Wok Ø 35 cm z pokrywą ze stali nierdzewnej original profi collection® Fissler

Kod: FS08482335000
1 490 zł
W magazynie (1 Szt)

Wok ? 35 cm z pokrywą ze stali nierdzewnej oryginalny profi collection® zawiera:

 • 1x wok
 • 1x pokrywa ze stali nierdzewnej
 • 1x kratka ściekowa

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Fissler original pro collection® cookware - made by professionals for professionals. Solidny Materiał ze stali nierdzewnej i ciężka, szczelnie przylegająca pokrywa sprawiają, że jest to rodzaj naczynia, które można znaleźć w każdej profesjonalnej kuchni. Rosnące wymagania dotyczące wyposażenia kuchni były wyraźnym sygnałem do stworzenia profesjonalnej serii naczyń kuchennych.

 • Smażenie, smażenie, a nawet gotowanie na parze w woku Fissler - dla fanów egzotycznej kuchni
 • Wewnętrzna powierzchnia smażenia Novogrill zapewnia zdrowe i niskotłuszczowe gotowanie
 • Kratka ociekowa usuwa nadmiar tłuszczu i utrzymuje ciepło potraw w obszarze patelni
 • Wysokiej jakości obróbka techniczna
 • Solidna konstrukcja profesjonalnych garnków
 • PółMatowy wygląd stali nierdzewnej 18/10
 • Odporny na ścieranie, zarysowania, wodę i odciski palców
 • Doskonałe przewodnictwo cieplne dla energooszczędnego gotowania dzięki aluminiowemu rdzeniowi
 • Idealnie dopasowana głęboka pokrywa
 • Pokrywa z wewnętrznym zaokrągleniem - do soczystych potraw - Funkcja kondensat-plus
 • Obszerny uchwyt pokrywy pozostaje chłodny
 • Wygodne, obszerne uchwyty ze stali nierdzewnej - nie trzeba używać uchwytu do garnka
 • Zakrzywiona, szersza krawędź zapewnia czyste naLionanie bez kapania
 • Podstawa CookStar nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji
 • Może być używany w piekarniku
 • Można myć w zmywarce
 • Nagrody za wzornictwo i jakość KitchenInovation roku 2008, iF design award China 2008
 • Przedłużona gwarancja 10 lat

Wok z pokrywą ze stali nierdzewnej dla profesjonalistów z serii original pro collection®wykonany jest ze stali nierdzewnej 18/10 (18% chromu, 10% niklu, 72% stali), bardzo łatwej do czyszczenia, higienicznej i wyjątkowo odpornej na korozję. PółMatowa powierzchnia jest idealnie gładka i odporna na odciski palców i plamy z wody. Uchwyty i rączki w polerowanym wykończeniu pozostają chłodne podczas całego procesu gotowania. Ich konstrukcja jest naprawdę wspaniała - nawet podczas szybkiej pracy bardzo łatwo jest znaleźć optymalny i pewny chwyt , a ręce pozostają z dala od korpusu patelni, więc nie ma ryzyka poparzenia. Dzięki powierzchni Novogrill, w woku można smażyć przy użyciu minimalnej ilości oleju, a dzięki ciągłemu mieszaniu szybko przygotujesz chrupiące azjatyckie warzywa z mięsem. Możesz również użyć woka do smażenia na głębokim tłuszczu, głęboki kształt pozwala na wygodne smażenie frytek nawet dla dużej liczby gości. Jednak Fissler podniósł gotowanie w woku na wyższy poziom i wzbogacił go o wkładkę do gotowania na parze (można zamówić, nie jest dołączona), można gotować na parze ryby, pierogi i warzywa. Dzięki wokowi z serii original pro collection®staniesz się mistrzem nie tylko kuchni azjatyckiej.

Projektanci skupili się na kształcie pokrywy - głęboki kształt sprzyja równomiernej cyrkulacji gorącego powietrza i pary. Jej kształt docenisz nawet wtedy, gdy zdecydujesz się na użycie wkładu do gotowania na parze - gotowanie na parze będzie jeszcze bardziej efektywne.

Idealnie płaska podstawa CookStar nadaje się do stosowania na wszystkich źródłach ciepła, w tym na indukcji. Dzięki aluminiowemu rdzeniowi ciepło rozprowadzane jest równomiernie, a gotowanie jest energooszczędne i czasochłonne. Wewnętrzna powierzchnia naczynia jest idealnie gładka i łatwa do czyszczenia. Przejście między dnem a ściankami jest zaokrąglone - docenisz to szczególnie podczas mieszania zawartości, kiedy trzeba użyć garnka, aby płynnie przejechać po całym obwodzie patelni.Istnieje szeroka gama rozmiarów i typów, które tworzą kompletny asortyment Fissler original pro collection®. Jeśli chcesz sprawić przyjemność swoim bliskim, podarujesz im nie tylko najwyższej jakości naczynia kuchenne, ale także możliwość rozpoczęcia gotowania jak szef kuchni!

Co 3 sekundy, 1 produkt Fissler jest sprzedawany na całym świecie!

Fissler GmbH jest największym niemieckim producentem artykułów gospodarstwa domowego i przyborów kuchennych . Poprzez swoje biura sprzedaży działa na wszystkich kontynentach świata w ponad 80 krajach. Etykieta "Superbrand z Keenmiec" słusznie plasuje Fisslera wśród najbardziej wpływowych brandy. Silny nacisk na innowacje i rozwój przez wiele dziesięcioleci słusznie przyczynia się do wytwarzania produktów, które pozwalają doświadczyć często nudnych procesów technologicznych w zabawny i nowy sposób . Każdego roku klienci z niecierpliwością czekają na nowe produkty, które dostarczą im rozrywki. Fissler jest pionierem nowych trendów, o czym świadczą liczne patenty i nagrody za wzornictwo. Warto również wspomnieć o zarządzaniu kontrolą, która przebiega przez cały proces produkcyjny według ściśle określonych standardów. Nowoczesne technologie produkcji i nowe narzędzia kontroli gwarantują najwyższą jakość. Przez ponad 170 lat firma Fissler opierała się na 3 Keyowych filarach - technologicznym know-how, doskonałej produkcji i wielkiej sile innowacji . Wszystkim 700 pracownikom przyświeca jeden cel - produkt dostosowany do potrzeb klienta. Gotowanie musi zachwycać naszych klientów! Made in Fissler (Keenmcy)

Parametry dodatkowe

Kategoria: Patelnie Wok
Gwarancja: 2 lata
Właściwości: Można myć w zmywarce, Nadaje się do indukcji
Rodzaj produktu: Patelnia WOK
Seria: Fissler original profi collection®

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: