Wkład do gotowania na parze do woka Ø 35 cm original profi collection® Fissler

Kod: FS08482335300
Marka: Fissler
438 zł
Wyprzedane
Pozycja została wyprzedana…

Naczynia Fissler original pro collection® - wykonane przez profesjonalistów dla profesjonalistów. Solidny materiał ze stali nierdzewnej i ciężka, szczelnie przylegająca pokrywa sprawiają, że jest to rodzaj naczynia, które można znaleźć w każdej profesjonalnej kuchni. Rosnące wymagania dotyczące wyposażenia kuchni były wyraźnym sygnałem do stworzenia profesjonalnej serii naczyń kuchennych.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Naczynia Fissler original pro collection® - wykonane przez profesjonalistów dla profesjonalistów. Solidny materiał ze stali nierdzewnej i ciężka, szczelnie przylegająca pokrywa sprawiają, że jest to rodzaj naczynia, które można znaleźć w każdej profesjonalnej kuchni. Rosnące wymagania dotyczące wyposażenia kuchni były wyraźnym sygnałem do stworzenia profesjonalnej serii naczyń kuchennych.

 • Smażenie, frytowanie, a nawet gotowanie na parze w woku Fissler - dla miłośników egzotycznej kuchni
 • Wkład do gotowania na parze ze stali nierdzewnej do woków o średnicy 35 cm
 • Gotowanie i podgrzewanie na parze
 • Wysokiej jakości obróbka techniczna
 • Solidna konstrukcja profesjonalnych naczyń
 • Satynowy wygląd z 18/10 stali nierdzewnej
 • Odporny na ścieranie, zarysowania, wodę i odciski palców
 • Obszerny uchwyt pokrywy pozostaje chłodny
 • Może być używany w piekarniku
 • Nadaje się do zmywarki
 • Przedłużona gwarancja 10 lat
 • Nagrody za design i jakość KitchenInovation od the year 2008, iF design award China 2008

Twój wok z oryginalnej serii pro collection® może być teraz wzbogacony o wkład do gotowania na parze. Twoja azjatycka kuchnia może teraz zyskać nowy wymiar smażenia, a teraz nawet gotowania na parze. Z tym akcesorium żaden egzotyczny przepis Cię nie zaskoczy, warzywa zachowają swój oryginalny kolor, a mięso ryb nienaruszony kształt. Satynowa powierzchnia jest idealnie gładka i odporna na odciski palców i plamy z wody. Uchwyty garnka i pokrywy w polerowanym wykończeniu pozostają chłodne podczas całego procesu gotowania. Ich koncepcja jest naprawdę wspaniała - nawet podczas szybkiej pracy bardzo łatwo jest znaleźć optymalny i bezpieczny chwyt, a ręce pozostają z dala od korpusu patelni, więc nie ma ryzyka poparzenia.

Z wokiem z serii original pro collection® staniesz się mistrzem nie tylko kuchni azjatyckiej .

Idealnie płaska podstawa CookStar nadaje się do stosowania na wszystkich źródłach ciepła, w tym na indukcji. Dzięki aluminiowemu rdzeniowi ciepło rozprowadzane jest równomiernie, a gotowanie jest energooszczędne i czasooszczędne. Wewnętrzna powierzchnia naczynia jest idealnie gładka i łatwa do czyszczenia. Przejście między dnem a ściankami jest zaokrąglone - docenisz to szczególnie podczas mieszania zawartości, kiedy trzeba użyć łyżki kuchennej, aby płynnie wymieszać całą zawartość patelni. Istnieje szeroka gama rozmiarów i rodzajów, które tworzą kompletny asortyment Fissler original pro collection®. Jeśli chcesz zachwycić swoich bliskich, podarujesz im nie tylko najwyższej jakości naczynia kuchenne, ale także możliwość rozpoczęcia gotowania jak szef kuchni!

Co 3 sekundy, na całym świecie zostaje sprzedany jeden produkt Fissler!

Fissler GmbH jest największym niemieckim producentem artykułów gospodarstwa domowego i przyborów kuchennych . Poprzez swoje biura sprzedaży działa na wszystkich kontynentach świata w ponad 80 krajach. Etykieta "Supermarka z Niemiec" słusznie plasuje Fisslera wśród najbardziej wpływowych brandy. Silny nacisk na innowacje i rozwój przez wiele dziesięcioleci słusznie przyczynia się do wytwarzania produktów, które pozwalają doświadczyć często nudnych procesów technologicznych w zabawny i nowy sposób. Każdego roku klienci z niecierpliwością czekają na nowe produkty, które dostarczą im rozrywki. Fissler jest pionierem nowych trendów, o czym świadczą liczne patenty i nagrody za design. Warto również wspomnieć o zarządzaniu kontrolą, która przebiega przez cały proces produkcyjny według ściśle określonych standardów. Nowoczesne technologie produkcji i nowe narzędzia kontroli gwarantują najwyższą jakość. Przez ponad 170 lat firma Fissler opierała się na 3 kluczowych filarach - technologicznym know-how, doskonałej produkcji i wielkiej sile innowacji. Wszystkim 700 pracownikom przyświeca jeden cel - produkt dostosowany do potrzeb klienta. Gotowanie musi zachwycać naszych klientów! Made in Fissler (Germany)

Parametry dodatkowe

Kategoria: Koszyki do gotowania na parze
Gwarancja: 2 lata
Waga: 1.88 kg
Rodzaj produktu: Akcesoria do garnków
Seria: Fissler original profi collection®
Margin: E
K překladu: CZ AUTO
Pozycja została wyprzedana…

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: