Wielofunkcyjna deska do krojenia z rzutami dużymi czarne Cut&Carve™ Plus Joseph Joseph

Kod: JS60002
109 zł
W magazynie (10 Szt)

Wyzwanie projektowe Josepha Josepha: zwiększyć bezpieczeństwo deski do krojenia

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Wyzwanie projektowe Josepha Josepha: zwiększyć bezpieczeństwo deski do krojenia

Rozwiązanie: wielofunkcyjna deska do krojenia Cut&Carve

Widelec do mięsa często służy jako pomoc przy krojeniu pieczeni. Soczyste mięso ma tendencję do ślizgania się po desce do krojenia i wymaga stabilizacji. Dwustronna deska do krojeniaCut&Carve jest wyposażona w wypukłości po jednej stronie, na których można umieścić pieczeń i dzięki temu mieć znacznie większą kontrolę nad krojeniem. Podwyższona krawędź wyłapuje wyciekającą ciecz, którą można dodatkowo wykorzystać dzięki zaokrąglonym narożnikom odLionu. Wzór drugiej strony deski jest gładki.

  • Dwustronna funkcjonalna deska do krojenia
  • Zastosowanie uniwersalne
  • Szaszłyki mięsne
  • Podwyższone krawędzie do zbierania cieczy lub okruchów
  • Krawędź płyty jest antypoślizgowa
  • Wykonane z polipropylenu
  • Można myć w zmywarce
  • 2 rozmiary w różnych kolorach

Plastikowe deski do krojenia są idealne do utrzymania noży w dobrym stanie, podobnie jakdeski drewniane. Jednak w przeciwieństwie do desek drewnianych, deski plastikowe są trwalsze i łatwiejsze w utrzymaniu.

Nasza rada: zaleca się używanie kilku desek do krojenia w kuchni. Ten sposób krojenia jest całkowicie higieniczny i stosowany przez profesjonalistów. Idealnym rozwiązaniem jest zakup desek do krojenia mięsa, warzyw, potraw gotowanych i wypieków.

Unowocześnianie zwykłych pomocy kuchennych jest celem firmy Joseph Joseph i jej projektantów od 2003 roku. Bracia Richard i Anthony Joseph postanowili przenieść swoje doświadczenie zdobyte na studiach projektowania produktów do własnej firmy. Ich entuzjazm dla innowacji przynosi co sezon nowe produkty i nowe atrakcyjne gamy kolorystyczne. Każdy pojedynczy produkt jest wynikiem rozwoju, który dążył do maksymalnego zwiększenia funkcjonalności, bezpieczeństwa i atrakcyjności wizualnej. Powstałe produkty wzbudzają entuzjazm i przynoszą radość, nie tylko dzięki zabawnemu wzornictwu, ale także dzięki zaskakującej praktyczności, którą pokochasz już od pierwszego użycia. Firma Joseph Joseph nie tylko wygrywa z klientami w ponad 100 krajach, ale także co roku zdobywa wiele nagród i nominacji za wzornictwo i innowacyjność. Wysoka sprzedaż i popularność produktów kuchennych pozwoliła projektantom przenieść swoją uwagę poza blat, a konkretnie pod niego - do segmentu odpadów i czyszczenia. Dzięki temu klienci mogą teraz cieszyć się nie tylko designerskimi przyborami kuchennymi, ale także kompleksowym, zmiennym i inteligentnym rozwiązaniem w zakresie odpadów i recyklingu, które doskonale pasuje do nowoczesnego stylu życia. Joseph Joseph to już nie tylko gwarancja doskonałego wzornictwa i jakości, ale także możliwość zmiany stylu życia.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Deski do krojenia
Gwarancja: 2 lata
Kolor: Czarny
Materiał: Plastikowy
Właściwości: Można myć w zmywarce
Rodzaj produktu: Deska kuchenna
Seria: Joseph Joseph Cut&Carve™

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: