokrywkę można zawiesić w którymkolwiek miejscu na brzegu garnka
 • Nierdzewne uchwyty pokrywki nie nagrzewają się
 • Komfortowe, duże nierdzewne ucha – podczas użytkowania nie będą Państwo potrzebować rękawic
 • Odporne na zużycie, zarysowania i ślady odcisków palców
 • Wygięty szerszy brzeg do higienicznego wylewania bez rozchlapywania
 • Zintegrowana wewnętrzna miarka naniesiona laserem
 • Naczynia można wkładać jedno w drugie
 • Dno CookStar odpowiednie na wszystkie źródła ciepła, włącznie z indukcją
 • Można używać w piekarniku / z pokrywką do 180°C
 • Można myć w zmywarce do naczyń
 • Nagroda za design i jakość KitchenInovation of the year 2008, iF design award China 2008

Naczynia z najwyższej jakościowo serii solea® zostały wyprodukowane ze szlachetnej stali nierdzewnej 18/10 (18% chromu, 10% niklu, 72% stali), są bardzo łatwe w czyszczeniu, higieniczne i wyjątkowo odporne na rdzę. Satynowy wygląd zewnętrznej i wewnętrznej powierzchni oraz nowy, niemal wizjonerski design pokrywki od razu zwrócą Państwa uwagę. Ucha i uchwyty o polerowanej powierzchni pozostają chłodne przez cały czas gotowania. Ich optymalny kształt umożliwia maksymalną możliwą swobodę zarówno pod względem wielkości dłoni, jak i sposobu ich chwytania. Dostateczny rozmiar uchwytów zapewnia bezpieczne użytkowanie.

Innowacja w tym przypadku dotyczy szklanej pokrywki. To właśnie pokrywka i odlewanie cieczy bywają częstym problemem. Podczas prac nad serią soleo® było jasne, że używanie rękawic kuchennych i cedzaka powinno przejść do przeszłości. Każdy szczegół podczas pracy w kuchni odgrywa ważną rolę, a poszukiwanie kolejnych niezbędnych pomocników bywa niemal nadludzkim wysiłkiem. Ponadto balansowanie nad zlewem z cedzakiem zwiększa ryzyko poparzenia. Elegancka pokrywka solea® dokładnie przylega do brzegów garnka, a aby odlać ciecz, wystarczy lekko przesunąć pokrywkę. Trik polega na tym, że dzięki uchwytom po bokach pokrywki można dokładnie regulować szerokość otworu do odlewania. Wygodnie, dokładnie, bezpiecznie. Bezproblemowe wylewanie zapewni wygięty, szerszy brzeg garnka. Uwadze designerów nie umknął również problem skondensowanej wody na odłożonej pokrywce. Niemiecka konsekwentność doprowadziła ich do optymalnego rozwiązania: dzięki zintegrowanemu uchwytowi pokrywkę można zawiesić w którymkolwiek miejscu na brzegu garnka. Dzięki temu ciecz ścieka do garnka i nie zabrudzi kuchenki, blatu ani nakrytego stołu. Każdy, kto lubuje się w podawaniu jedzenia prosto z garnka, z pewnością zaskoczy swoich gości "naczyniami przyszłości".

Doskonale równe dno CookStar nadaje się do użycia na wszystkich źródłach ciepła, włącznie z indukcją. Ciepło dzięki zabudowanemu aluminiowemu rdzeniowi jest dystrybuowane równomiernie, a gotowanie jest oszczędne pod względem czasu i energii. Wewnętrzna powierzchnia garnka jest idealnie gładka i łatwo się ją czyści. Dzięki zintegrowanej miarce będą mieć Państwo kontrolę nad ilością ugotowanych porcji. Połączenie dna i ścianek w przypadku naczyń Fissler jest zawsze pełne, bez pustych przestrzeni. Przejście między dnem i ściankami jest zaokrąglone. Docenią je Państwo przede wszystkim podczas mieszania gęstej zawartości, które wymaga dokładnego przesuwania drewnianą łyżką po całym obwodzie garnka. Naczynia można wkładać jedno w drugie. W ofercie znajdą Państwo szeroki wybór wariantów naczyń różniących się pod względem rozmiaru i typu, które wspólnie tworzą serię Fissler solea®. Jeżeli chcą Państwo sprawić radość swoim bliskim, podarujcie im nie tylko naczynia najwyższej jakości, ale również możliwość gotowania w nowoczesny sposób!

Nasze rady dotyczące oszczędnego gotowania: aby gotować oszczędnie pod względem energii, należy znaleźć właściwy zakres intensywności ogrzewu. Potrawa wewnątrz garnka powinna gotować się delikatnie, z małą ilością wydostającej się pary. Zbyt duża ilość pary jest sygnałem do zmniejszenia temperatury! Dno CookStar umożliwia wyłączenie kuchenki jeszcze zanim potrawa jest w pełni ugotowana - wykorzystajcie w pełni dużą akumulację ciepła w aluminiowym rdzeniu! Rozmiar naczynia należy wybierać zawsze w zależności od tego, jaka ilość produktów spożywczych będzie w nim gotowana. Jeżeli przepis na to pozwala, proszę użyć pokrywki - dzięki temu czas gotowania znacznie się skróci.

Co 3 sekundy na całym świecie sprzedawany jest 1 produkt marki Fissler!

Firma Fissler GmbH jest największym niemieckim producentem artykułów do domu i kuchni. Za pośrednictwem swoich oddziałów handlowych jest obecna na wszystkich kontynentach w ponad 80 krajach. Oznaczenie "Supermarka z Niemiec" zasłużenie klasyfikuje Fissler między najbardziej wpływowe firmy. Duży nacisk na innowacje i rozwój trwający od wielu dziesięcioleci doprowadza do tworzenia produktów, które umożliwiają realizację często nudnych kulinarnych procesów w nowy, ciekawy sposób. Co roku klienci niecierpliwie czekają na nowości, które sprawią im radość. Fissler dyktuje nowe trendy, czego potwierdzeniem jest również szereg uzyskanych patentów i designerskich wyróżnień. Warta wzmianki jest również kontrola jakości, która przebiega podczas całego procesu produkcji pod nadzorem surowych norm. Nowoczesne technologie produkcyjne i nowe narzędzia kontroli gwarantują najwyższą jakość. Już od ponad 170 lat Fissler buduje swoją markę na 3 kluczowych filarach – technologicznym know-how, doskonałej produkcji i ogromnej sile innowacji. Wszystkich 700 pracowników ma tylko jeden cel - produkt dostosowany do potrzeb klienta. Gotowanie musi sprawiać naszym klientom radość! Made in Fissler (Germany)

KOD: FS01612004000

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu

Ulepszamy dla Was Kulinę!

Obecnie przebiegają kluczowe zmiany w naszej administracji magazynowej w celu jeszcze szybszego przetwarzania Waszych zamówień. W związku z tym wysyłka wszystkich paczek jest zawieszona do 4.6.2020. Dziękujemy za wyrozumiałość!