produkt nie jest już w sprzedaży

Zestaw 4 noży do steków Grand Class

Performance Cut

Opis produktu

Zestaw 4 sztuk w gustownym opakowaniu podarunkowym

Nóż do steków Grand Class cenionej niemieckiej firmy WMF. Niezależnie od tego, czy lubią Państwo steki krwiste czy mocno wysmażone, nóż do steków Grand Class zręcznie poradzi sobie z każdą wersją tego przysmaku, bez rozrywania mięsa. Doskonale sprawdzi się także podczas letniego grillowania czy stylowej kolacji w stylu amerykańskim do serwowania pieczeni, rozkrojenia chrupiącej bagietki czy ukrojenia idealnego plasterka pomidora.

Z nożem do steków Grand Class pokroją Państwo stek bez wysiłku i problemów.. Koniec z uciążliwym krojeniem zwykłym nożem, teraz będą Państwo mogli delektować się porcją pysznego mięsa! Zawsze ostra klinga z łatwością przekroi chrupiące i jędrne mięso steku. Podawanie nawet bardzo soczystych, jędrnych steków stanie się zabawą.

Seria Grand Class

 • Tradycyjne nitowane z nierdzewną aplikacją o nowoczesnym wzornictwie
 • Ze specjalnej stali nożowej najwyższej jakości
 • Kute z jednego kawałka
 • Ergonomiczna rękojeść z bardzo odpornego tworzywa sztucznego z dwoma nitami
 • Wyprodukowano za pomocą technologii Performance Cut tworzącej wyjątkowo trwałe ostrza
 • Twardość około 55 - 57 HRC według skali Rockwella
 • Innowacyjna, znacznie ostrzejsza klinga
 • Osłona dla bezpiecznego użytkowania
 • Łagodne przejście między osłoną a rękojeścią
 • Nieporowata powierzchnia pomaga zachować doskonałą higienę i ułatwia czyszczenie
 • Laserowa kontrola ostrza
 • Łatwe czyszczenie, zalecane mycie ręczne

Noże serii Grand Class łączą tradycję najlepszych kutych noży z nitowaną rękojeścią marki WMF i współczesnym designem. Ostrza noży są wyprodukowane ze specjalnej wysokiej jakości stali nożowej. Do ich produkcji jest wykorzystywana najnowsza technologia produkcyjna Performance Cut. Dzięki niej powstają bardzo ostre noże, odporne na uszkodzenia czy wyłamania, które dodatkowo utrzymają swoją ostrość niezwykle długo. Żywotność noży jest dwukrotnie dłuższa niż wymagają tego normy.

Seria Grand Class przedstawia wyjątkowo ostre noże z wysokiej jakości stali nożowej z długą żywotnością ostrza. Rękojeści ze specjalnego, bardzo odpornego tworzywa sztucznego w czarnym kolorze są przyjemne w dotyku. Zostały one zaprojektowane zgodnie z zasadami ergonomii, dzięki czemu doskonale leżą w dłoni. Nierdzewna aplikacja na stopce rękojeści wraz z poszerzonym progiem świetnie wyważa noże, a przy tym dodaje im ekskluzywnego charakteru. Doskonałe wykonanie wraz gładkim przejściem między rękojeścią a progiem noża zapewnia optymalną higienę. Noże można łatwo wyczyścić, wystarczy je opłukać pod bieżącą wodą.

Użyte technologie i materiały

Do produkcji noży została użyta specjalna wysokiej jakości stal nożowa o twardości ok 55 - 57 HRC według Rockwella, która jest drobnoziarnista, twarda i mniej skłonna do korozji. Co więcej dzięki płaskiemu szlifowi posiada dużą odporność na uszkodzenia czy wyłamania, równocześnie zachowując doskonałe właściwości krajalnicze. Jej właściwości są na potrzeby produkcji noży dodatkowo ulepszane poprzez kucie, które homogenizuje i zagęszcza jej strukturę.

Specjalna technologia Performance Cut łączy w sobie zalety tradycyjnego kucia i nowoczesnych procesów produkcyjnych. Efektem jest doskonałe ostrze. O wyjątkowej jakości noża decyduje również wykonany pod niezmiennym kątem precyzyjny szlif. To właśnie płaski szlif sprawia, że nóż jest wyjątkowo ostry.

Wzmocniony próg noża jest zintegrowaną częścią klingi utworzoną z jednego kawałka stali. Zapewnia właściwe rozłożenie wagi, chroni palce przed ześlizgnięciem się na ostrze i zapewnia precyzyjną pracę z nożem.

Ergonomiczna rękojeść - przyjemna w dotyku, wyprodukowana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Jest to trwały, nierdzewny materiał, odporny na uszkodzenia i kwasy spożywcze. Trzonek jest przymocowany do stopki noża dwoma nitami. Doskonałe połączenie pojedynczych elementów noży nie pozwala na zatrzymywanie osadu i bakterii. Są one więc absolutnie higieniczne. Na stopce rękojeści dodatkowo znajduje się nierdzewna aplikacja, która wspiera wyważenie noża.

Konserwacja noży WMF

Noże tak wysokiej klasy należy myć wyłącznie ręcznie pod bieżącą wodą, aby zachować ich właściwości, jak również zaoszczędzić czas.

KOD: WM1891599992

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu