Zestaw 2 szt. ramekinów Le N°10 antracytowy Charcoal

Kod: EH794010
74 zł –4 %
Zestaw 2 szt. ramekinów Le N°10 antracytowy Charcoal
74 zł –4 % 71 zł
W magazynie (1 Szt)

Zestaw zawiera 2x ramekin

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Miska do zapiekania ramekin jest idealna do zapiekania i duszenia małych, pojedynczych porcji potraw. Można ją wykorzystać również do gratynowanych ziemniaków, mini babeczek, muffinek lub sufletów, które w tej misce będą na nakrytym stole wyglądały po prostu wyśmienicie. Nadaje się również do serwowania różnych sosów do grillowania, salsy do nachos, orzeszków itp.

Naczynia Emile Henry dzięki zastosowaniu technologii High Resistance® są odporne na uderzenia i zarysowania, dlatego nadają się nie tylko do pieczenia, ale również do porcjowania i serwowania dań. Wszystkie naczynia można stosować w mikrofalówce. Naczynia Emile Henry po wyjęciu z zamrażalnika można natychmiast włożyć do piekarnika lub mikrofalówki. Naczynia z tej serii nie są przeznaczone do stosowania na bezpośrednich źródłach ciepła, takich jak kuchenki gazowe lub elektryczne. Wszystkie naczynia firmy Emile Henry można myć w zmywarce. Wytrzymują temperaturę do 250 °C.

Czy wiesz, że...?

Emile Henry jest tradycyjną francuską firmą, która od 1850 roku zaopatruje gospodarstwa domowe w burgundzką ceramikę wysokiej jakości. Wszystkie produkty w dużej części wytwarzane są ręcznie, dlatego każdy egzemplarz jest oryginałem. Symbol wybity od spodu - np. JN3 nie jest numerem produkcyjnym Twojego dzbanka lub formy. Chodzi o podpis rzemieślnika i jednocześnie ulotne wspomnienie chwili zrodzenia wyrobu we francuskim mieście Marcigny.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Formy do pieczenia
Gwarancja: 2 lata
Kolor: Czarny
Liczba części: 2 szt
Materiał: Ceramika
Rodzaj produktu: Forma do pieczenia
Seria: Emile Henry Charcoal

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: