Żeliwna patelnia grillowa czarna 24 x 24 cm arcana®

Kod: FS06935024100
439 zł
W magazynie (> 5 Szt)

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Żeliwna seria Fissler arcana® jest doskonale autentyczna, może się pochlubić tradycyjnymi rustykalnymi kształtami, tradycyjnymi kolorami i tradycyjną, sprawdzoną na przestrzeni lat, produkcją we Francji. Świetne rozprowadzanie ciepła w naturalny sposób wesprze równomierne i intensywne opiekanie. Posiadanie w domowej kuchni żeliwnego naczynia jest obietnicą przyrządzenia wyjątkowo smakowitych potraw. Gotowanie w żeliwie doda bowiem jedzeniu specyficznego i wyraźnego smaku.

 • Tradycyjny rustykalny wygląd
 • Doskonałe przewodnictwo ciepła umożliwia oszczędne pod względem energii "ekologiczne" gotowanie
 • Do chrupiących potraw o wyraźnym smaku
 • Emaliowana powierzchnia do zdrowego gotowania bez tłuszczu
 • Mięso i warzywa jak z grilla
 • Żaroodporna rękojeść z polerowanej stali nierdzewnej – możliwość odczepienia
 • Odporna na zużycie, długa żywotność
 • Nadaje się do użytku na wszystkich źródłach ciepła włącznie z indukcją
 • Można używać w piekarniku do 250°C
 • Można myć w zmywarce, w celu przedłużenia żywotności zalecamy mycie ręczne
 • Gwarancja przedłużona na 10 lat

Kwadratowa grillowa patelnia arcana® jest wyprodukowana z żeliwa z emaliowaną powierzchnią. Dzięki specjalnym rowkom i wysokiemu stopniowi gromadzenia ciepła, mogą Państwo w komfortowych warunkach własnej kuchni przyrządzać potrawy jako z ogrodowego grilla. Prawdziwy smak i zapach grillowanego mięsa i warzyw znajdzie się w centrum uwagi w Państwa kuchni. Przygotujcie się na brzydką pogodę oraz zimowy sezon z żeliwną patelnią do grillowania arcana®.

Największą zaletą naczyń żeliwnych jest wysokie przewodnictwo i absorbcja ciepła oraz jego następująca dystrybucja. Jeżeli rozgrzeją Państwo naczynie do wysokiej temperatury i zmniejszą moc palnika, intensywne pieczenie będzie trwać w dalszym ciągu. Solidne dno nadaje się do użytku na wszystkich źródłach ciepła włącznie z indukcją – żeliwo jest naturalnie magnetyczne. Emaliowana wewnętrzna powierzchnia chroni naczynie przed zarysowaniami i rdzą. Ponadto konserwacja i użytkowanie żeliwa z dodatkową powłoką jest mniej uciążliwe. W celu zachowania naturalnej patyny dobrze jest czyścić naczynie ręcznie wyłącznie za pomocą gąbeczki i gorącej wody. Jeżeli będziecie się Państwo troszczyć o swoje naczynia żeliwne we właściwy sposób, będziecie je mogli później podarować swoim dzieciom czy nawet wnukom. Żeliwne naczynia są gwarancją przeżyć gastronomicznych trwających przez całe pokolenia.

Nasz typ: jeżeli planują Państwo przyrządzenie potrawy z mięsa, zaleca się wyjąć je z lodówki 40 minut wcześniej.

Co 3 sekundy na całym świecie sprzedawany jest 1 produkt marki Fissler!

Firma Fissler GmbH jest największym niemieckim producentem artykułów do domu i kuchni. Za pośrednictwem swoich oddziałów handlowych jest obecna na wszystkich kontynentach w ponad 80 krajach. Oznaczenie "Supermarka z Niemiec" zasłużenie klasyfikuje Fissler między najbardziej wpływowe firmy. Duży nacisk na innowacje i rozwój trwający od wielu dziesięcioleci doprowadza do tworzenia produktów, które umożliwiają realizację często nudnych kulinarnych procesów w nowy, ciekawy sposób. Co roku klienci niecierpliwie czekają na nowości, które sprawią im radość. Fissler dyktuje nowe trendy, czego potwierdzeniem jest również szereg uzyskanych patentów i designerskich wyróżnień. Warta wzmianki jest również kontrola jakości, która przebiega podczas całego procesu produkcji pod nadzorem surowych norm. Nowoczesne technologie produkcyjne i nowe narzędzia kontroli gwarantują najwyższą jakość. Już od ponad 170 lat Fissler buduje swoją markę na 3 kluczowych filarach – technologicznym know-how, doskonałej produkcji i ogromnej sile innowacji. Wszystkich 700 pracowników ma tylko jeden cel - produkt dostosowany do potrzeb klienta. Gotowanie musi sprawiać naszym klientom radość! Made in Fissler

Parametry dodatkowe

Kategoria: Patelnie do grillowania
Gwarancja: 2 lata
Kolor: Czarny
Material: Żeliwo
Nieruchomości: Nadaje się na indukcję
Rodzaj produktu: Patelnia do grillowania
Seria: Fissler arcana®

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: