Wielofunkcyjna deska do krojenia z wypustkami duża czarna Cut&Carve™ Plus

Kod: JS60002
114 zł
W magazynie (4 Szt)

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Wyzwanie dla designerów Joseph Joseph: zwiększenie bezpieczeństwa podczas krojenia

Rezultat: wielofunkcyjna deska do krojenia Cut&Carve

Porcjowaniu mięsa często musi towarzyszyć także widelec. Soczyste mięso ma tendecję do ślizgania się po desce, więc ze względu na bezpieczeństwo pracy konieczne jest jego ustabilizowanie. Dwustronna deska do krojenia Cut&Carve z jednej strony jest wyposażona w wypustki, które sprawią, że krojone produkty pozostaną na swoim miejscu. Podwyższone krawędzie i zaokrąglone rogi zapobiegną przed wylewaniem się płynów, które potem mogą Państwo spożytkować w wybrany przez siebie sposób. Druga strona deski do krojenia jest gładka.

  • Obustronna deska do krojenia
  • Uniwersalna w użyciu
  • Wypustki, które "przytrzymają" mięso
  • Podwyższone krawędzie zapobiegają wylewaniu się płynów lub rozprzestrzenianiu się okruszków
  • Boki deski są antypoślizgowe
  • Wykonano z polipropylenu
  • Nadaje się do mycia w zmywarce
  • 2 rozmiary oraz szeroki wybór kolorów

Deski wykonane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, na równi z deskami drewnianymi, idealnie zadbają o dobrą kondycję Państwa noży. W przeciwieństwie do drewnianych desek są jednak bardziej wytrzymałe i łatwiejsze w konserwacji.

Nasza rada: zalecamy używać w kuchni więcej niż jednej deski do krojenia, jest to zdecydowanie bardziej higieniczne i profesjonalne. Warto zaopatrzyć się w kilka osobnych desek do krojenia mięsa, warzyw, ugotowanych potraw i pieczywa.

Udoskonalanie standardowych pomocników kuchennych jest już od 2003 roku głównym celem marki Joseph Joseph i jej projektantów. Bracia Richard i Anthony Joseph zdecydowali się wykorzystać swoje doświadczenie nabyte podczas studiów w dziedzinie wzornictwa użytkowego i otworzyć własny biznes. Ich zachwyt nad innowacjami sprawia, że marka co sezon zaopatruje rynek w nowe produkty i atrakcyjne, kolorowe serie pomocników kuchennych. Każdy produkt jest wynikiem rozwoju, którego celem jest maksymalne zwiększenie funkcjonalności, bezpieczeństwa użytkowania i doznań estetycznych. Wynik końcowy budzi entuzjazm i radość nie tylko swoim figlarnym designem, ale i niespodziewaną praktycznością, w której zakochacie się Państwo od pierwszego użycia. Marka Joseph Joseph nie tylko podbija serca klientów z ponad 100 krajów świata, ale także co roku zdobywa wiele nagród i nominacji w dziedzinie designu i innowacji. Świetne wyniki sprzedażowe i popularność wyposażenia kuchennego spowodowały, że uwaga projektantów została skierowana dalej niż tylko na kuchenny blat, a mianowicie na obszar segregacji śmieci i sprzątania. Dzięki temu klienci mogą cieszyć się nie tylko designerskim wyposażeniem kuchni, ale także kompleksowym, zróżnicowanym i inteligentnym systemem segregacji odpadów i recyklingu, który jest niezbędną częścią nowoczesnego świata. Joseph Joseph to nie tylko gwarancja niepowtarzalnego designu i wysokiej jakości, ale i szansa na zmianę swojego stylu życia.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Deski do krojenia
Gwarancja: 2 lata
Kolor: Czarny
Nieruchomości: Nadaje się do zmywarki
Rodzaj produktu: Deska kuchenna
Seria: Joseph Joseph Cut&Carve™

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: