Wok Ø 35 cm z pokrywą ze stali nierdzewnej original profi collection® Fissler

Kod: FS08482335000
1 649 zł –17 %
Wok Ø 35 cm z pokrywą ze stali nierdzewnej original profi collection® Fissler
1 649 zł –17 % 1 376 zł
Wyprzedane
Pozycja została wyprzedana…

Wok Ø 35 cm z pokrywą ze stali nierdzewnej Oryginal profi collection® zawiera:

 • 1x wok
 • 1x pokrywa ze stali nierdzewnej
 • 1x kratka do odsączania oleju

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Fissler original pro collection® cookware - wykonane przez profesjonalistów dla profesjonalistów. Solidny materiał ze stali nierdzewnej i ciężka, szczelnie przylegająca pokrywa sprawiają, że jest to rodzaj naczynia, które można znaleźć w każdej profesjonalnej kuchni. Rosnące wymagania dotyczące wyposażenia kuchni były wyraźnym sygnałem do stworzenia profesjonalnej serii naczyń kuchennych.

 • Smażenie, frytowanie, a nawet gotowanie na parze w woku Fissler - dla miłośników egzotycznej kuchni
 • Wewnętrzna powierzchnia smażenia Novogrill zapewni zdrowe i niskotłuszczowe gotowanie
 • Kratka ociekowa usuwa nadmiar tłuszczu i utrzyma ciepło potraw w obszarze patelni
 • Wysokiej jakości obróbka techniczna
 • Solidna konstrukcja profesjonalnych naczyń
 • Półmatowy wygląd stali nierdzewnej 18/10
 • Odporny na ścieranie, zarysowania, wodę i odciski palców
 • Doskonałe przewodnictwo cieplne dla energooszczędnego gotowania dzięki aluminiowemu wnętrzu
 • Idealnie dopasowana głęboka pokrywa
 • Pokrywa z wewnętrznym zaokrągleniem - do soczystych potraw - Funkcja Condensate-plus
 • Obszerny uchwyt pokrywy pozostaje chłodny
 • Wygodne, obszerne uchwyty ze stali nierdzewnej - nie trzeba używać rękawic kuchennych
 • Zakrzywiona, szersza krawędź zapewnia czyste wylewanie bez ściekania
 • Podstawa CookStar nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji
 • Może być używany w piekarniku
 • Nadaje się do zmywarki
 • Nagrody za design i jakość KitchenInovation od the year 2008, iF design award China 2008
 • Przedłużona gwarancja 10 lat

Wok z pokrywą ze stali nierdzewnej dla profesjonalistów z serii original pro collection® wykonany jest ze stali nierdzewnej 18/10 (18% chromu, 10% niklu, 72% stali), bardzo łatwej do czyszczenia, higienicznej i wyjątkowo odpornej na korozję. Półmatowa powierzchnia jest idealnie gładka i odporna na odciski palców i plamy z wody. Uchwyty garnka i pokrywy w polerowanym wykończeniu pozostają chłodne podczas całego procesu gotowania. Ich koncepcja jest naprawdę wspaniała - nawet podczas szybkiej pracy bardzo łatwo jest znaleźć optymalny i bezpieczny uchwyt, a ręce pozostają z dala od korpusu patelni, więc nie ma ryzyka poparzenia. Dzięki powierzchni Novogrill, w woku można smażyć z minimalną ilością oleju, a dzięki ciągłemu mieszaniu można szybko przygotować chrupiące azjatyckie warzywa z mięsem. Wok można również wykorzystać do frytowania, jego głęboki kształt pozwala na wygodne smażenie frytek nawet dla dużej liczby gości. Jednakże, Fissler przeniósł gotowanie w woku na wyższy poziom z dodatkiem wkładki do gotowania na parze (można dokupić, nie jest dołączona), gotowanie na parze ryb, pierogów i warzyw. Z wokiem z serii original pro collection® staniesz się mistrzem nie tylko kuchni azjatyckiej .

Projektanci skupili się na kształcie pokrywy - głęboki kształt sprzyja równomiernej cyrkulacji gorącego powietrza i pary. Jej kształt docenisz również wtedy, gdy zdecydujesz się na użycie wkładu do gotowania na parze - gotowanie na parze będzie jeszcze bardziej efektywne.

Idealnie płaska podstawa CookStar nadaje się do stosowania na wszystkich źródłach ciepła, w tym na indukcji. Dzięki aluminiowemu rdzeniowi ciepło rozprowadzane jest równomiernie, a gotowanie jest energooszczędne i czasooszczędne. Wewnętrzna powierzchnia naczynia jest idealnie gładka i łatwa do czyszczenia. Przejście między dnem a ściankami jest zaokrąglone - docenisz to szczególnie podczas mieszania zawartości, kiedy trzeba użyć łyżki kuchennej, aby płynnie wymieszać całą zawartość patelni. Istnieje szeroka gama rozmiarów i rodzajów, które tworzą kompletny asortyment Fissler original pro collection®. Jeśli chcesz zachwycić swoich bliskich, podarujesz im nie tylko najwyższej jakości naczynia kuchenne, ale także możliwość rozpoczęcia gotowania jak szef kuchni!

Co 3 sekundy, na całym świecie zostaje sprzedany jeden produkt Fissler!

Fissler GmbH jest największym niemieckim producentem artykułów gospodarstwa domowego i przyborów kuchennych . Poprzez swoje biura sprzedaży działa na wszystkich kontynentach świata w ponad 80 krajach. Etykieta "Supermarka z Niemiec" słusznie plasuje Fisslera wśród najbardziej wpływowych brandy. Silny nacisk na innowacje i rozwój przez wiele dziesięcioleci słusznie przyczynia się do wytwarzania produktów, które pozwalają doświadczyć często nudnych procesów technologicznych w zabawny i nowy sposób. Każdego roku klienci z niecierpliwością czekają na nowe produkty, które dostarczą im rozrywki. Fissler jest pionierem nowych trendów, o czym świadczą liczne patenty i nagrody za design. Warto również wspomnieć o zarządzaniu kontrolą, która przebiega przez cały proces produkcyjny według ściśle określonych standardów. Nowoczesne technologie produkcji i nowe narzędzia kontroli gwarantują najwyższą jakość. Przez ponad 170 lat firma Fissler opierała się na 3 kluczowych filarach - technologicznym know-how, doskonałej produkcji i wielkiej sile innowacji. Wszystkim 700 pracownikom przyświeca jeden cel - produkt dostosowany do potrzeb klienta. Gotowanie musi zachwycać naszych klientów! Made in Fissler (Germany)

Parametry dodatkowe

Kategoria: Woki
Gwarancja: 2 lata
Waga: 4 kg
Właściwości: Nadaje się do indukcji
Rodzaj produktu: Patelnia WOK
Seria: Fissler original profi collection®
K překladu: CZ AUTO
Margin: B
Pozycja została wyprzedana…

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: