Zestaw garnków 4 szt. z czarnej serii intensa®

Kod: FS01612804000
2 490 zł
W magazynie (1 Szt)

Zestaw garnków 5 szt. z czarnej serii intensa® zawiera:

 • Garnek Ø 16 cm, objętość 1,9 l, z pokrywką, nr prod.: FS1611816
 • Garnek Ø 20 cm, objętość 3,2 l, z pokrywką, nr prod.: FS1611820
 • Niski garnek Ø 16 cm, objętość 1,4 l, z pokrywką, nr prod.: FS1612816
 • Niski garnek Ø 20 cm, objętość 2,3 l, z pokrywką, nr prod.: FS1612820

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Naczynia Fissler intensa® to innowacyjne produkty z pełnej pomysłów kuchni Fissler. Inspiracją do ich stworzenia był gwałtowny rozwój technologii i pragnienie przesunięcia zwyczajnych naczyń kuchennych na wyższy poziom. Nowe funkcje, nowy wygląd i inteligentne rozwiązania z pewnością zrobią wrażenie na wszystkich, którzy chcą się odróżnić i być o krok do przodu. Sprytne naczynia będą świetnym dopełnieniem sprytnych urządzeń kuchennych w Państwa kuchni!

 • Wyjątkowy, funkcjonalny i innowacyjny design ukierunkowany na detal
 • Polerowana powierzchnia
 • Luksusowe naczynia ze stali nierdzewnej 18/10
 • Wyjątkowe przewodnictwo ciepła dzięki aluminiowemu rdzeniowi zapewniające oszczędne gotowanie
 • Doskonale przylegająca płaska pokrywka z możliwością odlewania bez cedzaka
 • Pokrywkę można zawiesić gdziekolwiek na brzegu garnka
 • Plastikowe uchwyty na pokrywce
 • Plastikowa ucha – podczas pracy nie potrzeba rękawicy
 • Odporne na zarysowania i zużycie
 • Zaokrąglony szerszy brzeg dla wylewania bez rozlewania
 • Wewnętrzna miarka – wypalana laserowo
 • Możliwość układania w stos garnków o takiej samej średnicy
 • Dno CookStar odpowiednie na wszystkie źródła ciepła, włącznie z indukcją
 • Nie nadaje się do mycia w zmywarce, sól stosowana w zmywarkach może uszkodzić plastikowe elementy
 • Nagrody za design i jakość Grand Prix 2005, Red dot design award, iF design award China 2006

Naczynia z luksusowej serii intensa® są wykonane ze szlachetnej stali nierdzewnej 18/10 (18% chromu, 10% niklu, 72% stali), łatwo się je czyści, są higieniczne i wyjątkowo odporne na korozję. Polerowana powierzchnia zewnętrzna i nowy "wizjonerski" design pokrywki będzie pierwszym, co przyciągnie Państwa uwagę. Ucha i uchwyty z plastiku świetnie leżą w dłoni i nadają garnkom nowoczesny wygląd. Plastikowe elementy pozostają chłodne przez cały proces gotowania i praca z nimi jest bezpieczna.

W tym przypadku innowacja skrywa się w nowej koncepcji pokrywki. To właśnie pokrywka i odlewanie potraw są częstymi powodami urazu. Podczas projektowania serii intensa® było oczywiste, że priorytetem jest pozbawienie konieczności stosowania rękawic, chwytaków i cedzaków. Każdy detal podczas pracy w kuchni odgrywa ważną rolę, a poszukiwanie kolejnych akcesoriów jest często ponad nasze siły. Balansowanie z cedzakiem zwiększa również ryzyko poparzenia. Płaska pokrywka intensa® szczelnie przylega do brzegu garnka i jeśli chcą Państwo odlać płyn z naczynia, wystarczy przesunąć pokrywkę – trik polega na tym, że dzięki uchwytom na bokach pokrywki mogą Państwo dokładnie regulować szerokość otworu do odlewania, bez zdejmowania pokrywki. Mogą Państwo również wybrać, jeśli chcą Państwo opiekać – wówczas pokrywkę uniesiecie lub dusić – kiedy pokrywkę pozostawicie zamkniętą. Wygodnie, dokładnie i bezpiecznie. Odlanie płynu z garnka bez wypadku zapewni zaokrąglony, szerszy brzeg. Projektantom nie umknął problem z kondensacją z odłożonej pokrywki. Niemiecka dokładność doprowadziła ich do optymalnego rozwiązania – dzięki zintegrowanemu uchwytowi można pokrywkę zawiesić gdziekolwiek na brzegu garnka. Skondensowana woda będzie więc ściekać z powrotem do garnka i w ten sposób nie pobrudzą Państwo kuchenki, blatu kuchennego czy nakrytego stołu.

Perfekcyjnie równe dno Superthermic jest odpowiednie do użycia na wszystkich źródłach ciepła, łącznie z indukcją. Ciepło jest rozprowadzane równomiernie, a gotowanie oszczędza czas i energię. Wewnętrzna powierzchnia patelni jest doskonale gładka i łatwa w czyszczeniu. Połączenie dna i ścian naczyń Fissler jest zawsze pełne, bez pustych przestrzeni. Przejście między dnem a ścianami jest zaokrąglone – docenią to Państwo przede wszystkim podczas mieszania gęstych potraw, kiedy trzeba łyżką płynnie mieszać po całym obwodzie patelni.

Co 3 sekundy na całym świecie sprzedawany jest 1 produkt marki Fissler!

Firma Fissler GmbH jest największym niemieckim producentem artykułów do domu i kuchni. Za pośrednictwem swoich oddziałów handlowych jest obecna na wszystkich kontynentach w ponad 80 krajach. Oznaczenie "Supermarka z Niemiec" zasłużenie klasyfikuje Fissler między najbardziej wpływowe firmy. Duży nacisk na innowacje i rozwój trwający od wielu dziesięcioleci doprowadza do tworzenia produktów, które umożliwiają realizację często nudnych kulinarnych procesów w nowy, ciekawy sposób. Co roku klienci niecierpliwie czekają na nowości, które sprawią im radość. Fissler dyktuje nowe trendy, czego potwierdzeniem jest również szereg uzyskanych patentów i designerskich wyróżnień. Warta wzmianki jest również kontrola jakości, która przebiega podczas całego procesu produkcji pod nadzorem surowych norm. Nowoczesne technologie produkcyjne i nowe narzędzia kontroli gwarantują najwyższą jakość. Już od ponad 170 lat Fissler buduje swoją markę na 3 kluczowych filarach – technologicznym know-how, doskonałej produkcji i ogromnej sile innowacji. Wszystkich 700 pracowników ma tylko jeden cel - produkt dostosowany do potrzeb klienta. Gotowanie musi sprawiać naszym klientom radość! Made in Fissler (Germany)

Parametry dodatkowe

Kategoria: Zestawy garnków
Gwarancja: 2 lata
Material: Stal nierdzewna
Nieruchomości: Nadaje się na indukcję
Rodzaj produktu: Zestaw garnków
Seria: Fissler intensa®

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: