produkt nie jest już w sprzedaży

Wkładka do gotowania na parze duża Aroma Vitalis

Opis produktu

Wkładka Aroma Vitalis dostępna jest w dwu różnych rozmiarach. Na ruszcie do gotowania na parze zmieszczą się dwie duże lub cztery małe wkładki. Wkładek należy używać gotując mniejsze porcje, albo kilka dań jednocześnie.

Coraz więcej nowoczesnych kuchni wyposażonych jest w piekarnik, umożliwiający gotowanie na parze. Ruszt i wkładki Vitalis nadają się do użytku ze wszystkimi standardowymi urządzeniami. Umożliwiają jednoczesne gotowanie kilku różnych składników, a nawet całego posiłku.

Wkładka do gotowania na parze duża Aroma Vitalis WMF - krótki opis:

  • Są idealne do przyrządzania zdrowych potraw.
  • Nadają się do użytku w różnych typach urządzeń.
  • Można w nich gotować kilka produktów jednocześnie.
  • Oferowane są dwa rozmiary.

Brytfanna WMF Vitalis to łatwy sposób smacznego i niezwykle zdrowego gotowania na parze. Gotowanie na parze uznawane jest na całym świecie za najzdrowszy sposób przyrządzania jedzenia. Zasada jest prosta. Produkty spożywcze nie są zanurzone w wodzie, dzięki czemu nie tracą substancji odżywczych. Zachowują wszystkie zawarte w nich witaminy i sole mineralne. Na parze można gotować wszystkie produkty, u których nie jest wymagana chrupiąca skórka. Warzywa będą delikatne, drób soczysty, a ryby nie będą się rozpadać. Na parze żaden produkt nie wysuszy się, ani nie przypali. Jedzenie zachowa swój własny, intensywny smak i nie będzie wymagało dużej ilości soli. Produkty przyrządzane na parze będą równomiernie ugotowane na zewnątrz i w środku. WMF opracował brytfanny Vitalis Aroma specjalnie z myślą o tej metodzie gotowania.

KOD: WM1740136040

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu