WMF

Wydrążacz uniwersalny Profi Plus Ø 2,5 cm

  • 66 zł
  • w magazynie 2 szt.
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Opis produktu

Uniwersalny wydrążacz Profi Plus ⌀ 2,5 cm z łatwością wykroi kulki z masła lub arbuza, ale równie dobrze sprawdzi się przy usuwaniu nasion z ogórka lub cukinii.

Przy pomocy małej półkuli można wyciąć miękki miąższ. Kuleczki z ogórka, mango, arbuza, awokado... turlają się w sałatce i pływają w ponczu. Praktyczna rada: W trakcie wykrajania wystarczy wykonywać nieznaczny ruch nadgarstkiem.

Seria „Profi Plus” obejmuje ponad 100 różnych akcesoriów kuchennych, które sprostają najbardziej wygórowanym wymaganiom. Solidnie wykonane ze stali Cromargan® (szlachetna stal nierdzewna 18/10), stabilne i trwałe, wodoodporne i nadające się do mycia w zmywarce - po prostu niezniszczalne. Wyrafinowany, a jednocześnie ponadczasowy design, pasujący do każdej nowoczesnej kuchni.

KOD PRODUCENTA: 18.7126.6030

O firmie WMF

WMF

Marka WMF jest synonimem niemieckiej precyzji, tradycji, nowoczesnych technologii i trendów. Celem firmy jest zapewnienie swoim klientom doskonałego sprzętu do gotowania i serwowania. Ergonomiczne, wyrafinowane produkty wysokiej jakości szczycą się szeregiem nagród za design i patenty technologiczne.

Kod: WM1871266030
Marka: WMF
Seria: WMF Profi Plus
Kolor / wymiary: Ø 2,5 cm, dł. 15 cm, masa 45 g
Materiał: nadaje się do zmywarki
polerowane/matowe
stal nierdzewna Cromargan®