Wesco

Zegar kuchenny z minutnikiem, biały

  • 342 zł
  • w magazynie 2 szt.
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: WS32240101
Marka: Wesco
Seria: Wesco - Biały
Kolor / wymiary: biały / szer. górna 24,5 cm, dolna 20 cm, wys. 30,5 cm, gł. 5 cm

Opis produktu

Retro zegar ścienny modna stylistyka Wesco ze zintegrowanym minutnikiem, zasilany baterią typu 1,5 V Mignon.

Akcesoria kuchenne Wesco z amerykańskim designem, wykonane z niemiecką precyzją, staną się ozdobą Twojej kuchni. Ich trwałość jest wieloletnia, nawet przy codziennym użytkowaniu. Dzięki temu produkty Wesco docenią nie tylko amatorzy designu, lecz także osoby dbające o środowisko. Gwarancję jakości zapewnia sto pięćdziesiąt lat doświadczenia firmy Wesco w obróbce i przetwarzaniu stali.

Ostrzeżenie: W celu właściwego działania, aby nastawić krótki przedział czasowy należy naciągnąć minutnik przynajmniej na 30 minut, a następnie przesunąć wskazówkę z powrotem na potrzebną wartość. W przypadku naciągnięcia tylko o kilka minut siła sprężyny będzie zbyt mała a sygnał dźwiękowy nie zadziała.

KOD PRODUCENTA: 322401-01

O firmie Wesco

Wesco

Firma Wesco została założona w 1867 roku we wschodnich Niemczech. Oferuje szeroki asortyment koszów na śmieci a także wyrafinowane akcesoria do kuchni lub łazienki, które są ulubione na całym świecie. Wszystkie produkty tej marki wykonane są z najwyższej jakości materiałów, są wyrafinowane i wyjątkowo wytrzymałe.