Wyciskarka do cytrusów Mysqueeze Alessi

Kod: ALRK01
259 zł –4 %
Wyciskarka do cytrusów Mysqueeze Alessi
259 zł –4 % 249 zł
W magazynie (3 Szt)

Wyciskarka do cytrusów Mysqueeze, zaprojektowana przez Rolanda Kreitera, otrzymała nagrodę Pure Creativity 2009 zorganizowaną przez Mydeco.com, przez jury pod przewodnictwem Philippe'a Starcka i Sir Terence'a Conrana. Wyciskarka Mysqueezeje jest szczególnie przydatna do wyciskania cytryn, które często muszą być wyciskane tylko dla kilku kropel soku, być może wprost do posiłku. Dobrze wygląda przy stole, na podstawce, zawsze gotowa do użycia.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Wyciskarka do cytrusów Mysqueeze, zaprojektowana przez Rolanda Kreitera, otrzymała nagrodę Pure Creativity 2009 zorganizowaną przez Mydeco.com, przez jury pod przewodnictwem Philippe'a Starcka i Sir Terence'a Conrana. Powodem, dla którego Mysqueeze zdobył nagrodę było to, że po 20 latach może stać się nową ikoną, spadkobiercą zaprojektowanej przez Philippe'a Starcka wyciskarki do cytrusów Juicy Salif, która stała się jedną z najbardziej znanych na świecie.

Wyciskarka Mysqueezeje jest szczególnie przydatna do wyciskania cytryn, które często muszą być wyciskane tylko dla kilku kropel soku, być może wprost do posiłku. Dobrze wygląda przy stole, na podstawce, zawsze gotowa do użycia.

  • Wymiary: Ø 6 cm, wys. 13 cm
  • Materiał: stal nierdzewna 18/10
  • Design: Roland Kreiter

Parametry dodatkowe

Kategoria: Naczynia kuchenne
Waga: 0.6 kg
Kolor: Srebrny
Materiał: Stal nierdzewna
Rodzaj produktu: Przybory kuchenne
Rozmiar: 13 cm
K překladu: CZ AUTO-PRO
Margin: A

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie