Wyciskarka do cytrusów Mysqueeze Alessi

Kod: ALRK01
Marka: Alessi
247 zł
Wyprzedane
Pozycja została wyprzedana…

Wyciskarka do cytrusów Mysqueeze, zaprojektowana przez Rolanda Kreitera, otrzymała nagrodę Pure Creativity 2009 zorganizowaną przez Mydeco.com, przez jury pod przewodnictwem Philippe'a Starcka i Sir Terence'a Conrana. Wyciskarka Mysqueezeje jest szczególnie przydatna do wyciskania cytryn, które często muszą być wyciskane tylko dla kilku kropel soku, być może wprost do posiłku. Dobrze wygląda przy stole, na podstawce, zawsze gotowa do użycia.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Wyciskarka do cytrusów Mysqueeze, zaprojektowana przez Rolanda Kreitera, otrzymała nagrodę Pure Creativity 2009 zorganizowaną przez Mydeco.com, przez jury pod przewodnictwem Philippe'a Starcka i Sir Terence'a Conrana. Powodem, dla którego Mysqueeze zdobył nagrodę było to, że po 20 latach może stać się nową ikoną, spadkobiercą zaprojektowanej przez Philippe'a Starcka wyciskarki do cytrusów Juicy Salif, która stała się jedną z najbardziej znanych na świecie.

Wyciskarka Mysqueezeje jest szczególnie przydatna do wyciskania cytryn, które często muszą być wyciskane tylko dla kilku kropel soku, być może wprost do posiłku. Dobrze wygląda przy stole, na podstawce, zawsze gotowa do użycia.

  • Wymiary: Ø 6 cm, wys. 13 cm
  • Materiał: stal nierdzewna 18/10
  • Design: Roland Kreiter

Parametry dodatkowe

Kategoria: Wyciskacze do cytrusów
Waga: 0.6 kg
Kolor: Srebrny
Materiał: Stal nierdzewna
Rozmiar: 13 cm
Rodzaj produktu: Przybory kuchenne
Margin: E
K překladu: CZ AUTO
Pozycja została wyprzedana…

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: