Emile Henry

Zestaw 2 szt. ramekinów żółty

Modern Classics, wyłącznie w Kulinie

  • 57 zł
  • w magazynie 4 szt.
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: EH854020
Marka: Emile Henry
Seria: Emile Henry Leaves
Kolor / wymiary: żółty / Ø 10 cm, obj. 0,25 l
Materiał: ceramika HR®
można trzymać w zamrażalniku
można używać w mikrofalówce
nadaje się do piekarnika do 250°C
nadaje się do zmywarki

Opis produktu

Miska do zapiekania ramekin z pięknej kolorowej serii Modern Classics jest idealna do zapiekania i duszenia małych, pojedynczych porcji potraw. Można ją wykorzystać również do gratynowanych ziemniaków, mini babeczek, muffinek lub sufletów, które w tej misce będą na nakrytym stole wyglądały po prostu wyśmienicie. Nadaje się również do serwowania różnych sosów do grillowania, salsy do nachos, orzeszków itp.

Naczynia Emile Henry dzięki zastosowaniu technologii High Resistance® są odporne na uderzenia i zarysowania, dlatego nadają się nie tylko do pieczenia, ale również do porcjowania i serwowania dań. Wszystkie naczynia można stosować w mikrofalówce. Naczynia Emile Henry po wyjęciu z zamrażalnika można natychmiast włożyć do piekarnika lub mikrofalówki. Naczynia z tej serii nie są przeznaczone do stosowania na bezpośrednich źródłach ciepła, takich jak kuchenki gazowe lub elektryczne. Wszystkie naczynia firmy Emile Henry można myć w zmywarce. Wytrzymują temperaturę do 250 °C.

Czy wiesz, że...?

Emile Henry jest tradycyjną francuską firmą, która od 1850 roku zaopatruje gospodarstwa domowe w burgundzką ceramikę wysokiej jakości. Wszystkie produkty w dużej części wytwarzane są ręcznie, dlatego każdy egzemplarz jest oryginałem. Symbol wybity od spodu - np. JN3 nie jest numerem produkcyjnym Twojego dzbanka lub formy. Chodzi o podpis rzemieślnika i jednocześnie ulotne wspomnienie chwili zrodzenia wyrobu we francuskim mieście Marcigny.

KOD PRODUCENTA: EH854020

O firmie Emile Henry

Emile Henry

Emile Henry to tradycyjna francuska marka produkująca oryginalną burgundzką ceramikę wysokiej jakości. Jej produkty z Burgundii czasem zaczęły pojawiać się w kuchniach poza krajem koguta galijskiego i są obecnie postrzegane jako idealne połączenie nowoczesnej technologii i tradycyjnego podejścia.

Ulepszamy dla Was Kulinę!

Obecnie przebiegają kluczowe zmiany w naszej administracji magazynowej w celu jeszcze szybszego przetwarzania Waszych zamówień. W związku z tym wysyłka wszystkich paczek jest zawieszona do 4.6.2020. Dziękujemy za wyrozumiałość!