produkt nie jest już w sprzedaży

Zestaw garnków 4 szt. Function 4

ze szklanymi pokrywkami z 4 funkcjami odlewania

Opis produktu

Zestaw garnków 4 szt. Function 4, WMF zawiera:

 • Rondel Ø 20 cm, objętość 2,5 l, ze szklaną pokrywką, nr ser.: WM0760206380
 • Garnek Ø 16 cm, objetość 1,9 l, ze szklaną pokrywką, nr ser.: WM0761166380
 • Garnek Ø 20 cm, objętość 3,9 l, ze szklaną pokrywką, nr ser.: WM0761206380
 • Garnek Ø 24 cm, objętość 5,7 l, ze szklaną pokrywką, nr ser.: WM0761246380

Naczynia z serii Function 4

 • Najwyższej jakości garnki o długotrwałej żywotności w modnym designu
 • Łatwe w konserwacji i odporne na zarysowania
 • Dokładnie przylegające szklane pokrywki, które umożliwiają gotowanie z małą ilością wody
 • Silikonowa opaska na pokrywce zapewnia bezszelestną manipulację
 • 4 różne pozycje pokrywki ułatwiają odcedzanie bez durszlaka
 • Naczynia wykonane są z polerowanej, nierdzewnej stali szlachetnej 18/10 Cromargan®
 • Uniwersalne dno TransTherm® jest odpowiednie na wszystkie źródła ciepła, włącznie z indukcją
 • Nadają się do piekarnika do teperatury 250°C, z pokrywką do 180°C
 • Pomysłowo poszerzone brzegi garnków zapewniają wygodne odcedzanie bez rozlewania
 • Wydatne, puste w środku, nienagrzewające się ucha i rękojeści zapewniają komfortowy uchwyt
 • Garnki wyposażone są w miarkę wewnętrzną
 • Odporne na osadzanie się bakterii, łatwe w konserwacji
 • Można myć w zmywarce

Garnki Function 4 wykonane są z polerowanej stali nierdzewnej 18/10 Cromargan® . Dzięki świetnej jakości wykonania, wykorzystanych materiałów i przemyślanemu designowi, staną się ulubionym pomocnikiem w każdej kuchni. W porównaniu do zwykłych garnków, oferują 4 dodatkowe funkcje. Ich nowatorski, modny design, znakomicie współgra z nowocześnie urządzonymi wnętrzami. Garnki Function 4 spełniają wszystkie wymagania, których oczekuje się od jakości "Made in Germany".

Zaletą nierdzewnych naczyń Function 4 jest uniwersalne dno TransTherm®, które jest odpowiednie na wszystkie źródła ciepła, włącznie z indukcją. Dno szybko absorbuje ciepło i równomiernie je rozprowadza. Garnki są odpowiednie do gotowania, duszenia, smażenia, blanszowania i gotowania na parze. Można ich użyć także do zapiekania w piekarniku w temperaturze do 250°C.

Projektanci NOA Design wyposażyli garnki Function 4 w wyjątkowe pokrywki. Wytrzymałe, szklane pokrywki z uchwytami nierdzewnymi wyposażone są w przezroczysty wierzch, który pozwala kontrolować przygotowywane potrawy, a silikonowa opaska umożliwia ciche zamykanie. Największą zaletą pokrywki jest kontrola nad odcedzaniem bez potrzeby używania durszlaka. Symbole umieszczone na jej wierzchu podpowiadają w jaki sposób ją ustawić. Pokrywka ma cztery różne pozycje wylewania. Duży otwór z sitkiem ułatwi odecedzenie ziemniaków, mały otwór z sitkiem odcedzi ryż i makaron, natomiast dwie pozostałe pozycje odpowiadają za gotowanie z małą ilością wody i wylanie całej zawartości.

Naczynia Function 4 są wyposażone w poszerzone brzegi, które zapewniają wygodne odcedzanie bez rozlewania. Dzięki tej pomysłowej innowacji woda nie ścieka po zewnętrznych ściankach garnka. Miarka umiejscowiona wewnątrz garnka ułatwia odmierzenie optymalnej ilości płynu. Naczynia są łatwe w konserwacji, można myć je zmywarce do naczyń.

Na temat wykorzystanego materiału i technologii:

Marka WMF do produkcji większości garnków wykorzystuje nierdzewną stal szlachetną 18/10, zarejestrowaną pod marką Cromargan®. "Crom" odpowiada chromowi, natomiast "argan" pochodzi od łacińskiego słowa argentum, które oznacza srebro. Nazwa tego materiału trafnie wskazuje na niezwykłą wytrzymałość i błyszczące korpusy garnków, na których wygląd wpływa stosunkowo wysoki procent niklu.

Niezwykle wysokiej jakości stal nierdzewna Cromargan® powstała poprzez uszlachetnienie. Zawiera 72% stali, 18% chromu i 10% niklu. Jest to materiał trwały, nierdzewny, odporny na czynniki zewnętrzne. Cromargan® pięknie się błyszczy a także łatwo się czyści.

Niemiecka marka WMF jest producentem wysokiej klasy sprzętu kuchennego o bogatych tradycjach. Produkty firmy odzwierciedlają ponad 160 lat doświadczeń w branży, a ich znakiem rozpoznawczym jest praktyczne i ponadczasowe wzornictwo, będące dziełem znanych projektantów. Dotyczy to także najnowszej kolekcji Function.

KOD: WM0760046380

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu