Wkładka do gotowania na parze do woka Ø 35 cm original profi collection®

Kod: FS08482335300
439 zł
W magazynie (2 Szt)

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Naczynia Fissler original pro collection®wyprodukowane przez profesjonalistów dla profesjonalistów. Solidne wykonanie ze szlachetnej stali nierdzewnej oraz ciężka, dopasowana pokrywka – właśnie takie naczynia znajdą Państwo w każdej profesjonalnej kuchni. Rosnące wymagania względem wyposażenia kuchennego były sygnałem do stworzenia profesjonalnej serii naczyń.

 • Smażenie, frytowanie i gotowanie na parze w woku Fissler – dla miłośników kuchni orientalnej
 • Wkładka do gotowania na parze ze stali nierdzewnej do woków o średnicy 35 cm
 • Gotowanie i podgrzewanie na parze
 • Wysoka jakość obróbki technicznej
 • Solidny design profesjonalnych naczyń
 • Satynowe wykończenie ze szlachetnej stali nierdzewnej 18/10
 • Odporne na ślady zużycia, zadrapania, plamy od wody i odciski palców
 • Szeroki uchwyt pokrywki pozostaje chłodny
 • Można stosować w piekarniku
 • Można myć w zmywarce
 • Nagrody za design i jakość KitchenInnovation of the year 2008, iF design award China 2008
 • Przedłużona gwarancja na 10 lat

Swój wok z serii original pro collection® teraz mogą Państwo wzbogacić o wkładkę do gotowania na parze. Gotowanie na azjatycki sposób może dzięki temu uzyskać nowy wymiar, smażenie, frytowanie, a teraz również gotowanie na parze. Z takim wyposażeniem nie zaskoczy Państwa żaden orientalny przepis, warzywa zachowają swój naturalny kolor, a ryba swój nienaruszony kszałt. Powierzchnia jest idealnie gładka i odporna na odciski palców oraz plamy od wody. Błyszczące uchwyty pozostają chłodne przez cały czas gotowania. Zostały naprawdę wspaniale zaprojektowane – nawet podczas szybkiej pracy łatwo znajdą Państwo optymalny i bezpieczny sposób trzymania przy którym ręce pozostaną daleko od korpusu patelni, w związku z tym nie powstanie niebezpieczeństwo poparzenia.

Z wokiem z serii original pro collection® staną się Państwo mistrzami nie tylko azjatyckiej kuchni.

Doskonale równe dno CookStar nadaje się do użycia na wszystkich źródłach ciepła włącznie z indukcją. Ciepło dzięki zabudowanemu aluminiowemu rdzeniowi jest dystrybuowane równomiernie, a gotowanie jest oszczędne pod względem czasu i energii. Powierzchnia wewnętrzna patelni jest idealnie gładka i łatwa w czyszczeniu. Przejście między dnem i ściankami jest zaokrąglone. Docenią je Państwo przede wszystkim podczas mieszania gęstej zawartości, które wymaga dokładnego przesuwania drewnianą łyżką po całym obwodzie patelni. W ofercie znajdą Państwo szeroki wybór wariantów naczyń różniących się pod względem rozmiaru i typu, które wspólnie tworzą serię Fissler original pro collection®. Jeżeli chcą Państwo sprawić radość swoim bliskim, podarujcie im nie tylko naczynia najwyższej jakości, ale również możliwość gotowania jak prawdziwi szefowie kuchni!

Co 3 sekundy na całym świecie sprzedawany jest 1 produkt marki Fissler!

Firma Fissler GmbH jest największym niemieckim producentem artykułów do domu i kuchni. Za pośrednictwem swoich oddziałów handlowych jest obecna na wszystkich kontynentach w ponad 80 krajach. Oznaczenie "Supermarka z Niemiec" zasłużenie klasyfikuje Fissler między najbardziej wpływowe firmy. Duży nacisk na innowacje i rozwój trwający od wielu dziesięcioleci doprowadza do tworzenia produktów, które umożliwiają realizację często nudnych kulinarnych procesów w nowy, ciekawy sposób. Co roku klienci niecierpliwie czekają na nowości, które sprawią im radość. Fissler dyktuje nowe trendy, czego potwierdzeniem jest również szereg uzyskanych patentów i designerskich wyróżnień. Warta wzmianki jest również kontrola jakości, która przebiega podczas całego procesu produkcji pod nadzorem surowych norm. Nowoczesne technologie produkcyjne i nowe narzędzia kontroli gwarantują najwyższą jakość. Już od ponad 170 lat Fissler buduje swoją markę na 3 kluczowych filarach – technologicznym know-how, doskonałej produkcji i ogromnej sile innowacji. Wszystkich 700 pracowników ma tylko jeden cel - produkt dostosowany do potrzeb klienta. Gotowanie musi sprawiać naszym klientom radość! Made in Fissler (Germany)

Parametry dodatkowe

Kategoria: Akcesoria do garnków
Gwarancja: 2 lata
Rodzaj produktu: Akcesoria do garnków
Seria: Fissler original profi collection®

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: