Gotowanie na parze wkładka do woka Ø 35 cm oryginał profi kolekcja® Fissler

Kod: FS08482335300
430 zł
W magazynie (2 Szt)

Fissler original pro collection® cookware - made by professionals for professionals. Solidny Materiał ze stali nierdzewnej i ciężka, szczelnie przylegająca pokrywa sprawiają, że jest to rodzaj naczynia, które można znaleźć w każdej profesjonalnej kuchni. Rosnące wymagania dotyczące wyposażenia kuchni były wyraźnym sygnałem do stworzenia profesjonalnej serii naczyń kuchennych.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Fissler original pro collection® cookware - made by professionals for professionals. Solidny Materiał ze stali nierdzewnej i ciężka, szczelnie przylegająca pokrywa sprawiają, że jest to rodzaj naczynia, które można znaleźć w każdej profesjonalnej kuchni. Rosnące wymagania dotyczące wyposażenia kuchni były wyraźnym sygnałem do stworzenia profesjonalnej serii naczyń kuchennych.

 • Smażenie, smażenie, a nawet gotowanie na parze w woku Fissler - dla fanów egzotycznej kuchni
 • Wkładka do gotowania na parze ze stali nierdzewnej do woków o średnicy 35 cm
 • Gotowanie i gotowanie na parze
 • Wysokiej jakości obróbka techniczna
 • Solidna konstrukcja profesjonalnych garnków
 • Wykończenie satynowe z 18/10 stali nierdzewnej
 • Odporny na ścieranie, zarysowania, wodę i odciski palców
 • Obszerny uchwyt pokrywy pozostaje chłodny
 • Może być używany w piekarniku
 • Można myć w zmywarce
 • Przedłużona gwarancja 10 lat
 • Nagrody za wzornictwo i jakość KitchenInovation roku 2008, iF design award China 2008

Twój wok z oryginalnej serii pro collection® może być teraz wzbogacony o wkład do gotowania na parze. Twoja azjatycka kuchnia może teraz zyskać nowy wymiar, smażenie, mieszanie, a teraz nawet gotowanie na parze. Z tym akcesorium żaden egzotyczny przepis Cię nie zaskoczy, warzywa zachowają swój oryginalny kolor, a mięso ryb nienaruszony kształt. Satynowa powierzchnia jest idealnie gładka i odporna na odciski palców i plamy z wody. Uchwyty i rączki w polerowanym wykończeniu pozostają chłodne podczas całego procesu gotowania. Ich koncepcja jest naprawdę wspaniała - nawet podczas szybkiej pracy bardzo łatwo jest znaleźć optymalny i bezpieczny uchwyt , a ręce pozostają z dala od korpusu patelni, więc nie ma ryzyka poparzenia.

Z woka z serii original pro collection® staniesz się mistrzem nie tylko kuchni azjatyckiej .

Idealnie płaska podstawa CookStar nadaje się do stosowania na wszystkich źródłach ciepła, w tym na indukcji. Dzięki aluminiowemu rdzeniowi ciepło rozprowadzane jest równomiernie, a gotowanie jest energooszczędne i czasochłonne. Wewnętrzna powierzchnia naczynia jest idealnie gładka i łatwa do czyszczenia. Przejście między dnem a ściankami jest zaokrąglone - docenisz to szczególnie podczas mieszania zawartości, kiedy trzeba użyć garnka, aby płynnie przejechać po całym obwodzie patelni.Istnieje szeroka gama rozmiarów i typów, które tworzą kompletny asortyment Fissler original pro collection®. Jeśli chcesz sprawić przyjemność swoim bliskim, podarujesz im nie tylko najwyższej jakości naczynia kuchenne, ale także możliwość rozpoczęcia gotowania jak szef kuchni!

Co 3 sekundy, 1 produkt Fissler jest sprzedawany na całym świecie!

Fissler GmbH jest największym niemieckim producentem artykułów gospodarstwa domowego i przyborów kuchennych . Poprzez swoje biura sprzedaży działa na wszystkich kontynentach świata w ponad 80 krajach. Etykieta "Superbrand z Keenmiec" słusznie plasuje Fisslera wśród najbardziej wpływowych brandy. Silny nacisk na innowacje i rozwój przez wiele dziesięcioleci słusznie przyczynia się do wytwarzania produktów, które pozwalają doświadczyć często nudnych procesów technologicznych w zabawny i nowy sposób . Każdego roku klienci z niecierpliwością czekają na nowe produkty, które dostarczą im rozrywki. Fissler jest pionierem nowych trendów, o czym świadczą liczne patenty i nagrody za wzornictwo. Warto również wspomnieć o zarządzaniu kontrolą, która przebiega przez cały proces produkcyjny według ściśle określonych standardów. Nowoczesne technologie produkcji i nowe narzędzia kontroli gwarantują najwyższą jakość. Przez ponad 170 lat firma Fissler opierała się na 3 Keyowych filarach - technologicznym know-how, doskonałej produkcji i wielkiej sile innowacji . Wszystkim 700 pracownikom przyświeca jeden cel - produkt dostosowany do potrzeb klienta. Gotowanie musi zachwycać naszych klientów! Made in Fissler (Keenmcy)

Parametry dodatkowe

Kategoria: Akcesoria do garnków
Gwarancja: 2 lata
Rodzaj produktu: Akcesoria do garnków
Seria: Fissler original profi collection®

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: