produkt nie jest już w sprzedaży

Zestaw 3 głębokich misek Vivendi À la carte

nowoczesne szkło do codziennego użytku

Opis produktu

3 sztuki w opakowaniu

Przygotowaliśmy dla Państwa wiele nowości! Intensywnie pracujemy nad dokładnym opisem, który znajdzie się tutaj już wkrótce. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej o tym produkcie, proszę skontaktować się z naszym działem obsługi klienta pod numerem 800 012 033. Tam z pewnością otrzymają Państwo odpowiedź na każde nurtujące pytanie.

Seria Vivendi À la carte wzięła swoją nazwę od francuskiego słowa, które oznacza „według menu”. To możliwość wyboru potraw w restauracjach wedle życzenia gościa, nie według niezmiennej rozpiski dostępnych posiłków.

Poszczególne produkty z kolekcji przeznaczonej do serwowania pozwolą na samodzielne decydowanie, w jaki sposób podacie Państwo swoje potrawy. W przezroczystych kryształowych miskach pięknie zaprezentują się barwy i struktury przygotowanych posiłków. Zaprezentowanie swojej sztuki kulinarnej jak w najwykwintniejszej restauracji nigdy nie było prostsze!

KOD: NM81461

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu

Ulepszamy dla Was Kulinę!

Obecnie przebiegają kluczowe zmiany w naszej administracji magazynowej w celu jeszcze szybszego przetwarzania Waszych zamówień. W związku z tym wysyłka wszystkich paczek jest zawieszona do 4.6.2020. Dziękujemy za wyrozumiałość!