Nachtmann

Zestaw 3 głębokich misek Vivendi À la carte

nowoczesne szkło do codziennego użytku

  • 77,00 zł
  • na zamówienie
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: NM81461
Marka: Nachtmann
Seria: Nachtmann Vivendi À la carte
Kolor / wymiary: Ø w najszerszym miejscu 12,5 cm, wys. 6 cm
Materiał: kryształ
nadaje się do zmywarki

Opis produktu

3 sztuki w opakowaniu

Przygotowaliśmy dla Państwa wiele nowości! Intensywnie pracujemy nad dokładnym opisem, który znajdzie się tutaj już wkrótce. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej o tym produkcie, proszę skontaktować się z naszym działem obsługi klienta pod numerem 800 012 033. Tam z pewnością otrzymają Państwo odpowiedź na każde nurtujące pytanie.

Seria Vivendi À la carte wzięła swoją nazwę od francuskiego słowa, które oznacza „według menu”. To możliwość wyboru potraw w restauracjach wedle życzenia gościa, nie według niezmiennej rozpiski dostępnych posiłków.

Poszczególne produkty z kolekcji przeznaczonej do serwowania pozwolą na samodzielne decydowanie, w jaki sposób podacie Państwo swoje potrawy. W przezroczystych kryształowych miskach pięknie zaprezentują się barwy i struktury przygotowanych posiłków. Zaprezentowanie swojej sztuki kulinarnej jak w najwykwintniejszej restauracji nigdy nie było prostsze!

KOD PRODUCENTA: 81461

O firmie Nachtmann

Nachtmann

Niemieckie huty Nachtmann oferują szeroki wybór produktów z kryształu najlepszej klasy. Bawarskie szkło z prawie 200-letnią tradycją oczaruje swoim blaskiem i misternym wykonaniem. Wiele kolekcji Nachtmann powstało dzięki konkursowi Nachtmann NEXTGEN, w którym producent, we współpracy z renomowanymi szkołami designu i sztuki, poszukuje młodych talentów z całego świata.