Worki do próżniowej zgrzewarki Lono WMF 20 x 30 cm 50 szt.

Kod: WM419970041
98 zł
W magazynie (>5 Szt)

Worki próżniowe Lono WMF służą do przechowywania składników i gotowania metodą Sous Vide. Mają one zwiększoną wytrzymałość i są wyposażone w dodatkowe rowki dla maksymalnego odsysania powietrza. Przedłużają świeżość żywności do 5 razy i pozwalają na przechowywanie żywności w lodówce i zamrażarce.

Wymiary woreczka to 20 x 30 cm, a w opakowaniu znajduje się 50 sztuk.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

OPIS

Opakowanie 50 specjalnych worków do Sous Vide, które mają zwiększoną wytrzymałość i pomocnicze rowki dla maksymalnego odsysania powietrza. Woreczki Sousvide 20 x 30 cm umożliwiają praktyczne przechowywanie żywności zarówno w lodówce, jak i w zamrażarce. Woreczki próżniowe przedłużają świeżość i trwałość żywności, a gotowanie w nich przy użyciu popularnej metody Sous-Vide gwarantuje, że potrawy są miękkie, soczyste i pełne smaku. Worki są kompatybilne z próżniową zgrzewarką Lono WMF.

WSKAZÓWKA: Docelowe temperatury dla danego rodzaju mięsa, ryb, jaj lub warzyw oraz zalecane czasy gotowania w trybie Sous Vide można znaleźć w poniższych tabelach.

SPECYFIKACJA

Wymiary: 20 x 30 cm (każdy woreczek)

Parametry dodatkowe

Kategoria: Urzadzenia próżniowe i sous-vide
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.68 kg
Liczba części: 50 szt
Rodzaj produktu: Pakowanie próżniowe i Sousvide
Rozmiar: 30 cm
Margin: E

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie