Eva Solo

Wielofunkcyjny grill z masywnej stali nierdzewnej Charcoal Ø 49 cm

na węgiel drzewny, płaska pokrywa jest częścią dostawy

  • 2 759 zł
  • w magazynie 1 szt.
    kolejne sztuki: niedostępne, wyprzedano
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: ES571055
Marka: Eva Solo
Seria: Eva Solo Grills
Designer: Tools Design
Kolor / wymiary: Ø 49 cm, wys. 65 cm
Materiał: matowe
szlachetna stal nierdzewna

Opis produktu

W dzisiejszych czasach, kiedy nieustannie wzrastają wymagania wobec wyposażenia domu, wzrasta również potrzeba wysokiej jakości designu dla przestrzeni zewnętrznej. Dlatego Eva Solo stworzyła serię produktów przeznaczonych na taras i do ogrodu. Jednym z nich jest również wielofunkcyjnygrill Charcoal Eva Solo. Może służyć jako:

  • Grill na węgiel drzewny.
  • Otwarte ognisko.

Tak samo, jak w przypadku innych produktów Eva Solo, grill charakteryzuje się prostym i wysoko funkcyjny designem wyprzedzającym oczekiwania. Część wewnętrzna i zewnętrzna wykonana jest z masywnej matowej stali nierdzewnej. Strona zewnętrzna posiada proste, czyste linie i gładkie powierzchnie.

Wersja standardowa zawiera pokrywę ze stali nierdzewnej, która zmieni grill w elegancki stolik na taras lub do ogrodu. Dopiero po zdjęciu pokrywy pojawi się masywna kratka ze stali nierdzewnej, która ujawni jego główne przeznaczenie. Pod kratką został umieszczony pojemnik na opadający popiół z uchwytem, za pomocą którego można go po schłodzeniu z łatwością wyjąć, wysypać i wyczyścić.

Wielofunkcyjny grill Charcoal Eva Solo może być używany do zwykłego grillowania na rożnie albo jako otwarte ognisko, przy którym można się przyjemnie zagrzać. Wystarczy wrzucić na rozpalony węgiel parę szczap, nalać kieliszek dobrego trunku i wsłuchać się w skwierczący ogień.

Otrzymał międzynarodową nagrodę za design Grand Prix w Badenii-Wirtembergii, jako najlepszy grill na świecie!

Według potrzeby można dokupić pokrowiec ochronny, który chroni grilla przed działaniami atmosferycznymi oraz wiele naczyń niezbędnych do grillowania.

KOD PRODUCENTA: 571055

O firmie Eva Solo

Eva Solo

Duńska firma Eva Solo od roku 1913 dostarcza na rynek produkty, które szczycą się wysoką jakością i wyjątkowo przemyślanym, funkcjonalnym designem.